chpli-sindir-24-haziranda-sandikta-hesap-sorun

CHP’li Sındır, “24 Haziran’da sandıkta hesap sorun!”

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır’dan seçmenlere sandık çağrısı geldi. Seçim çalışmalarına Karşıyaka ve Bayraklı’da devam eden Sındır, “en önemli yurttaşlık hakkı ve görevlerinin başında oy kullanmak geliyor. Toplumsal barışımızı bozanlardan, bizi yoksul bırakanlardan 24 Haziran’da sandıkta hesap sorun” dedi.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • CHP’li Sertel, Cumhurbaşkanı’na sordu: Hangi gazeteciyi ne ile suçluyorsun?

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atila Sertel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Saray’da verdiği sahur yemeğinde gazetecilik öğrencisi bir gencin basın özgürlüğü istemesi üzerine verdiği yanıtın gerçeklerle örtüşmediğini, yalan, iftira ve çarpıtma olduğunu söyledi.

 • Bakan vatandaşları uyardı!

  Bunu yapanlara 2 bin TL ceza uygulanacak

 • Arınç'tan düşünce özgürlüğü vurgusu

  Başbakan Yardımcısı Arınç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajında, en büyük arzularının gazeteciler başta olmak üzere herkesin düşüncelerini serbest şekilde ifade edebilmesi olduğunu belirtti.

 • "Öcalan'la görüşme talebimiz reddedilmez"

  BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, İmralı Adası’nda Abdullah Öcalan ile görüşmek için başvurdukları Adalet Bakanlığı’ndan cevap almadıklarını belirtti.

 • “İlk Defa Bir Umut Var”

  İYİ Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Avukat Ülkü Doğan, partilerinin 8 aylık süreçte halkın güvenini ve inancını kazandığını söyledi. Türkiye’de öncelikle huzurun sağlanması gerektiğini anlatan Doğan, “Liderlerin televizyona çıkıp demokratik olgunluk içerisinde tartıştığı o günleri çok özledik” dedi. 2.5 yıl Balçova MHP İlçe Başkanlığı görevini yürüttükten sonra İYİ Parti’ye geçen Doğan, Türk insanının AKP, MHP ve CHP’de arasında yaşanan kısır döngüden sıkıldığını belirterek, “İlk defa bir umut var” dedi.

Son Güncelleme: 20 Haziran 2018, Çarşamba
Haber 171 kez görüntülendi.

 

“SANDIĞA GİDİN VE GELECEĞİNİZİ SİZ BELİRLEYİN”

BESİAD’da iş adamlarına seslenen Sındır, “ekonomimizi büyütecek, hakça bölüşümü sağlayacak, refahı tabana yayacak ve huzuru sağlayacak politikalarımızı, güzel İzmir’imizi karış karış, köy köy gezerek hemşerilerimize dokunarak anlattık.  Vasat olan demokrasimizi, sorunlar yumağına dönen hak ve özgürlükler konusunu, askıya alınan hukuk devletini düzeltmek için oy istedik. En önemli yurttaşlık hakkı ve görevlerinin başında oy kullanmak geliyor. Sandığa gidin ve geleceğinizi siz belirleyin” dedi. 

 

“YURDUMUZU 24 HAZİRAN’DA MİLLETİMİZ KURTARACAK”

Karşıyaka’da esnafı ziyaret eden ve vatandaşlarının nabzını tutan Sındır, “Türkiye’de bugün demokrasimizin karşılaştığı en büyük tehlike, gücü tek elde toplamaya çalışan saray rejimidir. Hukuku hiçe sayanlara, iktidarda kalabilmek için kamu kaynaklarını kullananlara,  ortak aklı ve ortak vicdanı görmezden gelenlere, OHAL’le millet iradesini TBMM’yi etkisizleştirenlere, refahı küçük bir zümreye sıkıştıranlara siz de oy vermeyin. Toplumsal barışımızı bozanlardan, bizi yoksul bırakanlardan 24 Haziran’da sandıkta hesap sorun. Türkiye’yi kurumsuz ve kuralsız yönetmek isteyen, tek adam diktatörlüğünden yurdumuzu 24 Haziran’da milletimiz kurtaracak. 2 yıldır OHAL’i keyfiyete bağlayan şimdi de seçim vaadi olarak 24 Haziran’da kaldıracağız bize oy verin diyen siyasi ahlaktan yoksun olanlara nolur inanmayın” dedi.

 

“PARALARI DEĞİL, YOKSULLUĞU SIFIRLAYACAKLARA OY VERİN”

Bayraklı sevgi yolunda ilçe başkanlığında düzenlenen yürüyüşe katılan ve Bayraklı halkına seslenen Sındır sözlerini şöyle sonlandırdı: “Söz veriyoruz 5 yıl içinde 5 temel hedefi tutturacağız. Refahı artıracak Kişi başı geliri 15 bin dolara çıkaracağız. Üretimi ve istihdamı artıracak enflasyonu ve işsizliği yüzde 5’in altına indireceğiz. Cari açığı, milli gelirin yüzde 4’ünün altına düşüreceğiz. İmalat sanayi ihracatında yüksek ve orta yüksek teknolojili mal ve hizmet payını, dünya ortalaması olan yüzde 60’a yükselteceğiz. Paraları sıfırlayanları unutmadınız dimi? Biz bu topraklarda alın terini, emeği yüceltecek yoksulluğu sıfırlayacağız. Paraları değil yoksulluğu sıfırlayacak olanlara oy verin.”

Etiketler : izmir  chp sındır 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri