mhpden-unlu-tiyatrocuya-hain-yaniti

MHP'den ünlü tiyatrocuya hain yanıtı!

"O zat..."

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • 4. Yargı Paketi'nde sona doğru

  Adalet Bakanı Sadullah Ergin 4. Yargı Paketi'nin birkaç teknik detaydan sonra yürürlüğe gireceğini açıkladı

 • Özal ile ilgili beklenen rapor hazır

  8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın ölümüne ilişkin Adli Tıp raporunun tamamlandığı bildirildi. Rapora göre Özal'ın bedeninde zehre rastlandı ama ölüm nedeniyle ilgili kesin kanaat oluşmadı.

 • Yargıtay'ın kararı CHP'yi karıştırdı

  Yargıtay 5. Ceza Dairesi, içinde ölenlerin de olduğu sanıklara ceza yağdırdı. Hakkında 4 yıl 2 ay hapis cezası verilen Gürsel Erol, CHP'nin son dönemde yıldızı parlayan isimlerinden biri olarak dikkati çekiyordu. Erol, son CHP kongresinde de listelerin hazırlanmasında aktif rol alarak ön plana çıkan isimlerden biri olmuştu...

 • Başbakan Erdoğan konuşuyor

  Başbakan Erdoğan grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor...

 • Erdoğan için yeni bir ekip kuruluyor

  Başbakan Erdoğan’ın ofisinde bulunan dinleme cihazlarının ardından Başbakanlık Koruma Dairesi Başkanlığı harekete geçti.

Son Güncelleme: 08 Şubat 2013, Cuma
Haber 64 kez görüntülendi.

MHP'den yapılan yazılı açıklamada, tiyatro sanatçısı Ahmet Yenilmez'in bir televizyon programında ''MHP'yi hain üreten bir fabrika'' olarak nitelediği, ''Öcalan da siyasi muhatap olarak kabul edilmelidir'' açıklamasında bulunduğu ifade edildi.

Yenilmez'in yüreği ve düşüncesinin, etnik bölücülüğe ''teslim bayrağı çektiği'' savunulan açıklamada, ''hangi cüret ve kimin hesabına ülkücülere saldırdığı'' soruldu.

Söz konusu ifadelerin, Yenilmez'in ''gerçek düşünce dünyasını ve şahsiyetini ele verdiği'' değerlendirmesinde bulunulan açıklamada, şunlar kaydedildi:

''O zat gayet iyi bilmektedir ki 44 yıldır ülke ve millet bütünlüğümüze kastetmek isteyen hainlere karşı can ve hürriyet bedeli ödeyerek, şerefli ve meşakkatli bir yolu sürdüren Milliyetçi Hareket Partisinin içinden asla hain çıkmaz ve de asla hain üretmez. Ancak tek tük olsa da kendisi gibi siyasi pusulasını ve siyasi coğrafyasını değiştiren düşük zihniyetli kişilerin içinden çıkması karşısında ise yapabileceği bir şey yoktur.

Bununla beraber Yüce Rabbimizin lütfu olsa gerek ki hak suretinde gözüken bazılarının, bir vesileyle maskesi inmekte, gerçek suratları ortaya çıkmaktadır.''

Etiketler : mhp  ahmet yenilmez 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri