bir-gun-odemiste-bir-gun-kozak-yaylasinda

BİR GÜN ÖDEMİŞ’TE BİR GÜN KOZAK YAYLASI’NDA

CHP İzmir Milletvekili Adayı Doktor İdris Yavuzyılmaz, seçim bölgesi olan 2’nci bölgede gece-gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Bilge kişiliği ve çalışkan yapısı ile gönülleri fetheden “Örgütün İdris Abisi” gittiği her noktada sıcak ve samimi duygularla karşılanıyor.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • "Tereddütlerim var"

  Mehmet Ali Şahin'den 'akil adamlar' açıklaması

 • Arınç'tan Muharrem İnce'ye dava!

  Arınç, TBMM'de, hakkındaki gensoru önergesinin görüşmeleri sırasında Muharrem İnce'nin kendisine yönelik sözleriyle kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle 25 bin liralık tazminat davası açtı.

 • İYİ PARTİ'NİN BAZI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI BELLİ OLDU

  İyi Parti İzmir Adayı Şengül Hablemitoğlu oldu - Şengül Hablemitoğlu kimdir? İYİ Parti'nin 2019 yerel seçimlerindeki büyükşehir belediye başkan adaylarından bazıları belli oldu. Buna göre İstanbul'da Ümit Özdağ, Adana'da İsmail Koncuk, İzmir'de Şengül Hablemitoğlu, Muğla'da Behçet Saatcı ve Balıkesir'de İsmail Ok aday gösterilecek isimler arasında yer aldı.

 • 'Başbakan kimi kime şikayet ediyor'

  CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter, Türkiye'de "dinlemenin" yasal, "dinlenmemek için önlem almanın" ise yasa dışı ilan edildiğini belirterek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın özel yaşama, aile yaşamına, temel insan haklarına yönelik bu saldırı karşısında, kimi, kime şikayet ettiğini sordu.

 • Başkanı Mardin çarpacak

  Mardin'de ''BDP seçimi kazanabilir'' endişesi başladı

Son Güncelleme: 05 Haziran 2018, Salı
Haber 175 kez görüntülendi.

 

Gece-gündüz demeden seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP İzmir 2’nci Bölge Milletvekili Adayı Doktor İdris Yavuzyılmaz, her gün farklı bir noktada vatandaşlarla buluşuyor. Çalışma kapsamında Ödemiş ilçesinde gecenin geç saatlerine kadar sürdürdüğü çalışmalarının ardından ertesi günü  Bergama Kozak Yaylası’na çıkarma yapan Yavuzyılmaz, 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Çalışma anında yeni evlenen çiftle neşeli bir sohbete ortalık edip, ziyaret ettiği fırında küreğin başına geçerek pideleri fırına sürerek renkli görüntülere imza attı.

"Birlik Olacağız Çocuklarımızın Geleceğini Sonuna Kadar Savunacağız"

Pazar günü Ödemiş Gölcük ve Zeytinli'de, ardından da ertesi gün Bergama ilçe merkezi ve Kozak Yaylası’nda esnaf ve vatandaşlarla buluşup, onlara seslenen Yavuzyılmaz, "Önümüzde önemli bir seçim var. Bize düşen görev,  her birimize tek tek düşen görev ülkemize, Cumhuriyetimize ve geleceğimize sahip çıkmaktır. İster muhafazakâr, ister ülkücü, ister milliyetçi, ister sosyal demokrat, ister Atatürkçü, kim olursak olalım ortak noktamız demokrasiyi ve aydınlık geleceğimizi savunmaktır. Bu Çanakkale ruhunda, Sakarya ruhunda, Dumlupınar ruhunda olduğu gibi savunmaktır. Birlik olacağız çocuklarımızın geleceğini sonuna kadar savunacağız" dedi.

Türkiye, Halkın İktidarıyla Huzura Kavuşacak

AKP'nin ülkeyi ekonomik çöküntüye sürüklediğini de dile getiren Yavuzyılmaz, "AKP iktidarı hiçbir ekonomik planlaması olmadığından işçiyi, emekliyi, köylümüzü, çiftçimizi, esnafımızı derin borçlarla karşıya karşıya bıraktı. Esnafımız kepenk kapatırken, çiftçimizin, köylümüzün üretim gücü elinden alındı. Vatandaşlarımız da kredi kartıyla yaşar hale geldi. Üreten bir toplumken 16 yıllık AKP iktidarında borcu borçla kapatan bir hale geldik. Artık bu kötü gidişe dur diyeceğiz. İktidara geldiğimiz de seçim beyannamemiz de açıkladığımız projeleri birer birer hayata geçirerek ülkemizin üzerinde ölü toprağı atacağız. Türkiye bizimle, halkın iktidarıyla huzura kavuşacak" ifadeleri kullandı.

Değişime İnanın

24 Haziran’da yapılacak seçimin ülkenin geleceği için büyük önem taşıdığını belirten CHP’li vekil adayı Yavuzyılmaz, “24 Haziran’da yapılacak olan seçim, milletimizin, Cumhuriyetimizin, çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği açısından çok önemli bir seçim. Bu seçimde ya geleceğimizi ışıl ışıl yapacak, demokrasiyi savunan, özgürlüğü savunan, parlamenter sistemi savunan, çocuklarımızın aydınlık bir Türkiye’de yaşamasını isteyen Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağız ya da tek adam sistemine boğun eğip ülkesin karanlıklara sürüklenmesine sesis kalacağız. Ben ikinci şıkka şans vermiyorum. Çünkü artık değişim başlamıştır. 24 Haziran’da da sonuca ulaşacaktır. 24 Haziran’da Sayın İnce ile, CHP'nin iktidarı ile ülkemize huzur gelecektir. Biz bu değişime gönülden inanıyoruz, sizler de inanın. Her vatandaşımız inansın. Lütfen sandığa gidelim oyumuzu kullanalım ve sandığa sahip çıkalım. Az kaldı o güzel günlere kavuşmamıza” dedi.

 

Etiketler : yauzyılmaz  chp 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri