cagri-gruscu

Çağrı Gruşçu

Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında partimizin üst yönetimine ve Sayın Genel Başkanımıza yönelik varolan tartışmaların partimizdeki iç meseleleri arttırmak amacıyla dışardan; kendi siyasal ikbalini var etmeye çalışan ve bireysel siyaseti ön planda tutan birtakım kişiler tarafından ise içeriden bilinçli olarak ve algı yaratmaya yönelik yapıldığının bilinmesini isterim. Bu nedenle Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve parti üst yönetimini hedef alan bu tür söylemlere itibar edilmemesi ve çanak tutulmaması gerekiyor. Partimizi içeriden ve dışardan çökertmeye çalışan bu tür işbirlikçilere CHP Konak İlçe Örgütü olarak asla müsaade etmeyeceğimizin ise bilinmesini isterim.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • 'Kaset olayının arkasında AKP var!'

  MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın, MHP'yi sarsan kaset skandallarının arkasında AK Parti'nin olduğunu ifade ederek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin olayın üstüne gitmeyerek unutturmaya terk ettiğini savundu. Görüntülerin yayınlandığı internet sitesinin ücretini kredi kartıyla ödeyen kişinin AKP’nin bir belediye meclis üyesi olduğunun ortaya çıkarıldığını belirten Aydın, "İsmi de belli. Kişiyi incelettim çok da karanlık enteresan bir kişilik. Bana göre bunun arkasında bir organizasyon var" diye konuştu. MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın dün gece CNNTÜRK televizyonunda gazeteci Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında soruları yanıtladı.

 • Flaş! CHP yönetiminde ‘Serter’ krizi: Veto mu gelecek?

  CHP Genel Merkezi’nin yeni il başkanı olarak yönetime Bedri Serter’i önermesi ortalığı karıştırdı. Olağanüstü yönetim kurulu toplantısına girecek birçok isim şimdiden “hayır” dedi. Serter’i isteyen genel merkez kararlılık vurgusu yaparken il yönetiminden bazı isimler kararın dayatma olduğunu ifade etti. İzmir ile Ankara arasında yoğun trafik başladı.

 • "Başbakan'a komplo içinde olmayız"

  BDP Genel Başkanı Demirtaş, görüşme notlarının sızdırılmasına dair açıklama yaptı...

 • ''GELENEKTEN GELECEĞE''

  Buca İlçesi’nin geleceğine dair yaşadığı heyecanı Cumhuriyet Halk Partisi Aday Adaylığı başvurusu ile taçlandıran Barış ÖZREÇBER Denge Gazete’nin 1 sayısının konuğu olarak sorularımızı yanıtladı.

 • TBMM Başkanı Çiçek'ten yeni anayasa uyarısı

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, yeni anayasanın bu dönem yapılması gerektiği uyarısında bulundu.

Son Güncelleme: 26 Haziran 2018, Salı
Haber 127 kez görüntülendi.

 

Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu bu seçimin öncesi ve seçim sırasında partimiz ve demokrasi adına tüm gereklilikleri yerine getirmiştir.

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu sorgulayan ve istifa etmesine yönelik ortaya atılan görüşlerin özellikle yerel seçimler öncesinde partiyi kendi siyasal ikbali için dizayn etmeye çalışan, partimizin ileriye gitmesini engelleyecek bireysel siyaset anlayışı güdenler tarafından çanak tutulduğunu ifade etmek isterim. Böylesi bir süreçte kimse selden kütük kapmaya çalışmasın.

 

Bilindiği üzere Cumhuriyet Halk Partisi, Türk ve dünya demokrasisin mihenk taşıdır. Cumhuriyet Halk Partisi, Türk demokrasisinin aklı ve vicdanıdır. Türk siyasal hayatının her daim demokrasi teminatı olmuş ve kurumsal hafızasında nice siyasal ve toplumsal hadiseyi barındıran, güçlü köklere sahip partimizin bu tür maksatlı tartışmalarla yıpratılması mümkün olmayacağı gibi, hiç kimse kendi siyasi emelleri nedeniyle bu kurumsal çatıyı kullanamaz; bizler ise buna asla müsade etmeyeceğiz.

 

CHP içinde yaşanan sorun ve tartışmalar yine kendi içinde medeni kurallar çerçevesinde ve demokratik anlayışa uygun şekilde çözülebilir. Bu sebeple Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’nin de dünkü basın açıklamasında gösterdiği sağduyulu tavırda olduğu gibi partimiz ile ilgili sorunların dış kaynaklarca tartışılması ve bu tartışmalara çanak tutulması asla doğru bir yaklaşım olmayacaktır.

 

CHP Konak İlçe Örgütü olarak Sayın Genel Başkanımızın ve parti üst yönetiminin yanında olduğumuzu bildirir, buna karşın kendi siyasi ikbalini ve parti içindeki bireysel anlayışı yüceltmek isteyenlerin karşısında olduğumuzun bilinmesini isteriz.

 

Etiketler : CHP  İZMİR  KONAK  ÇAĞRI GRUŞÇU 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri