bikmadan-usanmadan

BIKMADAN USANMADAN!!

CHP BUCA İLÇE BAŞKANI KASIM AKDAĞ BUCAYI KARIŞ KARIŞ GEZMEYE DEVAM EDİYOR...

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Kocaoğlu: Kente Negatif Enerji Salmaya Kimsenin Hakkı Yok

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, isim vermeden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ün İzmir Enternasyonal Fuarı'nın panayır havasından kurtulamadığı yönündeki eleştirisine yanıt verdi.

 • Gül : Anayasanın dilinden çok çekiyoruz

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, anayasanın dilinden dert yandı. Gül, "Anayasanın dilinden çok çekiyoruz. Kanunların dilinden de çok çekiyoruz." dedi.

 • Erdoğan: Esnaf gerektiğinde askerdir, polistir

  Haziran Direnişi'nde Eskişehir'de polisler ve esnaf tarafından dövülerek hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın katillerinin yargılandığı gün konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Esnaf gerektiğinde askerdir, alperendir, kahramandır, polistir, hakimdir" dedi.

 • "Hepimiz istifa ederiz"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, "Seçimleri alamazsak genel başkanımız dahil hepimiz istifa ederiz" dedi.

 • Kocaoğlu Suskunluğunu Bozdu

  Siyasi açıdan oldukça hareketli günlerin yaşandığı İzmir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ege TV’nin gündem belirleyen programı Söz Meclis’ten İçeri’de konuştu. Başta çöp transfer istasyonuna karşı başlatılan isyan olmak üzere, tramvay projesine onay vermeyen DPT’yi, kendisini ‘mağdur edebiyatı yapmakla’ suçlayan milletvekillerini topa tuttu.

Son Güncelleme: 01 Nisan 2018, Pazar
Haber 213 kez görüntülendi.

BIKMADAN USANMADAN!! 

Buca da uzun süredir görülmemiş bir çalışma başlatan CHP Bucailçe Başkanı Kasım Akdağ, 2019 un bilincinde bucayı karış karış gezmeye devam ediyor. Seçimden önce değil her zaman vatandaşımızla beraber olmalıyız anlayışı, Buca da büyük ses getirmiş durumda. ’Bıkmadan usanmadan’ sloganı ile bütün varlığıyla çalışmaya devam edeceğini her fırsatta dile getiriyor.

Etiketler : CHP  Kasım Akdağ  Buca 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri