bekle-tasiyacagiz-kentimizi-hak-ettigi-yere

BEKLE: TAŞIYACAĞIZ KENTİMİZİ HAK ETTİĞİ YERE

Çeşme ve Urla’da ilçe teşkilatları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, havalimanı ile Çeşme’de 12 ay turizmi canlı tutmayı hedeflediklerini söyledi

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Ağır yaralanan muhalif komutan Türkiye'de

  Suriye Şeri Mahkeme Üst Üyesi ve muhalif komutan Ahmet Feyyaz, Halep'te düzenlenen saldırıda ağır yaralandı.

 • ‘Vatandaşlık’ komisyona havale

  Partiler ikinci gün de ‘vatandaşlık’ tanımında uzlaşma sağlayamadı. Anayasa Yazım Komisyonu, sadece, tanım üzerinde çalışmayı Uzlaşma Komisyonu’na bırakma yönünde mutabakata vardı

 • Başbakan yargıyı eleştirdi

  “Bu yenilir, yutulur bir şey değil”

 • Çağrı Gruşçu

  Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında partimizin üst yönetimine ve Sayın Genel Başkanımıza yönelik varolan tartışmaların partimizdeki iç meseleleri arttırmak amacıyla dışardan; kendi siyasal ikbalini var etmeye çalışan ve bireysel siyaseti ön planda tutan birtakım kişiler tarafından ise içeriden bilinçli olarak ve algı yaratmaya yönelik yapıldığının bilinmesini isterim. Bu nedenle Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve parti üst yönetimini hedef alan bu tür söylemlere itibar edilmemesi ve çanak tutulmaması gerekiyor. Partimizi içeriden ve dışardan çökertmeye çalışan bu tür işbirlikçilere CHP Konak İlçe Örgütü olarak asla müsaade etmeyeceğimizin ise bilinmesini isterim.

 • Erdoğan 2012'de 22 ülkeyi ziyaret etti

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2012'de 22 ülkeye 24 ziyaret gerçekleştirdi.

Son Güncelleme: 13 Ağustos 2018, Pazartesi
Haber 74 kez görüntülendi.

 

AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Çeşme’de İlçe Başkanı İlter Etike ve teşkilatla buluştu. İlçedeki sorunların masaya yatırıldığı ve Çeşme’nin geleceğinin konuşulduğu görüşmede, yerel seçimlerin önemi vurgulandı. Bekle, Çeşme’de açılması merakla beklenen İzmir Ekrem Pakdemirli Alaçatı Havalimanı’nın ilçeye önemli ölçüde katkı sağlayacağını belirtti. Urla’da ise İlçe Başkanı Ahmet Bilici ve teşkilatıyla birlikte esnafı ziyaret eden Cemal Bekle, “Biz her zaman esnafımızın yanındayız” dedi. Bekle, Roman mahallelerini de ziyaret etti. Vatandaşlar ve esnaf, seçimden sonra kendilerini unutmayan Bekle’ye teşekkürlerini iletti.

“ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Çeşme’nin çok büyük bir potansiyeli olmasına rağmen bu potansiyelin yeterince değerlendirilmediğini vurgulayan Bekle, hizmet ve gelişim için ilçede değişimin şart olduğunu dile getirdi. Yerel yönetimlerin Çeşme'yi hak ettiği yere getiremediğine dikkati çeken Bekle,  “Havalimanı, ilçedeki turizm anlayışına yeni bir soluk getirecek. Esnafımız şu an sadece yaz sezonunda iş yapabiliyorken, havalimanı ile birlikte hareketlilik 12 ay boyunca devam edecek. Böylece Çeşme’de esnafın kent ekonomisine sunduğu katkı da büyüyecek. Yerel yönetimlerin turizm konusundaki katkıları yetersiz kalıyor. Biz her zaman hizmeti siyasetten üstün tuttuk. İzmir için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“ESNAFIN YANINDAYIZ”

AK Parti Urla İlçe Başkanı Ahmet Bilici ve teşkilat eşliğinde ilçedeki esnafı ziyaret eden Bekle, esnafın talep ve isteklerini dinledi. “Esnafımızı etkileyen her türlü sorunu çözmek için çalışacağız” diyen Bekle sözlerini şöyle sürdürdü: “Esnafımız Türkiye'nin bel kemiğini oluşturuyor. Bugüne kadar AK Parti olarak her zaman esnafın yanında olduğumuz gibi bundan sonra da yanlarında olacağız. Hayata geçirdiğimiz projelerle ülkemiz önemli kazanımlar elde etti. Verdiğimiz teşvik ve desteklerle esnafın yükü azaldı. Ekonomi alanında hayata geçirdiğiniz projelerin devamı gelecek.”

 

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri