sahte-iliski-uygulamasi

Sahte ilişki uygulaması!

Sahte birliktelikler geliyor!

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 01 Mart 2013, Cuma
Haber 213 kez görüntülendi.

Şimdi bir uygulamayla tek gecelik sahte birliktelikler mümkün. Bir alarmla çift olarak uyandığınız sahte "tek gecelik birliktelik" uygulaması şimdi mağazada.

Günümüzde artık akıllı telefonlarda her şey için bir uygulama var yoksa da yakın bir zamanda çıkacağı kesin.

BİRLİKTE UYANIN
Uygulamanın amacı, sizi bir Facebook arkadaşınız ile birlikte uyandırmak. Bu uygulamada kullanıcı geceden bir arkadaşına "tek gecelik ilişki" daveti gönderiyor, karşı taraf daveti kabul ettiğinde eğlenceli oyun başlıyor. Alarm çaldığında "sahte çiftin" Facebook sayfalarında eş zamanlı olarak yatakta birlikte çekilmiş olarak görüldükleri küçük birer fotoğraf çıkıyor.

Hangi Facebook arkadaşınızla tek gecelik birliktelik uygulamasını kullanmak isterdiniz? Tabii bu uygulamanın çalışması için davet göndermek ya da davet gelmesi şart.

Bu ilginç uygulama sayesinde birlikte uyandıktan sonra sohbet edebilir ve görüşüp görüşmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için en az 17 yaşında olmak şart.

GÜVENLİ, EĞLENCELİ, ÜCRETSİZ
İtunes Store yaptığı açıklamada,"Uygulamayla Facebook'ta bekar kişileri bulabilir, birlikte uyanabilirsiniz gerisi size kalmış. Ayrıca bu uygulama güvenli, eğlenceli ve ücretsiz"dedi.
İlk 30 birliktelik daveti ücretsiz,ondan sonraki 50 birliktelik $0.99, 80 birliktelik $1.99, 130 birliktelik ise 2.99 dolar.

Etiketler : iTunes Store  apple  facebook 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri