gazete-dengeden-kose-yazari-surprizi

Gazete Denge'den Köse Yazarı Sürprizi

Yeni yayın dönemine başlayan Gazete Denge ailesine sürpriz köşe yazarlar katıldı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 04 Nisan 2018, Çarşamba
Haber 723 kez görüntülendi.

 

On yıllık yayım hayatı geçmişi olan Gazete Dengenin yayım hayatına kısa bir aradan sonra kaldığı yerden devam etmesine  karar verdik. Denge ailesine Dr.Levent Köstem, Av.Cavit Orhan, Ali Karakuş, Dr.Zeki Gül ve Eyüp Yalur köşe yazarı olarak katıldılar. Bağımsız, şeffaf ve araştırmacı olmayı hedefleyen Gazete Denge, yeni köşe yazarları ile oldukça renkli olacak.

Standart bir gazete yapısından çıkarak, özgün, yenilikçi ve tarafsız sayfalarını tartışma platformuna dönüştürmeyi hedefleyen Gazete Denge,  çarpıcı röportajlar, özgün haberler, kamu hukkundan yana eşit ve adil olma ilkesi ile okurlarına ulaşma çabası içinde olacaktır. Farklı bakış acısına ve yorumuna sahip köşe yazarları ile okuyucularımızın keyif ile okuyacağı ve sabırsızlıkla bekleyeceği bir gazete oluşturacağız.

Buca halkının bekletisi olan bağımız ve tarafsız  yerel yayıncılık ilkesine sahip olmak için mücadele eden Gazete Denge, bu yolda kararlı adımlarla Buca halkının kamu hukkuna uygun beklentilerine yönelik yayımcılık yapacağı sözünü veriyoruz. Bu yolda Gazete Denge ailesine katılarak ve yazıları ile destek verecek olan köşe yazarlarımızı, haftalık olarak çıkacak gazete sayısından veya internet sitesi ( www.gazetedenge.com ) üzerinden takip edebilirsiniz.

 Buca kamuoyuna duyrulur.  

Gazete Denge İmtiyaz Sahibi
EYÜP YALUR

Etiketler : Gazete Denge 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri