ciray-sahaya-indi

“ÇIRAY SAHAYA İNDİ”

İYİ Parti Genel Sekreteri ve İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Aytun Çıray seçim çalışmalarına Karşıyaka’dan başladı. İYİ Parti Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili adayı Aytun Çıray diğer 2.Bölge Milletvekili adayları ile birlikte çalışmalarına Karşıyaka’dan başladı. Karşıyaka Çarşı’da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Çıray vatandaşlar ile selfie çektirdi. Çarşı'da ki esnafı gezen ve uzun süre sohbet eden Çıray bu seçimi kazanacaklarını altını çizerek Türkiye için yeni bir sayfa açılıyor dedi.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • CHP'de deprem!

  "Türkler ile Kürtler eşit olamaz" sözleri istifa getirdi!

 • Cumhuriyet ile hesaplaşma içinde değiliz

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hükümet adına söz alarak, TBMM Genel Kurulu'nda, 2013 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı'na eleştirilere cevap verdi. Cumhuriyetle hesaplaşma gibi bir durumlarının olmadığını ifade eden Erdoğan, "Elbette ülke için taş üstüne taş koymuş herkese şükran borçluyuz. Ancak şunu da görmek durumundayız. Ne yazık ki Gazi Mustafa Kemal'in vefatından sonra Türkiye'nin potansiyeli yeterince kullanılmamıştır" diye konuştu.

 • 4 ESP'li serbest bırakıldı

  İzmir'de gözaltına ve tutuklanmaları talebiyle mahkeme sevk edilen ESP MYK üyesi Dinçer Ergün, İl Eşbaşkanı Kerim Altınmakas, Bayraklı İlçe Eşbaşkanları Dilek Keskin ve Merter Özaydın serbest bırakıldı.

 • Devlet Bahçeli 28 Kasım'da Tunceli'ye gidiyor

  Bir süredir Başbakan Davutoğlu ile 'Dersim katliamı' tartışması yürüten MHP lideri Devlet Bahçeli'nin 28 Kasım'da Tunceli'ye ziyarette bulunacağı duyuruldu.

 • “Kapatınca, eşitsizliği de bitiriyor musun?”

  CHP’li Moroğlu’ndan Milli Eğitim Bakanı Dinçer’e dershane sorusu CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer tarafından yanıtlanması için TBMM Başkanlığı’na “dershaneler” ile ilgili bir soru önergesi verdi.

Son Güncelleme: 04 Haziran 2018, Pazartesi
Haber 104 kez görüntülendi.

 

”Medya’ya ambargo emri verildi”

Buradan Bornova İlçe Başkanlığı’na giden Çıray teşkilata seslenerek “Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. İYİ Parti olrak güçlü bir şekilde seçimlere hazırlanıyoruz. Cumhurbaşkanı kutuplaşma siyaseti yapıyor. CHP, AKP zeminini oluşturmaya çalışılıyor. Bu nedenle İYİ Parti yok farz ederek ve muhatap almayarak medyaya ambargo emri vererek bize her türlü engeli çıkartıyorlar. Dikkat ederseniz Muharrem Bey son zamanlarda televizyonlara çıkartılıyor, biz buna karşı değiliz. Ancak bu tesadüf veya demokrasi örneği değil. Cumhurbaşkanı ikinci tura Sayın Meral Akşener’in kalmasını istemiyor. Bunun için önümüze bazı engeller çıkartılıyor.  Ancak biz Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız.”dedi.

“Seçimi bilerek erkene aldılar”

Seçimin iki nedenle erken tarihe aldırıldığının altını çizen Çıray “ Birinci nedeni İYİ Parti’nin önlenemez yükselişine karşı bir önlem olarak seçime gittiler. İkincisi ise ekonomik acıları seçim sonrasına ertelemeye çalışıyorlar”dedi.

Çıray “Sayın Meral Akşener ve biz yeni bir Türkiye için çalışıyoruz Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanarak Türkiye’ye verdiğimiz vaatleri yerine getireceğiz bundan kimsenin şüphesi olmasın” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri