kongremiz-turkiyenin-gelecegine-damga-vuracak

Kongremiz Türkiye'nin geleceğine damga vuracak

Partisinin İzmir'deki bayramlaşma töreninde konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, "10'uncu olağan kongremiz Türkiye'nin geleceğine damga vuracaktır" dedi

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Erdoğan’dan İsrail ve Rumlara Göktürk mesajı

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fransa’da yapılması planlanan Göktürk-1 uydusunun kendi topraklarını görmemesi için lobi faaliyetleri yürüten İsrail’e, KKTC üzerinden “Göktürk-2 ile Doğu Akdeniz’e hakimiz. Sizi izliyoruz” mesajı verdi.

 • "İktidardan gitsem de bunu yapacağım!"

  Başbakan Erdoğan, Kayseri’de yaptığı konuşmada terör sorunu ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu...

 • AKP'de dokunulmazlık çatlağı: 'Grup kararı alınsa bile 'ret' oyu vereceğim'

  BDP'li vekillerin dokunulmazlık fezlekesi, AKP'de gerilim yarattı. 20'ye yakın vekil dokunulmazlığın düşürülmesine karşı çıktığı iddia edilirken, Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu "Grup kararı alınsa bile 'ret' oyu vereceğim" dedi.

 • Kaybedecek vaktimiz yok

  Pazar günü düzenlenen AK Parti Buca İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Arslan ve yönetimi mazbatalarını aldı. kongre süreci boyunca ilçedeki çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini belirten Arslan, “ Tempomuzu arttırarak 2019 seçimlerinde AK Partimizi Buca’da 1. parti yapacağız” dedi.

 • YARSAV'ın Başbakan'a açtığı dava reddedildi

  Başbakan Erdoğan'ın bu sözleri dava nedeni olmuştu

Son Güncelleme: 29 Ekim 2012, Pazartesi
Haber 161 kez görüntülendi.

MHP İzmir İl Teşklatı'nın, dün Fuar 1 No'lu Hol'de düzenlediği bayramlaşma törenine katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gördüğü yoğun ilgi karşısında memnuniyetini dile getirdi.
4 Kasım'da 10'uncu olağan kongrelerini yapacaklarını hatırlatan Devlet Bahçeli, tüm partilileri ve vatandaşları kurultaya davet etti. Bahçeli, "10. Olağan Büyük Kurultayımız, karışıklığa karşı sadeliğin, dağınıklığa karşı disiplinin, kirliliğe karşı temizliğin, fitneye karşı rahmetin ve teslimiyete karşı milliyetçiliğin kati tavrı olacaktır. Aynı zamanda Türkiye'nin geleceğinde 10. olağan büyük kurultayımız büyük bir yer tutacaktır. Bu kurultay, bizi başka görmeye, bizi değişik kalıplara sokmaya, bizi kılıktan kılığa itmeye niyetlenenlere tereddütsüz duruş sergileyecektir. Bu kurultay, bölücü yıldırımlara karşı paratoner, küresel tezgahlara karşı siper, alçılaşmış kalplere karşı güvenli liman, kireçleşmiş zihniyetlere karşı çare adası olma özelliğiyle tebarüz edecektir. Bunun için taşıdığı dava bilincinden, milliyetçi-ülkücü kimliğin yol göstericiliğinden asla ayrılmaz, bunu asla pazarlık konusu yapmaz. Biliyorum ki, çıkar ittifakında buluşanlar bu yüksek erdemi fark edemeyeceklerdir. Hayal satıcılığının toplama kampında değişim kazısı yapanlar bunu göremeyeceklerdir" dedi.

CEPHELEŞME DOĞRU DEĞİL

Düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan Bahçeli, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ile ilgili söz düeollosuna giren AK Parti ve CHP'yi de eleştirdi. "Türkiye sevdalıları İzmir'de hilal gibi parlamaktadır" diyen Bahçeli, "Ülkücü hareket asaleti ile varlık mücadelesini İzmir'de de sürdürmektedir. Sizlerin desteği ile üç hilal, yolunda büyük bir heyecanla yürümektedir. Bayramın bu son gününde İzmir'den yükselen coşku seline ve dalga dalga yayılan sıcaklığa şahit olmak benim için ayrıcalığı olan bir güzelliktir. Ege'den ayağa kalkan üç hilal Anadolu'ya umut vermektedir" dedi.
Bahçeli, Cumhuriyet'in gerilim ve cepheleşme konusu olmasının AK Parti ve CHP'nin sorumsuz yaklaşımlarından kaynaklandığını belirterek, "Cumhuriyet'i yalnızca kendisinin koruduğu vehmine kapılan CHP'nin, yangına körükle gitmesi hiç meşru ve masum değildir. Keşke aynı CHP, bölücülüğe de, teröre de benzer hassasiyetle karşı durabilseydi" diye eleştiride bulundu.

Etiketler :  

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri