milletvekili-de-destek-cikmadi

Milletvekili de destek çıkmadı

Magazin muhabirlerini Başbakan Erdoğan’a şikayet eden Oktay Kaynarca, bu konuda yakın dostu Sırrı Süreyya Önder’den destek bulamadı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • CHP’li Sertel izinsiz çalışan Suriyeli sayısını sordu

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atila Sertel, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’na Türkiye’de çalışan ve çalışma izni olan Suriyeli sayısını sordu. Bakan Sarıeroğlu’nun yazılı olarak yanıtlaması istemiyle soru önergesi veren CHP’li Sertel, “İçişleri Bakanlığı verilerine göre, Türkiye'de 3 milyon 424 bin 237 Suriyeli yaşıyor. Bu Suriyeliler’in kaçı çalışıyor, kaçının çalışma izni var? Kaç Suriyeli çalışma izni olmadığı halde çalışıyor? Çalışma izni olmayan Suriyeliler’i çalıştıran esnaf veya iş adamına kesilen ceza tutarı ne kadardır” diye sordu.

 • Başkan Selvitopu’ndan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyaret

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret eden Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karabağlar'da yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Selvitopu ayrıca, yapımı tamamlanan Kız Öğrenci Misafirhanesi’nin açılışına Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu davet etti.

 • Çağrı Gruşçu

  Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında partimizin üst yönetimine ve Sayın Genel Başkanımıza yönelik varolan tartışmaların partimizdeki iç meseleleri arttırmak amacıyla dışardan; kendi siyasal ikbalini var etmeye çalışan ve bireysel siyaseti ön planda tutan birtakım kişiler tarafından ise içeriden bilinçli olarak ve algı yaratmaya yönelik yapıldığının bilinmesini isterim. Bu nedenle Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve parti üst yönetimini hedef alan bu tür söylemlere itibar edilmemesi ve çanak tutulmaması gerekiyor. Partimizi içeriden ve dışardan çökertmeye çalışan bu tür işbirlikçilere CHP Konak İlçe Örgütü olarak asla müsaade etmeyeceğimizin ise bilinmesini isterim.

 • Başbakan'dan PKK'ya Çağrı

  Başbakan Erdoğan, "Operasyonlar konusunda terör örgütüyle mücadelemiz sürecek" dedi.

 • MUHARREM İNCE KAÇ İMZA TOPLANDI. CPH'DE TOPLANAN İMZALARI TESLİM EDİYOR...

  CHP'de 24 Haziran seçimlerinin ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve partinin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile taraftarları arasında başlayan olağanüstü kurultay tartışmaları sürerken muhalifler toplanan noter onaylı imzaları bugün saat 16.00'da Genel Merkez'e sunacak. Yeteli imza toplandı mı? Kaç imzanın toplandığı, toplanan imza sayısı merak ediliyor...

Son Güncelleme: 11 Aralık 2012, Salı
Haber 92 kez görüntülendi.

u kez tepkisiz 

Oktay Kaynarca, önceki gün eşi Melek Angun ve yakın dostu Sırrı Süreyya Önder’le Bebek’teydi. Daha önce Başbakan Erdoğan’a bir mektup yazarak “özel hayata girdikleri” gerekçesiyle magazin muhabirlerini şikayet eden Kaynarca, bu kez görüntü alınmasına sesini çıkarmadı.

Burası kamusal alan

Kahvaltı sonrası Kaynarca ve eşi mekandan ayrıldı, milletvekili Sırrı Süreyya Önder habercilerle sohbete devam etti. Önder, Kaynarca’nın yazdığı şikayet mektubunun hatırlatılması üzerine, “Ben de kızdım neden Başbakan’ı gereksiz yere meşgul ettin diye... Şaka şaka. Ama burası kamusal alan, çekebilirsiniz tabii” dedi.            

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri