kongremiz-turkiyenin-gelecegine-damga-vuracak

Kongremiz Türkiye'nin geleceğine damga vuracak

Partisinin İzmir'deki bayramlaşma töreninde konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, "10'uncu olağan kongremiz Türkiye'nin geleceğine damga vuracaktır" dedi

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Erdoğan'a kendi vekillerinden 'üslüp' eleştiri

  AK Parti'li milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanları Başbakan Tayyip Erdoğan'a üslûp eleştirisinde bulunurken “Sert üslûbunuz BDP’ye yarıyor. Daha kucaklayıcı ve kapsayıcı bir dil ortamı yumuşatır” dediler.

 • Ergenekon'un PKK içinde bağlantıları var

  Hak ve Özgürlükler Partisi (Hak-Par) Genel Başkanı Kemal Burkay, Türkiye'de askeri vesayetin sona erdiğini belirterek, ancak terör örgütü PKK'nın silahlarının, Kürt siyaseti üzerinde vesayetine devam ettiğini söyledi. PKK içerisinde Ergenekon'un bir kolu olduğunu vurgulayan Burkay, BDP'nin özgürce siyaset yapamadığını ifade etti.

 • CHP'de deprem!

  "Türkler ile Kürtler eşit olamaz" sözleri istifa getirdi!

 • Şok suikaste AK Parti'den ilk tepki

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Paris'te yaşanan silahlı saldırı olayını ilgili açıklamalarda bulundu.

 • KASIM AKDAĞ: ”ADAY DEĞİLİM”

  Gazete Denge olarak CHP Buca İlçe Başkanı Kazım Akdağ’ı ziyaret etik. Akdağ Gazete Denge’ye gündeme ilişkin özel açıklamalarda bulundu. Kurtultay ve imza tartışmaları hakkında da önemli açıklamalarda yaptı. Kasım Akdağ yaptığı açıklamada Genel seçimde Buca özelinde önceki oy oranlarına yakın bir oy aldıklarını söyledi. Akdağ Cumhuriyet Halk Partisinin seçimden başarı ile çıktığını ifade etti. Yerel seçimler için Buca Cumhuriyet Halk Partisi örgütü olarak çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz dedi. Son zamanlarda yaşanan Kurultay ve imza polemiğinin CHP’de bir cepheleşme yaratığını ve bu duruma Buca örgütü olarak desteklemediklerini ifade etti.

Son Güncelleme: 29 Ekim 2012, Pazartesi
Haber 102 kez görüntülendi.

MHP İzmir İl Teşklatı'nın, dün Fuar 1 No'lu Hol'de düzenlediği bayramlaşma törenine katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gördüğü yoğun ilgi karşısında memnuniyetini dile getirdi.
4 Kasım'da 10'uncu olağan kongrelerini yapacaklarını hatırlatan Devlet Bahçeli, tüm partilileri ve vatandaşları kurultaya davet etti. Bahçeli, "10. Olağan Büyük Kurultayımız, karışıklığa karşı sadeliğin, dağınıklığa karşı disiplinin, kirliliğe karşı temizliğin, fitneye karşı rahmetin ve teslimiyete karşı milliyetçiliğin kati tavrı olacaktır. Aynı zamanda Türkiye'nin geleceğinde 10. olağan büyük kurultayımız büyük bir yer tutacaktır. Bu kurultay, bizi başka görmeye, bizi değişik kalıplara sokmaya, bizi kılıktan kılığa itmeye niyetlenenlere tereddütsüz duruş sergileyecektir. Bu kurultay, bölücü yıldırımlara karşı paratoner, küresel tezgahlara karşı siper, alçılaşmış kalplere karşı güvenli liman, kireçleşmiş zihniyetlere karşı çare adası olma özelliğiyle tebarüz edecektir. Bunun için taşıdığı dava bilincinden, milliyetçi-ülkücü kimliğin yol göstericiliğinden asla ayrılmaz, bunu asla pazarlık konusu yapmaz. Biliyorum ki, çıkar ittifakında buluşanlar bu yüksek erdemi fark edemeyeceklerdir. Hayal satıcılığının toplama kampında değişim kazısı yapanlar bunu göremeyeceklerdir" dedi.

CEPHELEŞME DOĞRU DEĞİL

Düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan Bahçeli, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ile ilgili söz düeollosuna giren AK Parti ve CHP'yi de eleştirdi. "Türkiye sevdalıları İzmir'de hilal gibi parlamaktadır" diyen Bahçeli, "Ülkücü hareket asaleti ile varlık mücadelesini İzmir'de de sürdürmektedir. Sizlerin desteği ile üç hilal, yolunda büyük bir heyecanla yürümektedir. Bayramın bu son gününde İzmir'den yükselen coşku seline ve dalga dalga yayılan sıcaklığa şahit olmak benim için ayrıcalığı olan bir güzelliktir. Ege'den ayağa kalkan üç hilal Anadolu'ya umut vermektedir" dedi.
Bahçeli, Cumhuriyet'in gerilim ve cepheleşme konusu olmasının AK Parti ve CHP'nin sorumsuz yaklaşımlarından kaynaklandığını belirterek, "Cumhuriyet'i yalnızca kendisinin koruduğu vehmine kapılan CHP'nin, yangına körükle gitmesi hiç meşru ve masum değildir. Keşke aynı CHP, bölücülüğe de, teröre de benzer hassasiyetle karşı durabilseydi" diye eleştiride bulundu.

Etiketler :  

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri