ulupinar-sektore-ve-balikcilara-destek-olacagiz

Ulupınar: Sektöre ve balıkçılara destek olacağız

İyi Parti İzmir Milletvekili adayları Yıldırım Ulupınar ve Dr. Burcu Bostancıoğlu seçim çalışmalarını Güzelbahçe'de sürdürdü. Önceki dönemlerde ilçede belediye başkanlığı ve milletvekilliği görevlerini yapan İYİ Partili Ulupınar'a Güzelbahçeliler büyük ilgi göstererek 24 Haziran'da yapılacak seçimler için destek sözü verdi

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Bakan Günay Şirincelileri fena uyardı

  Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Maya Takvimi'ne göre 21 Aralık'ta kıyametin kopacağı ve Selçuk ilçesine bağlı Şirince köyünün bundan etkilenmeyeceği iddialarına ilişkin, "Bütün söylentileri destekliyorum. Şirince'ye insanlar akın akın gitsinler ama Şirince'den mutlu ayrılsınlar. Şirince'de kötü yemekle, içecekle, yatakla hele abartılı fiyatla karşılaşmasınlar. Onun için benden 'selam' söyleyin Şirince halkına, eğer gelenler mutlu ayrılmazsa esas kıyamet 22'sinde onlara kopacak" dedi.

 • Kılıçdaroğlu: "Demokratik anayasayı yeniden yapabiliriz"

  İş dünyası temsilcileri ile İzmir’de bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tüm sivil toplum kuruluşları, üniversiteler, siyasi partiler ve meslek kuruluşların katılımıyla demokratik anayasayı yeniden yapacaklarını söyledi.

 • Arınç'tan Muharrem İnce'ye dava!

  Arınç, TBMM'de, hakkındaki gensoru önergesinin görüşmeleri sırasında Muharrem İnce'nin kendisine yönelik sözleriyle kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle 25 bin liralık tazminat davası açtı.

 • Kılıçdaroğlu'ndan bekçi kardeşine uyarı!

  "Uzak dur!"

 • Erdoğan Biletlerini Kesti!!

  Yapılacak kabine değişikliğinde Bakan Suat Kılıç ve Erdoğan Bayraktar gidiyor.

Son Güncelleme: 07 Haziran 2018, Perşembe
Haber 131 kez görüntülendi.

 

Güzelbahçe 1. Balıkçı Barınağı'nda hem işletmecilerle hem de balıkçılarla buluşarak sektörün ve ilçenin sorunlarını dinleyen İYİ Parti İzmir Milletvekili adayları Yıldırım Ulupınar ve Dr. Burcu Bostancıoğlu çözüm yollarını anlattı.

 

 

"BALIKÇILIK SEKTÖRÜNÜ UNUTMADIK"

 

Güzelbahçe 1.Balıkçı barınağının eksiklerinin giderilmesinin yanı sıra üç yıl önce faaliyete geçen Yalı Balıkçı Barınağı'nın tam anlamıyla tamamlanması noktasında daha yapılacak çok iş olduğunun altını çizen İyi Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, sektörde sorunlarla boğuşan balıkçılar için İYİ Parti'nin projelerinin önemine değindi.

 

"VERGİ YÜKÜNÜ AZALTACAĞIZ"

 

Balıkçı barınaklarının altyapılarını geliştireceğiz, eksikliklerini gidereceğiz diyen İYİ Partili Ulupınar, "Balıkçılık yapan kardeşlerimiz çok dertli. Av sezonunda hedefledikleri miktara ulaşamayıp, bir çok maliyet karşısında eziliyorlar. Biz parti seçim beyannemizde bu konuya ayrı bir önem verdik. Yapımı devam eden ve mevcut balıkçı barınağında, balıkçılarımıza yönelik olarak yeterli altyapı hizmetleri sunulmaması nedeniyle, balıkçı barınaklarımızda soğuk hava depoları ve dinlenme tesisleri yapılarak balıkçılık sektörüne ve balıkçılara destek olacağız. İşletmeciler ve esnaf kardeşlerimiz için ise vergi yükünü azaltarak, ticaret ve sanayi odalarına ödemek zorunda oldukları giderleri üçte iki oranında indireceğiz. Ekonomik istismarın önüne geçeceğiz." şeklinde konuştu.

 

Güzelbahçe'nin hoşgörü ve sahil yöresi olma açısından İzmir'in en önemli ilçelerinden biri olduğuna değinen İyi Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, şu anki potansiyelin Güzelbahçe'de istenilen düzeye dönüşmesi için çalışacaklarının sözünü verdi.

 

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri