erdogan-biletlerini-kesti

Erdoğan Biletlerini Kesti!!

Yapılacak kabine değişikliğinde Bakan Suat Kılıç ve Erdoğan Bayraktar gidiyor.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Kaybedecek vaktimiz yok

  Pazar günü düzenlenen AK Parti Buca İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Arslan ve yönetimi mazbatalarını aldı. kongre süreci boyunca ilçedeki çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini belirten Arslan, “ Tempomuzu arttırarak 2019 seçimlerinde AK Partimizi Buca’da 1. parti yapacağız” dedi.

 • erdoğan:"umulmadık yerde, umulmadık şekilde bürokrasi karşımıza dikiliyor."

  'Kuvvetler ayrılığı önümüze engel' Başbakan Erdoğan: Sistem düzenli kurulmamış. Düzgün kurulmadığı içindir ki umulmadık yerde, umulmadık şekilde bürokrasi karşımıza dikiliyor

 • Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin İttifak Sinyali

  BDP, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde AK Parti ve CHP ile ittifak yapabileceklerini açıkladı.

 • Başkanı Mardin çarpacak

  Mardin'de ''BDP seçimi kazanabilir'' endişesi başladı

 • Hükümetten İzmir Tarih Projesi'ne anlamlı destek

  İzmirlilerin tarihle ilişkisinin korunması ve güçlendirilmesini ana hedef alan İzmir Tarih Projesi'ne hükümetten önemli bir destek geldi. AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Agora ve yakın çevresi ile ilgili çalışmalarda kullanılmak üzere 20 Milyon TL tutarındaki ödeneğin 2018 yılı yatırım planına alınarak Kalkınma Bakanlığı tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı'na gönderildiğinin bilgisini verdi. Söz konusu ödenek, bakanlık tarafından İzmir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'na aktarılacak.

Son Güncelleme: 05 Ocak 2013, Cumartesi
Haber 103 kez görüntülendi.

Her kurultay sonrası Erdoğan’ın klasiği haline gelen kabine revizyonundan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar gibi “pasif” kaldıkları düşünülen bakanların etkileneceği iddia ediliyor.

Partinin son dönemde yıldızı parlayan Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik ve parti sözcüsü Hüseyin Çelik’in de kabineye girme olasılıklarının yüksek olduğu konuşuluyor.

Taraf'tan Melih Altınok'un haberine göre; Erdoğan’ın sansasyonel çıkışlarıyla tepki alan İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’e dokunması ise beklenmiyor.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri