sune-chpyi-seyit-rizanin-torunlarindan-kurtaracagiz

Süne: CHP'yi Seyit Rıza'nın Torunlarından Kurtaracağız

Ne mutlu CHP ilkelerine inanmış Atatürk ilkelerinden ödün vermeyenlere. Sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız. İyi ki başı öne eğilenlerden değil, başı dik olanlardansınız dostlarım. Biliyorum açıktan yazamıyorsunuz ama ben sizin yüreklerinizi, makamlarınızı ödün vermeden çalıştığınızı biliyorum. İyi ki varsınız. Yolumuz bir, mücadelemiz bir. Asla Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ayrılmayacağız ve bu partiyi Seyit Rıza’nın torunlarından kurtaracağız.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Gangnam Style Beyoğlu’lu oldu

  "Gangnam Style" şarkısıyla dünyada 1 milyar kişi tarafından izlenen Güney Koreli şarkıcı Park Jae-Sang’a Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan tarafından “Fahri Hemşerilik” beratı verildi.

 • AB için son tarih: 2023

  Berlin’de katıldığı konferansta Avrupa Birliği’ne net mesajlar veren Başbakan “2023’te Türkiye AB’ye girer mi?” sorusuna, “Herhalde o kadar bizi oyalamazlar. O kadar bizi oyalamaya kalkarlarsa AB kendisi kaybeder, en azından Türkiye’yi kaybeder” dedi

 • İşte güvenlik soruşturmasına takılan taşeron sayısı

  Güvenlik soruşturmasına takılanların ise terör örgütleriyle bağlantısı olduğu tespit edildiği için elendiği belirtildi. Güvenlik soruşturmasına takılarak elenenlerin 5'i TBMM, 572'si Sağlık Bakanlığı, 6'sı Gençlik ve Spor Bakanlığı ve 27'sinin Dicle Üniversitesinden olduğu açıklandı.

 • 'İffetsiz'le evlenen ordudan atılacak

  Meclis'te yapılan görüşmenin ardından, TSK Disiplin Kanunu Tasarısı kabul edilerek yasalaştı. DİSKO'ların kaldırılmasını öngören yeni yasa ile bir askerin 'aşırı borçlanmaya meyilli olması' ve 'iffetsiz kimse ile evlenmesi' de TSK'dan ayırma sebebi olacak.

 • Eşitlik İçin Yola çıktılar

  Türk Silahlı Kuvvetleri, Milli Savunma Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğüne Bağlı sivil memurlar sendika çatısı altında birleşti. İlk eğitim Toplantılarını gerçekleştiren memurlar en büyük sorunları Mobbing konusunda bilgilendi.

Son Güncelleme: 07 Mayıs 2014, Çarşamba
Haber 340 kez görüntülendi.

BÜNYAMİN DOBRUCALI / EGE MECLİSİ- Buca İlçe Eski İlçe Başkanları’ndan, Eski PM üyesi, Önder Sav’a yakınlığıyla bilinen, 30 Mart sürecinde Buca Belediye Başkan aday adayı Mehmet Süne Facebook üzerinden ‘çok sert’ açıklamarıyla gündeme bomba gibi düştü. Başta İzmir Milletvekili Alaattin yüksel olmak üzere eleştiri oklarını Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na kadar uzatan Süne ‘Bak inanın ben konuşursam herkes bu partide kaçacak delik arar’ mesajı verdi. Alaattin yüksel’i 2004 adaylık sürecindeki tutumu nedeniyle eleştiren, ‘Ben susmadım ve partimi ‘cemaatlere ve bozkurt işareti’ ile medet umanlara da hesabını sordum. Sormaya da devam edeceğim. Ben İnönü’nün torunuyum, Seyit Rıza’nın değil. Yüreği yeten varsa her yerde, her zaman karşılaşmaya da hazırım. Bugüne kadar çıkmadı, inşallah birgün çıkar’ diyerek Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun parti politikalarını beğenmediğini gözler önüne seren Süne yazdıklarıyla CHP’de yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemiş oldu. İşte Süne’nin kimi zaman çok sert, kimi zaman açıkça suçlayan mesajları…

 BEN DE KONUŞSAM MI?

Ya arkadaşlar ne dersiniz acaba ben de konuşsam mı? Acaba İzmir’de ve Türkiye’de ne kadar başarıdan başarıya koştuğumuzu veya hangi milletvekilinin ben Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ve milletvekilliğine aday olmadığını açıklamasını. Mesela 2004’te merhum Piriştina’nın partiye geldiği süreci ve biz tam 1 ay aday açıklamasından sonra istifa eydim mi, etmeyeyim mi diye o zamanki il başkanının İzmir’i nasıl sıkıntıya sokup sokmadığını ha, ne dersiniz?

KAÇACAK DELİK ARAR

Bak inanın ben konuşursam herkes bu partide kaçacak delik arar. Başta Alaattin Yüksel.

O zaman yüreği olan varsa buyursun açık yazdım. Bu partide Genel Başkan dahil, ‘Mehmet Bey benim alnım açık, başım dik diyen varsa buyursun. Alaattin 2004’teki tavrını açıklasın. Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na adaylığı kabul edilmediği zamanı, hodri meydan…

AZİZ, ALAATTİN BİLUMU ZERZAVAT

Açık net çağırımdır Kılıçdaroğlu dahil. Aziz, Alaattin ve bilumum zerzavatlar da dahil. Hani var ya birileri hakkında dava açan sahtekar, dolandırıcı, rüşvetçileri de dahil bir tanesi bir cevap yazsınlar. Lütfen rica ediyorum, şahitleriyle ve görüntüleriyle açıklayayım.

CEMATTLERE VE BOZKURT İŞARETİNE

Ben susmadım ve partimi ‘cemaatlere ve bozkurt işareti’ ile medet umanlara da hesabını sordum. Sormaya da devam edeceğim. Ben İnönü’nün torunuyum, Seyit Rıza’nın değil. Yüreği yeten varsa her yerde, her zaman karşılaşmaya da hazırım. Bugüne kadar çıkmadı, inşallah birgün çıkar.

SEYİT RIZA’NIN TORUNLARINDAN

Ne mutlu CHP ilkelerine inanmış Atatürk ilkelerinden ödün vermeyenlere. Sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız. İyi ki başı öne eğilenlerden değil, başı dik olanlardansınız dostlarım. Biliyorum açıktan yazamıyorsunuz ama ben sizin yüreklerinizi, makamlarınızı ödün vermeden çalıştığınızı biliyorum. İyi ki varsınız. Yolumuz bir, mücadelemiz bir. Asla Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ayrılmayacağız ve bu partiyi Seyit Rıza’nın torunlarından kurtaracağız.

HEPSİNİN CİĞERİNİ BİLİRİM

Sağolun dostlar. İnanın sizin okuduklarınızı CHP’nin tüm makamlarında oturanlar okuyor. Çünkü hepsi bende kayıtlı. Genel Başkan dahil buna lafı olan yazar, umurumda değil. Bunu da açıkça görürsünüz ama inanın o yürekleri yok. Çünkü ben hepsinin ciğerini bilirim!

KARGALAR BİLE KIÇIYLA GÜLÜYOR

Sen 8 ilçe kaybet başarılıyım de. Kargalar bile kıçıyla gülüyor. Şişman egolarınız tatmin olmuş mudur acaba?

Öyle bazı gazetelere demeç vermekle olmuyor bu işler. Ben hiçbir yere aday olmadım diye. Mesela 2004’te aday olamadığın için yaverlerin havaalanında 100-150 kişiyle omuzlarına almışlardı seni, unuttun mu? Dalkavukların da slogan atıyorlardı. Ne dersin? Hafızaları yenileyelim mi? Tabii yaşın kemale erdi, unuttun…

NANKÖR KEDİ, LİBOŞ!

Unuttuğun bi şey daha nankör kedi. Bugün suçladığın insanlar seni PM’ye aldı ve milletvekili, MYK üyesi oldun. İlk virajda en önce sen sırtlarından hançerledin. Yakında tüm bunları TV’lerden açıklayacağım. Hazır ol liboş.

Sonra da iş yerini nasıl zimmetine geçirmek için güvercin taklası attığını…

Açıkça Alaattin Yüksel. Hodri meydan. İldeki o tartışmaları anlatıcam. Hiç şansı yok. Yalan konuşmak onun için nefes almak gibi bir şey oldu.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri