istifa-eden-vekile-jet-davet

İstifa eden vekile jet davet

CHP'den üç kelimeyle istifa eden milletvekiline AK Parti'den davet...

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Devlet Öcalan'ı ikna edecek

  Gazeteci Ruşen Çakır Öcalan ve MİT'in görüşmeleri hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Çakır BDP'nin karar merci olmadığını ve Öcalan'ı devletin ikna edeceğini söyledi.

 • CHP'de İstanbul için bir sürpriz isim daha!

  "Aday olursam kazanırım!"

 • Baykal: Ezan hakimiyetimizin simgesi

  Deniz Baykal'dan ezber bozan din açıklaması...Baykal: Hakimiyetimizin simgesi ezan, ortak değerimiz Müslümanlıktır.

 • CHP’Lİ BAKAN’DAN DEĞİŞTİRİLEN SİT DERECELERİNE TEPKİ: İZMİR YAĞMALANIYOR!

  İzmir’in değerli ormanlık arazileri ve kıyı bölgeleri gibi korunması gereken birçok bölgesinde sit dereceleri değiştirildi. TBMM Çevre Komisyonu Üyesi CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan konuyu meclis gündemine taşıdı ve “İzmir’in en değerli alanları koruma statüsünden çıkarılıp yapılaşmaya açılmak isteniyor. İzmir yağmalanıyor, doğa talan ediliyor. Yapılan bu düzenlemeler derhal iptal edilmeli” dedi.

 • Başbakan'a İstiklal Marşı sürprizi

  Cumhurbaşkanı Muhammed Yusuf’un onuruna verdiği akşam yemeğine katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yüksek devlet nişanı verildi. Yemekte Afrikalı öğrencilerin İstiklal Marşı’nı söylemeleri, Başbakan'ı şaşırttı.

Son Güncelleme: 24 Ocak 2013, Perşembe
Haber 145 kez görüntülendi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, CHP Genel Başkan Yardımcısı Birgül Ayman Güler'in dün TBMM Genel Kurulu'ndaki yaklaşımının bölücü, ırkçı, ulusalcı ve faşist bir yaklaşım olduğunu söyledi. Metiner, AK Parti'nin kapılarının Fırat'a sonuna kadar açık olduğunu da söyledi. Salih Fırat'ın danışmanı tarafından yapılan açıklamada, Fırat'ın "Gördüğüm zulüm üzerine" diyerek istifa ettiği belirtilmişti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Hiç kimsenin etnik kimliğine dayalı siyaset yapmaya hakkı yoktur" dedi.

Bu arada CHP'li kaynaklar istifa ettiğini açıklayan Salih Fırat'ın istifa dilekçesinin işleme konulmadığını belirtti...

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri