22-milyon-kayserili-isadamina-cikti

"22 milyon Kayserili işadamına çıktı!"

Milli Piyango Genel Müdürlüğü, talihliyi açıkladı. İşte tüm ayrıntılar...

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Hacettepe'de yolsuzluk skandalı

  Hastaların tıbbi kayıtları ile oynanmış. Bu olay nedeniyle 2 profesör ile 2 doçent görevden uzaklaştırıldı.

 • ‘Bu şantaja boyun eğmeyiz’

  Başbakan Erdoğan, açlık grevlerinin ‘şantaj’ ‘blöf’ ve ‘şov’ olduğunu söyleyerek, ‘Şimdi de milletvekilleri yapıyorlarmış. Ne yapıyorlarsa yapsınlar. Bizim görevimiz belli’ dedi. Erdoğan idamla ilgili yeni düzenleme yapılacağı sinyali verdi

 • Paris'te PKK'ya suikast

  Paris'te PKK'nın siyasi kanadını oluşturanların kurduğu dernek binasına silahlı baskın yapıldı. Baskında PKK'nın kurucularından Sakine Cansız dahil üç kadın öldürüldü

 • Çiğli’de Ata’ya saygı duruşu

  Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 74. Yıldönümünde Çiğli’de saygıyla anıldı.

 • Ankara'da sürpriz ziyaretçi!

  Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani Ankara'ya geldi

Son Güncelleme: 26 Aralık 2012, Çarşamba
Haber 123 kez görüntülendi.

Gerçek talihlinin İstanbul'da yaşayan Kayserli bir işadamı olduğunu açıklandı. 

55 yaşındaki gerçek talihlinin istatistiksel olarak en çok çıkan numaraları ve hep aynı kuponu oynadığı açıklandı.

HEP AYNI NUMARALARI OYNAMIŞ

Talihlinin parasının bulunduğu Vakıfbank yetkilisi Atilla Zeybek ise şunları söyledi:

Talihli işadamı Kayseri doğumlu. İstanbul’da yaşıyor. Orta ölçekli bir firması var. Kendisi şans oyunları oynayan biri değil. Bir yere seyahat ettiğinde kendisinin uğuru olduğuna inanıyor ve hep aynı kuponu oynuyor. Hep aynı numaraları oynuyor. En çok çıkan numaraları istatistiki olarak almış. Onları oynuyor, bir de milli piyango bileti alıyor.

55 YAŞINDA, EVLİ, 2 ÇOCUĞU VAR

Bugüne kadar beklemiş. Sık sık seyahat ediyor. Gittiği yerlerden aldığı biletlere toplu olarak bakıyor. 4 çekiliş biriktirmiş. Bakmış. Çıkan haberlere bakınca çelişkiye düşmüş. Dün çeki aldık, bugün hesaplara geçti. 3 gün önce fark etmiş. 1,5 milyon TL’nin üzerinde yıllık faiz geliri olacak. Kendi işiyle ilgili parasını değerlendirir diye düşünüyorum. 55 yaşında, evli ve 2 çocuğu var. Ticaret artı taşeronluk, inşaat malzemeleri işleriyle uğraşıyor.

Şanslı kuponu gösteren Milli Piyango Genel Müdürü Recep Biçer, bilet üzerinde yer alan güvenlik önlemleriyle ilgili olarak şu bilgileri verdi:

Kuponun ibraz edilmeden bu tür şeyleri inceleyemeden açıklama yapmamız mümkün değil. Talihlinin avukatı olduğu iddia edilen vatandaşın avukatına da bildirdik. Bilet üzerinde bir biletin fiziki olarak kontrolü yapılıyor. Bizim sistemden üretilmiş midir? Çekiliş nosu, biletin oynandığı gün ve saat kontrol ediliyor. Arka tarafındaki kare kod kontrol ediliyor, güvenlik seri no’su kontrol ediliyor. En az10 tane kontrol noktası var. Bunlarım kontrolü yapılmadan ikramiye ödememiz mümkün değil. İkramiyemizi ödedik. Vakıflar Bankası’ndan bir kişi vatandaşımızı temsilen burada. Talihli geldiğinde bileti kontrol ettiğimizde ne kadar kazandığı ortaya çıkıyor.

Etiketler : Milli piyango 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri