biz-turkiye-icin-variz

Biz Türkiye İçin Varız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Antropolog Fulya Güzelocak; “Önemli olan kariyerim ve başarılarım değil, Türk Milletine ve İzmir’e hizmetlerimdir. Güzel insanlarıma yüreğimle ve inancımla hizmet etmek istiyorum” dedi Milliyetçi Hareket Partisi’nin genç kadın adaylarından olan Fulya Güzelocak çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Karaburun’dan Selçuk’a kadar durmaksızın kapı kapı dolaşan Antropolog Güzelocak sempatik tavırları ve alçak gönüllüğü ile seçmenlerin sevgisini kazandı. MHP’nin genç adayı gittiği her yerde sevgi ve saygıyla karşılanırken seçmenlerden yakın ilgi görüyor.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Erdoğan: BDP kof kabadayı

  Başbakan Erdoğan, İmralı sürecinin ‘turnusol kağıdı’ vazifesi göreceğini söyledi. BDP’yi ise kışkırtıcı siyaset yapmakla suçladı

 • BDP'li belediyelere izin çıktı!

  Hakkında verilen hapis cezasının ardından görevinden alınan eski Yüksekova Belediye Başkanı Ruken Yetişkin'e hakları geri verildi...

 • CHP'de 4 milletvekili genel merkeze danışma oldu

  CHP’de 4 milletvekili Genel Başkan Kılıçdaroğlu tarafından genel merkezde danışman olarak atandı.

 • Keramet siyaset yapma tarzımızda

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ''Keramet bizlerde değil; keramet, yerimizin, fikrimizin, itikadımızın, inancımızın, siyasi anlayışımızın, siyaset yapma tarzımızın doğruluğundadır'' dedi.

 • Yusuf Kenan Çakar siyasi etiğe uygun davransın

  AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, geçtiğimiz günlerde AK Parti’den istifa eden Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Yusuf Kenan Çakar’ın görevinden de istifa etmesini beklediklerini söyledi

Son Güncelleme: 05 Haziran 2018, Salı
Haber 250 kez görüntülendi.

 

Biz Türkiye İçin Varız

Seçmenleriyle çabuk iletişim kuran Fulya Güzelocak sıkça karşılaştığı “hem bayansınız, hem de çok genç, bu kadar yoğun çalışmaya nasıl ayak uyduruyorsunuz?” sorularına verdiği cevaplarla da göz dolduruyor. Güzelocak, “kariyerimin ve iş sahasında gerçekleştirdiğim hiçbir başarı Türk Milletine hizmet yolunda önemli değildir. Biz Türk Milliyetçilileri için yegâne başarı sonsuza kadar devletimizin bekası ve Ay yıldızlı al bayrağımızın altında birlik içinde müreffeh ve mutlu bir şekilde yaşamaktır. Biz bunun için yetiştirildik, bizim için bu onurlu yoldan daha kutlu bir yol yoktur.

Cumhur İttifakı Zaferin Adıdır

Türk Milletini bir ve bütün olarak kavrayan ve bu birliğin teminatı olan MHP’nin kurduğu Cumhur İttifakı’nın da seçimlerden zaferle çıkacağını vurgulayan Fulya Güzelocak “MHP nasıl ki Türk Milletinin beka teminatıdır, Cumhur İttifakı da bu teminatın millet aklıyla imzalanmış sözleşmesidir. Zaferimizin de adıdır. İzmir bu seçimde en büyük desteği partimize ve Cumhur İttifakına verecektir” dedi.

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri