ulupinar-sektore-ve-balikcilara-destek-olacagiz

Ulupınar: Sektöre ve balıkçılara destek olacağız

İyi Parti İzmir Milletvekili adayları Yıldırım Ulupınar ve Dr. Burcu Bostancıoğlu seçim çalışmalarını Güzelbahçe'de sürdürdü. Önceki dönemlerde ilçede belediye başkanlığı ve milletvekilliği görevlerini yapan İYİ Partili Ulupınar'a Güzelbahçeliler büyük ilgi göstererek 24 Haziran'da yapılacak seçimler için destek sözü verdi

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel adaylık başvurusunu yaptı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atila Sertel, 27. Dönem için adaylık başvurusunu yaptı. Ön seçimde üçüncü olarak 1 Kasım 2015 seçimlerinde İzmir ikinci bölgeden aday gösterilen ve Meclis’e giren Atila Sertel, yeni dönemde de üretmeye, sokak sokak dolaşmaya, haksızlık ve hukuksuzlukların karşısında durmaya, mücadele etmeye devam edeceğini söyledi. Diğer milletvekili arkadaşlarıyla birlikte olağanüstü bir dönem yaşadıklarını anımsatan CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, 24 Haziran’dan sonra Türkiye’nin normalleşme sürecine gireceğini, 25 Haziran sabahı tüm Türkiye’nin çok daha mutlu, çok daha huzurlu, geleceğe güvenle bakan bir güne uyanacağını vurguladı. “Hak, Hukuk, Adalet” anlayışı içerisinde geçmişin kötü izlerini silerek Türkiye’nin geleceğine yön veren ekip de yer almak amacıyla adaylık başvurusu yaptığını dile getiren CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, şunları söyledi:

 • Karayılan'dan İmralı süreci resti...

  PKK'nın Kandil'deki yöneticilerinden Murat Karayılan, Türk ve Akat'ın Öcalan'la görüşmesi konusunda "BDP'lilerin görüşmesi yetmez, bizim de direk Öcalan'la diyalogda olmamız gerekiyor" dedi.

 • Gül'den Kılıçdaroğlu açıklaması

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ziyaretine ilişkin değerlendirmede bulundu.

 • Rum elçiyi yerin dibine soktu!

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Finlandiya'da katıldığı bir konferansta, Güney Kıbrıs'ın Helsinki Büyükelçisi'nin iddiası üzerine sert konuştu.

 • CHP'de 4 milletvekili genel merkeze danışma oldu

  CHP’de 4 milletvekili Genel Başkan Kılıçdaroğlu tarafından genel merkezde danışman olarak atandı.

Son Güncelleme: 07 Haziran 2018, Perşembe
Haber 107 kez görüntülendi.

 

Güzelbahçe 1. Balıkçı Barınağı'nda hem işletmecilerle hem de balıkçılarla buluşarak sektörün ve ilçenin sorunlarını dinleyen İYİ Parti İzmir Milletvekili adayları Yıldırım Ulupınar ve Dr. Burcu Bostancıoğlu çözüm yollarını anlattı.

 

 

"BALIKÇILIK SEKTÖRÜNÜ UNUTMADIK"

 

Güzelbahçe 1.Balıkçı barınağının eksiklerinin giderilmesinin yanı sıra üç yıl önce faaliyete geçen Yalı Balıkçı Barınağı'nın tam anlamıyla tamamlanması noktasında daha yapılacak çok iş olduğunun altını çizen İyi Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, sektörde sorunlarla boğuşan balıkçılar için İYİ Parti'nin projelerinin önemine değindi.

 

"VERGİ YÜKÜNÜ AZALTACAĞIZ"

 

Balıkçı barınaklarının altyapılarını geliştireceğiz, eksikliklerini gidereceğiz diyen İYİ Partili Ulupınar, "Balıkçılık yapan kardeşlerimiz çok dertli. Av sezonunda hedefledikleri miktara ulaşamayıp, bir çok maliyet karşısında eziliyorlar. Biz parti seçim beyannemizde bu konuya ayrı bir önem verdik. Yapımı devam eden ve mevcut balıkçı barınağında, balıkçılarımıza yönelik olarak yeterli altyapı hizmetleri sunulmaması nedeniyle, balıkçı barınaklarımızda soğuk hava depoları ve dinlenme tesisleri yapılarak balıkçılık sektörüne ve balıkçılara destek olacağız. İşletmeciler ve esnaf kardeşlerimiz için ise vergi yükünü azaltarak, ticaret ve sanayi odalarına ödemek zorunda oldukları giderleri üçte iki oranında indireceğiz. Ekonomik istismarın önüne geçeceğiz." şeklinde konuştu.

 

Güzelbahçe'nin hoşgörü ve sahil yöresi olma açısından İzmir'in en önemli ilçelerinden biri olduğuna değinen İyi Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, şu anki potansiyelin Güzelbahçe'de istenilen düzeye dönüşmesi için çalışacaklarının sözünü verdi.

 

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri