gazete-dengeden-kose-yazari-surprizi

Gazete Denge'den Köse Yazarı Sürprizi

Yeni yayın dönemine başlayan Gazete Denge ailesine sürpriz köşe yazarlar katıldı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Otobüslerle ilgili çok önemli karar!

  Başkan Topbaş açıkladı: Otobüsler artık...

 • İsveç çifte!

  Rezalet 4 nala büyüyor! At eti skandalına IKEA da karıştı...

 • FOÇA’DA, ENGELLİ GENÇLER 1 GÜNLÜĞÜNE ASKER OLDULAR

  Onların mutluluğu, bizim mutluluğumuz… Foça'da yaşayan engelli 5 genç, ‘‘Engelliler Haftası’’ kapsamında, 1 günlük temsili askerlik hizmetini yerine getirdiler.

 • Yemek borusu kanserine yakalanıyorlar!

  8 ay önce oraya giden bir doktor fark etti ve gördü ki...

 • 74 Yıl Geçti Üstünden

  Türkiye Cumhuriyeti ’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk , bugün ölümünün 74. yılında, düzenlenen etkinliklerle anılacak 10 Kasım törenleri Anıtkabir’de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başkanlığında devlet erkânının Atatürk’ün mozolesine çelenk koymasıyla başlayacak. Törene yurtdışında bulunan Başbakan Erdoğan katılamazken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Anıtkabir’de hazır bulunacak. Tarihte ilk kez bir 10 Kasım töreninde Başbakan olmayacak. Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Başkanlığı tarafından da Milli Kütüphane Konferans Salonu’nda yine devlet erkânının katılımıyla anma programı düzenlenecek. TBMM Genel Kurulu’nda da ‘özel oturum’ yapılarak Atatürk anılacak.

Son Güncelleme: 04 Nisan 2018, Çarşamba
Haber 690 kez görüntülendi.

 

On yıllık yayım hayatı geçmişi olan Gazete Dengenin yayım hayatına kısa bir aradan sonra kaldığı yerden devam etmesine  karar verdik. Denge ailesine Dr.Levent Köstem, Av.Cavit Orhan, Ali Karakuş, Dr.Zeki Gül ve Eyüp Yalur köşe yazarı olarak katıldılar. Bağımsız, şeffaf ve araştırmacı olmayı hedefleyen Gazete Denge, yeni köşe yazarları ile oldukça renkli olacak.

Standart bir gazete yapısından çıkarak, özgün, yenilikçi ve tarafsız sayfalarını tartışma platformuna dönüştürmeyi hedefleyen Gazete Denge,  çarpıcı röportajlar, özgün haberler, kamu hukkundan yana eşit ve adil olma ilkesi ile okurlarına ulaşma çabası içinde olacaktır. Farklı bakış acısına ve yorumuna sahip köşe yazarları ile okuyucularımızın keyif ile okuyacağı ve sabırsızlıkla bekleyeceği bir gazete oluşturacağız.

Buca halkının bekletisi olan bağımız ve tarafsız  yerel yayıncılık ilkesine sahip olmak için mücadele eden Gazete Denge, bu yolda kararlı adımlarla Buca halkının kamu hukkuna uygun beklentilerine yönelik yayımcılık yapacağı sözünü veriyoruz. Bu yolda Gazete Denge ailesine katılarak ve yazıları ile destek verecek olan köşe yazarlarımızı, haftalık olarak çıkacak gazete sayısından veya internet sitesi ( www.gazetedenge.com ) üzerinden takip edebilirsiniz.

 Buca kamuoyuna duyrulur.  

Gazete Denge İmtiyaz Sahibi
EYÜP YALUR

Etiketler : Gazete Denge 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri