ak-partinin-adayi-arslan-mi

AK PARTİNİN ADAYI ARSLAN MI?

AK PARTİ BUCA İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ARSLAN İSTİFA ETTİ

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • ELİNİZİ EMEKLİLERİN CEBİNDEN ÇEKİN!

  Cumhuriyet Halk Partisi, 2015 yılından bu yana “emeklilere iki bayramda birer maaş ikramiye” verilmesi teklifini gündemde tutmaktadır. Ancak bu teklifi ve emeklilerin haklı taleplerini yıllardır görmezden gelen AKP iktidarının bakanları emekliler söz konusu olduğunda; “kaynak göstersinler, ben de CHP’ye oy vereceğim” diyecek kadar pervasızdır. Ne zaman ki seçimler kapıya dayanmıştır, AKP iktidarı milyonlarca emekliyi hatırlamak zorunda kalmıştır. Nitekim 24 Haziran Seçimlerinden hemen önce emeklilere 1000’er TL ikramiye verilmesi maddesinin Meclis’ten geçirileceği ilan edilmiştir.

 • "Genelevler kapatılsın"

  AK Parti'li vekilden 56 genelev için yasa teklifi

 • HDP Genel Başkanı: Paris'teki saldırı öldürülen üç Kürt kadının devamı

  HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Paris’te yaşanan terör saldırısının 2 yıl önce yine Paris’te 3 Kürt kadının öldürülmesi ile başlayan bir sürecin devamı olduğunu söyledi.

 • Başkan Kocaoğlu’ndan Başbakan Yıldırım’a “hodri meydan!”

  Başbakan Binali Yıldırım’ın kendisine ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik eleştirilerine yanıt veren Başkan Aziz Kocaoğlu, “Yine en garantili yerde, 1. sırada seçime giriyorsun. Gelip benimle yarışsana.. Tek dereceli, bir adamın seçildiği seçimde… 8 ay sonra yerel seçim var. 31 mart 2019’da.. Buyur kardeşim!” şeklinde konuştu.

 • Çağrı Gruşçu

  Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında partimizin üst yönetimine ve Sayın Genel Başkanımıza yönelik varolan tartışmaların partimizdeki iç meseleleri arttırmak amacıyla dışardan; kendi siyasal ikbalini var etmeye çalışan ve bireysel siyaseti ön planda tutan birtakım kişiler tarafından ise içeriden bilinçli olarak ve algı yaratmaya yönelik yapıldığının bilinmesini isterim. Bu nedenle Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve parti üst yönetimini hedef alan bu tür söylemlere itibar edilmemesi ve çanak tutulmaması gerekiyor. Partimizi içeriden ve dışardan çökertmeye çalışan bu tür işbirlikçilere CHP Konak İlçe Örgütü olarak asla müsaade etmeyeceğimizin ise bilinmesini isterim.

Son Güncelleme: 01 Aralık 2018, Cumartesi
Haber 67 kez görüntülendi.

 

AK Parti Buca İlçe Başkanı Mustafa Arslan bulunduğu görevden istifa etti. Mustafa Arslan'nın alelacele görevinden ayrılması akılarda soru işareti oluşmasına sebep oldu.  Mustafa Arslan’nın istifa sebebi ile ilgili bir basın açıklaması halen yapılmamış olmasına rağmen, AK Parti çevresinden edinen bilgilere göre Belediye Başkan Adayı olmak üzere görevinden ayrıldığı düşünülüyor.

Etiketler : İzmir  buca  Ak Parti  Mustafa Arslan  İstifa 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri