denktasin-torunu-kendini-vurdu

Denktaş'ın torunu kendini vurdu

KKTC'nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın torunu kendini vurdu.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Ege Orman Vakfı Genel Müdürü METİN GENÇOL’UN SEL FELAKETLERİ AÇIKLAMASI

  Yaşadığımız her sel felaketi sonrası merhum Orman Yüksek Mühendisi Kemal Aşk’ın ‘’Erozyonla Savaş El Kitabı’’ aklıma gelir. Kitabında erozyonla ve selle mücadeleyi anlatırken Fransız İnşaat Mühendisi Joseph Chaılley’in(1795-1861) şu sözünü öne çıkarmıştır: ‘’Su çetin bir muarızdır (karşı çıkandır), bütün hataları keşfetmesini bilir ve en küçük hatayı çok pahalı ödetir.’’

 • Seçilme yaşı neden 18 olmasın?

  "Gençlerimizi sadece istiklal ve istikbal mücadelemizin neferleri olarak değil, ülkenin, bunun altını çiziyorum, karar mekanizmalarında etkin olarak görmeyi istiyorum"

 • İzmir Soma İçin Kepenk Kapattı

  İzmir’deki bin 200 kuyumcu esnafı kepenk açmayarak Soma’daki kömür madeninde hayatlarını kaybedenlerin anısına bir günlük yas ilan etti.

 • Yan yana uyuyacaklar

  Soma'da meydana gelen maden faciasından sonra ölenler için şehitlik yapılıyor.

 • Halı silkeleyen kadın kaldırımdan boşluğa düştü

  Sultanbeyli’de halı silkelerken evlerinin önündeki kaldırımdan düşen bir kadın, itfaiye ve sağlık ekiplerinin yardımı ile çıkartıldı.

Son Güncelleme: 18 Mart 2013, Pazartesi
Haber 149 kez görüntülendi.

 

Rauf Denktaş'ın, yıllar önce bir trafik kazasında hayatını kaybeden büyük oğlu Raif'ten torunu olan Can Denktaş, kendisini babasının Lefkoşa kabristanlığındaki mezarı başında vurdu.

Ağır yaralanan Can Denktaş, hemen Lefkoşa Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Doktorlar, Can Denktaş'ın durumunun ağır olduğunu belirtiyorlar.
 
NEDEN EKONOMİK SIKINTI MI?
 
Can Denktaş'ı intihara sürükleyen nedenin, içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar olabileceği belirtiliyor. 
Can Denktaş, yaklaşık iki sene önce de kredi borcunu ödeyemediği için tutuklanmış, babaannesi, Rauf Denktaş'ın eşi Aydın Denktaş'ın cezayı ödemesi üzerine serbest bırakılmıştı. 
Can Denktaş'ın yaşadığı ekonomik sıkıntılara, bir dönem eğlence sektörüne yaptığı yatırımların karşılığını alamayarak, borçlarını ödeyemez hale gelmesinin neden olduğu ifade ediliyor. Can Denktaş aleyhine, borçları nedeniyle Lefkoşa ve Girne mahkemelerinde çok sayıda dava olduğu da ifade ediliyor. 

Etiketler : Rauf Denktaş  Can Denktaş 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri