ciray-sahaya-indi

“ÇIRAY SAHAYA İNDİ”

İYİ Parti Genel Sekreteri ve İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Aytun Çıray seçim çalışmalarına Karşıyaka’dan başladı. İYİ Parti Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili adayı Aytun Çıray diğer 2.Bölge Milletvekili adayları ile birlikte çalışmalarına Karşıyaka’dan başladı. Karşıyaka Çarşı’da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Çıray vatandaşlar ile selfie çektirdi. Çarşı'da ki esnafı gezen ve uzun süre sohbet eden Çıray bu seçimi kazanacaklarını altını çizerek Türkiye için yeni bir sayfa açılıyor dedi.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Gül : Anayasanın dilinden çok çekiyoruz

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, anayasanın dilinden dert yandı. Gül, "Anayasanın dilinden çok çekiyoruz. Kanunların dilinden de çok çekiyoruz." dedi.

 • Bağış’tan ODTÜ’deki Olaylarla İlgili Yorum

  "Öğrencilerin ifade özgürlüğünden yanayız ama şiddet özgürlüğüne göz yumamayız."

 • ‘EMPERYALİZMLE YENİDEN SAVAŞMALIYIZ’

  30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarının ardından İzmir’in Konak ilçesi Gültepe Mahallesinde partililer ve dostlarıyla ‘teşekkür kahvaltısında’ buluşan CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, “Meclis Ekim ayından önce acilen toplanmalı” çağrısı yaptı; ekonomik krizin önlenmesi ve emperyalizmin ülkemiz üzerindeki baskısından kurtulmak için Meclisin formüller üretmesi gerektiğini vurguladı.

 • Başbakan Erdoğan'a sürpriz davet

  Dünya Ekonomi Forumu Avrupa Direktörü Martin Bruncko, 'Biz Türkiye Başbakanı'nı da en kısa zamanda Davos'ta görmeyi istiyoruz' dedi...

 • Başkanı Mardin çarpacak

  Mardin'de ''BDP seçimi kazanabilir'' endişesi başladı

Son Güncelleme: 04 Haziran 2018, Pazartesi
Haber 155 kez görüntülendi.

 

”Medya’ya ambargo emri verildi”

Buradan Bornova İlçe Başkanlığı’na giden Çıray teşkilata seslenerek “Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. İYİ Parti olrak güçlü bir şekilde seçimlere hazırlanıyoruz. Cumhurbaşkanı kutuplaşma siyaseti yapıyor. CHP, AKP zeminini oluşturmaya çalışılıyor. Bu nedenle İYİ Parti yok farz ederek ve muhatap almayarak medyaya ambargo emri vererek bize her türlü engeli çıkartıyorlar. Dikkat ederseniz Muharrem Bey son zamanlarda televizyonlara çıkartılıyor, biz buna karşı değiliz. Ancak bu tesadüf veya demokrasi örneği değil. Cumhurbaşkanı ikinci tura Sayın Meral Akşener’in kalmasını istemiyor. Bunun için önümüze bazı engeller çıkartılıyor.  Ancak biz Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız.”dedi.

“Seçimi bilerek erkene aldılar”

Seçimin iki nedenle erken tarihe aldırıldığının altını çizen Çıray “ Birinci nedeni İYİ Parti’nin önlenemez yükselişine karşı bir önlem olarak seçime gittiler. İkincisi ise ekonomik acıları seçim sonrasına ertelemeye çalışıyorlar”dedi.

Çıray “Sayın Meral Akşener ve biz yeni bir Türkiye için çalışıyoruz Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanarak Türkiye’ye verdiğimiz vaatleri yerine getireceğiz bundan kimsenin şüphesi olmasın” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri