internete-vergi-mujdesi

İnternete vergi müjdesi!

Torba yasa neler getiriyor?

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Telefonda konuşurken 'anında çeviri'

  Japonya'da üretilen bir uygulama sayesinde telefonda konuşurken yabancı bir dile, anında çeviri mümkün olacak. Yani Japonlar bir yabancıyı aradığında, herkes kendi dilinde konuşabilecek.

 • Facebook'ta ücret şoku!

  Maalesef artık para ödemek zorundayız...

 • Robotlar hamburger dünyasına girdi

  Robotlar yavaş yavaş insanların yerini almaya başlarken robot üreten firmalarda farklı fikirler ile kendi pazarlarını geliştirmeye çalışıyor.

 • TÜRKİYE İNTERNET HIZINDA 91’İNCİ SIRADA

  200 ülkede 160 milyondan fazla bağlantı test edilerek hazırlanan rapora göre, dünyanın en hızlı interneti 60,39 Mbit/sn ile Singapur’da görülürken, Türkiye’nin bu listeye 4,90 Mbit/sn hız ile 91’inci sıradan girdiği tespit edildi.

 • Cep telefonları sizin adınıza konuşuyor

  Turkcell'liler, artık istedikleri zaman kendilerini arayanlara telefonlarını açmadan o an ne yapmakta olduklarını bildirebiliyor.

Son Güncelleme: 01 Mart 2013, Cuma
Haber 105 kez görüntülendi.

Kablolu, kablosuz ve mobil internette yüzde 5 olarak uygulanan Özel İletişim Vergisi'nin (ÖİV) kaldırılması yönünde çalışmalar olduğu belirtildi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı kaynaklarına dayandırılan haberlere göre, söz konusu düzenlemenin Meclis gündeminde bekleyen iki torba yasaya dahil edilmesi, ya da ayrı bir internet torba yasasıyla gündeme getirilmesi bekleniyor.

Sanal alışveriş vergilerinin şekilendirilmesi de gündemde.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri