22-milyon-kayserili-isadamina-cikti

"22 milyon Kayserili işadamına çıktı!"

Milli Piyango Genel Müdürlüğü, talihliyi açıkladı. İşte tüm ayrıntılar...

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Ege de Şiddetli deprem kapıda!

  Prof. Dr. Ahmet Ercan alarm verdi!

 • Buzullarda denizleri taşıracak erime

  Bilim insanları, yaklaşık 26 milyon kilometrekare buzul içeren Batı Antarktika'nın sanıldığından çok daha hızlı eridiğini tespit etti. Araştırmacılar, önlem alınmadığı takdirde denizlerdeki su seviyesinin tehlikeli biçimde artabileceğini ifade etti.

 • 745.VUSLAT GECESİ

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Mevlana’nın 745. vuslat yıldönümünde Konyalılar Vakfı ile birlikte bir anma programı düzenledi. AASSM’deki Şeb-i Arus Töreni ve Tasavvuf Müziği Konseri, 20 Aralık Perşembe akşamı gerçekleştirilecek.

 • POLİSE SÜİKAST PLANLIYORDU

  ‘Teslim ol’ çağrısına el bombası ve kaleşnikofla karşılık veren Mehmet Şirin Cebe etkisiz hale getirildi.

 • Hava aniden değişecek!

  O güne dikkat! Sıcaklıklar 10 derece artacak ve...

Son Güncelleme: 26 Aralık 2012, Çarşamba
Haber 151 kez görüntülendi.

Gerçek talihlinin İstanbul'da yaşayan Kayserli bir işadamı olduğunu açıklandı. 

55 yaşındaki gerçek talihlinin istatistiksel olarak en çok çıkan numaraları ve hep aynı kuponu oynadığı açıklandı.

HEP AYNI NUMARALARI OYNAMIŞ

Talihlinin parasının bulunduğu Vakıfbank yetkilisi Atilla Zeybek ise şunları söyledi:

Talihli işadamı Kayseri doğumlu. İstanbul’da yaşıyor. Orta ölçekli bir firması var. Kendisi şans oyunları oynayan biri değil. Bir yere seyahat ettiğinde kendisinin uğuru olduğuna inanıyor ve hep aynı kuponu oynuyor. Hep aynı numaraları oynuyor. En çok çıkan numaraları istatistiki olarak almış. Onları oynuyor, bir de milli piyango bileti alıyor.

55 YAŞINDA, EVLİ, 2 ÇOCUĞU VAR

Bugüne kadar beklemiş. Sık sık seyahat ediyor. Gittiği yerlerden aldığı biletlere toplu olarak bakıyor. 4 çekiliş biriktirmiş. Bakmış. Çıkan haberlere bakınca çelişkiye düşmüş. Dün çeki aldık, bugün hesaplara geçti. 3 gün önce fark etmiş. 1,5 milyon TL’nin üzerinde yıllık faiz geliri olacak. Kendi işiyle ilgili parasını değerlendirir diye düşünüyorum. 55 yaşında, evli ve 2 çocuğu var. Ticaret artı taşeronluk, inşaat malzemeleri işleriyle uğraşıyor.

Şanslı kuponu gösteren Milli Piyango Genel Müdürü Recep Biçer, bilet üzerinde yer alan güvenlik önlemleriyle ilgili olarak şu bilgileri verdi:

Kuponun ibraz edilmeden bu tür şeyleri inceleyemeden açıklama yapmamız mümkün değil. Talihlinin avukatı olduğu iddia edilen vatandaşın avukatına da bildirdik. Bilet üzerinde bir biletin fiziki olarak kontrolü yapılıyor. Bizim sistemden üretilmiş midir? Çekiliş nosu, biletin oynandığı gün ve saat kontrol ediliyor. Arka tarafındaki kare kod kontrol ediliyor, güvenlik seri no’su kontrol ediliyor. En az10 tane kontrol noktası var. Bunlarım kontrolü yapılmadan ikramiye ödememiz mümkün değil. İkramiyemizi ödedik. Vakıflar Bankası’ndan bir kişi vatandaşımızı temsilen burada. Talihli geldiğinde bileti kontrol ettiğimizde ne kadar kazandığı ortaya çıkıyor.

Etiketler : Milli piyango 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri