oteki-dunyadan-tweet-atabileceksiniz

Öteki dünyadan tweet atabileceksiniz!

Hayat biter, tweet bitmez!

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 20 Şubat 2013, Çarşamba
Haber 158 kez görüntülendi.

Twitter'a öyle bir uygulama geliyor ki şaşırıp kalmamak mümkün değil. "LivesOn" adlı twitter hesabı sizin tweetlerinizden kişilik yapınızı, keyiflerinizi, ilgi alanlarınızı ya da sevmediğiniz, hoşlanmadığınız her şeyi analiz ediyor ve siz öldükten sonra sizin yerinize tweet atıyor.

Uygulama Mart ayında kullanılmaya başlanacak. Böylelikle mezardan bile tweet atılabilen bir hale gelecek sosyal medyanın geldiği boyut.

Uygulamayı geliştiren firmanın yaratıcı ekibinden olan Dave Bedwood, "Ölümden sonraki sosyal hayat" sloganlı projelerinde kullanıcının sosyal medyadaki tüm hareketlerini çeşitli algoritmalarla analiz ettiklerini ve ölümlerinden sonra bu kullanıcıların Twitter hesaplarını yönetmeyi amaçladıklarını belirtiyor.Twitter'a öyle bir uygulama geliyor ki şaşırıp kalmamak mümkün değil. "LivesOn" adlı twitter hesabı sizin tweetlerinizden kişilik yapınızı, keyiflerinizi, ilgi alanlarınızı ya da sevmediğiniz, hoşlanmadığınız her şeyi analiz ediyor ve siz öldükten sonra sizin yerinize tweet atıyor.

Etiketler : twitter 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri