gencler-manduz-icin-sahada

GENÇLER MANDUZ İÇİN SAHADA

CHP Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Polat Manduz, alan çalışmalarına “gençlerle” başladı. 50’den fazla genç, sokak sokak gezerek Manduz’un projelerini anlattı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 06 Kasım 2018, Salı
Haber 83 kez görüntülendi.

 

GENÇLER SOKAKTA

CHP Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Polat Manduz, esnaf ziyaretleriyle çalışmalarını sürdürürken Karabağlarlı gençler de Manduz’u tanıtan broşürler dağıttı. İlçenin farklı mahallelerinde sahaya inen 50’den fazla genç, hem CHP’yi hem Manduz’u anlattı. Karabağlar esnafı ve vatandaşlar da olumlu görüşler belirtti.

 

GENÇLERİ KENT YÖNETİMİNE DAHİL EDECEĞİZ

Siyasi yaşamı boyunca gençlere hep önem verdiğini dile getiren Polat Manduz “Karabağlar’da ilçe başkanlığı yaptığım dönemde gençlik kollarımız örgütümüzün en aktif ekibi olarak faaliyet yürüttü. İlçemizde yüzlerce gençle tanıştık ve CHP bayrağını birlikte dalgalandırdık. Şimdi de Karabağlar’da yaşayan bütün gençlere hizmet etmek için yola çıkmış bulunuyorum. Gençlerimizin gelişimi için toplu yaşam alanları başta olmak üzere çeşitli projelere imza atacağız. Ama en önemlisi belediye başkanlığımda gençliği kent yönetimine dahil edecek bir mekanizma kuracağız” dedi.

 

ESNAFA ÖZEL İLGİ

Manduz, çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini de sürdürüyor. İlçe esnafının sıkıntılarını bildiğini ifade eden Manduz, “Esnaf bir toplumun temel taşlarından biridir. Belediye başkanı seçildiğimde sokakta sürekli esnafla olacağız. Esnafın bize bildirdiği her soruna anında müdahale edeceğiz” dedi.

 

BAKIM VE DENETLEME ÖNCELİK OLACAK

Manduz sözlerini şöyle sürdürdü:

“Cadde ve sokaklarda bakım ve denetimi en üst seviyede tutacağız. Esnafımızın halka daha rahat hizmet ettiği yaşam alanları oluşturacağız. Bu da mahalle aralarındaki düzenlemeler dahil ana caddelere el atmaktan geçiyor. Esnafımızın da önerileriyle estetik yönü güçlü alanlar oluşturacağız. Esnafımızın ve toplumun bütün üretici güçlerinin isteklerini öncelikli kabul eden bir yönetim oluşturacağız.”

 

Etiketler : İZMİR  KARABAĞLAR  POLAT MANDUZ 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri