ciztanbul-defterleri-hayat-buluyor

Çiztanbul defterleri hayat buluyor!

Deffter ve Studio Rodeo işbirliğiyle hayat bulan Çiztanbul defterleri, dört farklı tasarım ve iki farklı ebatla huzurlarınızda.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Bu müzede tüm dinler bir arada

  Rusya'da bulunan Dinler Tarihi Müzesi her yaştan insanın büyük ilgisini çekiyor. Geçmişten günümüze kadar insanların inançlarının ele alındığı müzede, Hıristiyanlık ve Museviliğin yanında İslam dini de ayrıntılarıyla ziyaretçilere tanıtılıyor.

 • Bir sansür daha!

  Melih Cevdet Anday'ın şiirinin bir dizesindeki Tanrı kelimesi Allah olarak değiştirildi...

 • Doğum gününde hastanede

  Türk Sanat Müziği'nin efsane sanatçılarından Nigar Uluerer'in durumu ciddi...

 • Nisvan için bir araya geldiler

  Türkiye’nin ünlü kadın oyuncularını bir araya getiren ve mesleklerinde ilk ve öncü 19 kadının yaşam öykülerini beyazperdeye taşıyan 'Nisvan' isimli belgeselinin galası 27 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

 • "Her türlü ayrımcılığa karşıyım"

  Sanatçı Şevval Sam, ırk, din, dil, milliyet, cinsiyet her türlü ayrımcılığın karşısında durduğunu söyledi

Son Güncelleme: 23 Ocak 2013, Çarşamba
Haber 166 kez görüntülendi.

 

Çiztanbul projesi, farklı ülkelerden çizgi roman sanatçılarının İstanbul’u bizzat gezip tanımalarıyla başlamıştı.

İlk olarak, şehre dair sekiz farklı eser içeren kitap yayınlandı. Ardından, kitaptaki çalışmaların yer aldığı Çiztanbul sergileri ve imza günleri geldi: Yurt içinde ve dışında süregiden bu sergiler, İstanbul’un büyüsünü ustaların grafik yorumlarıyla buluşturmakta.

Ve şimdi de, Türkiye merkezli iki markanın ortak girişimiyle Çiztanbul defterleri hayat buluyor!

 

Studio Rodeo, gerçekleştirdiği özgün çizgi roman projeleriyle ünlü. Kuruluşundan bu yana büyük ilgi gören Deffter ise, birbirinden albenili yüzlerce defter tasarımıyla gerek Türkiye’de, gerek yeni açıldığı dünya pazarlarında çok sayıda satış noktasına sahip.

Deffter ve Studio Rodeo işbirliğiyle hayat bulan Çiztanbul defterleri, ilk etapta dört farklı tasarım ve iki farklı ebatla huzurlarınızda!

Not tutmak, çizim yapmak, şiir yazmak için ideal ölçülerdeki Çiztanbul defterlerini ofiste, evde, okulda keyifle kullanabileceksiniz.

 

İçlerine her tür kalemle rahatlıkla yazılıp çizilmesi için kaliteli ivory kağıtlar kullanılarak üretilen bu çok özel defterler paralelinde, bir de yarışma düzenleniyor:

Çiztanbul Defterleri Eskiz Yarışması 
Yarışmaya katılmak için, Çiztanbul koleksiyonu dahilindeki herhangi bir defteri özgün eskizlerle zenginleştirmeniz yeterli.

İlk etapta, Türkiye jürisi tarafından on defter seçilecek. Sonra, Ivo Milazzo ve Charles Vess gibi dünya çapında sanatçıların da yer aldığı uluslararası jüri, bu seçki içinden ilk üçü belirleyecek.

Her yaştan amatör ve profesyonelin katılımına açık olan yarışmanın detaylı şartnamesini ve ödüller listesini ciztanbul.com ve defter.com.tr adreslerinde bulabilirsiniz.

Etiketler : Charles Vess  Ivo Milazzo  eskiz 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri