ulupinar-milletimizin-umudu-olacagiz

ULUPINAR: MİLLETİMİZİN UMUDU OLACAĞIZ!

24 Haziran genel seçimlerinin yapılmasına iki gün kala İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar ve Serap Özöktem Balçovalılar'la buluştu.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • "Tereddütlerim var"

  Mehmet Ali Şahin'den 'akil adamlar' açıklaması

 • Detaylı inceleme sürüyor

  Başbakan Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantıısı'nda açıklamalarda bulunuyor.

 • 'O bakan Atatürk düşmanı!'

  CHP'li Oran'dan sert açıklama

 • Hotar, Başkan Görmez’i Ziyaret Etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar, 30 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı olan AK Parti adayı Adnan Yaşar Görmez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • Hükümetten İzmir Tarih Projesi'ne anlamlı destek

  İzmirlilerin tarihle ilişkisinin korunması ve güçlendirilmesini ana hedef alan İzmir Tarih Projesi'ne hükümetten önemli bir destek geldi. AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Agora ve yakın çevresi ile ilgili çalışmalarda kullanılmak üzere 20 Milyon TL tutarındaki ödeneğin 2018 yılı yatırım planına alınarak Kalkınma Bakanlığı tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı'na gönderildiğinin bilgisini verdi. Söz konusu ödenek, bakanlık tarafından İzmir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'na aktarılacak.

Son Güncelleme: 22 Haziran 2018, Cuma
Haber 215 kez görüntülendi.

 

 

 

Balçova Ata Caddesi'ndeki seçim bürosunu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan İYİ Parti milletvekili adayları, caddeyi boydan boya turlayarak esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Önümüzdeki pazar günü sandıklar açılınca İzmirli seçmenin Türkiye çapında en yüksek oy oranlarını yakalayacağını öngördüklerini söyleyen İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, adayların rotasyonlu olarak kenti karış karış gezdiklerini ifade etti.

 

ÇIKIŞ İYİ PARTİ KADROLARINDA

 

İYİ Parti'ye İzmirlilerin büyük ilgi gösterdiğini belirten İYİ Partili Ulupınar, "Siyasetin ülkemizde vatandaşımıza yansıttığı yılgınlık, tercihsizlik ve umutsuzluk karşısında genel başkanımız Meral Akşener'in önderliğinde İYİ Parti kadroları çok güzel bir alternatif oldu. Biz Türkiye mozaiğini yansıtıyoruz. Dış politikadan ekonomiye, ötekileştiren anlayıştan kamu işleyişine kadar aziz milletimizi düşünmeden atılan her adımın hesabı sandıkta sorulacak. İnsanımızın devlete yeniden güvenmesini sağlayacağız. Bugün hastanelerden adliyelere kadar bir çok konuda halkımızın kamuya güven eksikliği var. Bu sıkıntılı durumdan ülkemizi kurtarmak için İYİ Parti kadroları göreve hazır. Yarınlarda çocuklarımıza nasıl bir ülke bırakmak istediğimizi iyi düşünmek zorundayız. Toplumda bu konuda yaşanan dip dalgasının sandıktan çıkan sonuçlara büyük etkisi olacak. Seçim sonuçlarının ülkemiz ve aziz milletimiz için hayırlı olmasını diliyoruz." şeklinde konuştu.

 

"İZMİR'DE ÇOK BAŞARILI BİR SONUÇ ÖNGÖRÜYORUM"

 

İzmir'de hangi kapıyı çalsalar, kime el uzatsalar çok güzel bir yaklaşımla karşılaştıklarını ifade eden İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, "Ege'nin incisi İzmir'in ve hemşehrilerimizin umudu olmak için yola çıktık. Partimizin dokusu değişimlerin öncüsü olan kentimizle örtüşüyor. İYİ Parti'yi iktidar yapmak için yola çıktık. Bu süreçte kentimizde gitmediğimiz yer kalmadı. Şaibeli anket firmaları değil, gerçeği sokak söyler. Ben İzmir'de en başarılı sonuçlardan birini alacağımıza inanıyorum. Yapay gündemlerden uzak kaldık ve görüşmelerimizde kentimize, hemşehrilerimizin sorunlarına nasıl destek olabilirizi kovaladık. Milletimiz görev verirse başımızın tacı yapar, güvenlerini asla boşa çıkarmayız." dedi.

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri