merhaba

Merhaba

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ ÖDÜLÜ KADRİ GÜRSEL’E VERİLECEK

  Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından 7’nci kez düzenlenen “Basın Özgürlüğü Ödülü” bu yıl, Uluslararası Basın Enstitüsü adına, Türkiye Temsilcisi Kadri Gürsel’e verildi. Kurumun, Türkiye’deki özgür basını desteklemek için başlattığı ‘Abone olun, gazete alın’ çağrısı ödüle gerekçe olarak gösterildi. Tören, Eylül ayının ilk haftasında Karşıyaka’da düzenlenecek.

 • Atatürk de 6 çocuk istemiş

  Atatürk'ün cumhurbaşkanlığı döneminde 6 ve üzeri çocuk yapan annelere altın madalya verilmesi için kanun çıkarıldığı ortaya çıktı.

 • PKK'ya gece yarısı darbesi

  Terör örgütü PKK'nın sözde üst düzey yöneticilerinin gizlendiği Kandil'e gece yarısı operasyonu düzenlendi.

 • Vatandaşa dolandırıcılık uyarısı

  Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Nazım Kaya, bankaların aldığı dosya masraflarını geri ödeneceği ile ilgili vatandaşları uyardı...

 • O vali danışmanını işten attı!

  Afyonkarahisar’da geçen 5 Eylül’de 25 askerin şehit olduğu cephanelik patlamasının ardından Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e kilim ve plaket verdiği için eleştirilerin hedefi olan Vali İrfan Balkanlıoğlu, sözleşmeli işçi statüsündeki basın danışmanı 34 yaşındaki İsa Kuş’u işten çıkardı. Kuş, "Ben görevimi yaptım. Mahkemeye gideceğim ve hakkımı sonuna kadar arayacağım" dedi.

Son Güncelleme: 17 Nisan 2018, Salı
Haber 157 kez görüntülendi.

Gazete Denge okurlarına bu ilk yazım.

Gazete okuyucularının büyük bir kısmı beni tanımıyor olabilirler.

Ben Dr. Levent Köstem.

1955 yılının Mart ayının 25 inde Buca doğumluyum. Buca 23 Nisan ilkokulundan mezun olduktan sonra ortaokulu Buca ortaokulunda bitirdim.

Liseyi İzmir Atatürk Lisesinde okudum ve 1982 yılında Ege Üniversitesinde Ortopedi ve Travmataloji uzmanı oldum.  Uzman olduktan kısa bir süre sonra 2547 sayılı yasa ile 12 Eylül dönemi mantığı ile Üniversiteden işimize son verildi.

 

Sivas Cumhuriyet üniversitesinde öğretim üyeliği yaptım ve daha sonra doğup büyüdüğüm yere hizmet etmek için Buca SSK hastanesine tayin ile geldim. 1990 yılında ANAP hükümeti döneminde , Buca ve Tepecik SSK hastanelerinden toplam 7 hekim tabip odası ile ilişkili oldukları gerekçesi ile sürgün tayin yapıldı ve bende bundan nasibimi aldım ve Batman ‘a tayin edildim. Bu sürgün tayini kabullenmeyip devlet memurluğundan istifa ettim daha sonrasında Yüksel Çakmur döneminde İzmir Büyükşehir Belediye hastanesinde başhekimlik yaptım ve 1993 yılında da oradan ayrıldıktan sonra tamamen serbest hekim olarak çalışmamı halen sürdürüyorum.  

 

Genel olarak eklem cerrahisi üzerine çalışmalarımı sürdürüyorum.

25 yıla yakın Altay spor kulübünün takım doktorluğunun yanı sıra, Futbol federasyonu sağlık kurulu üyeliği ve Ümit milli takım doktorluğu yaptım.

 

Siyaset ile öğrenciliğimden bu yana ilgim devam ediyor. 12 Eylül döneminden sonra Tıp fakültesinde asistan iken , yapılan ilk seçimlerde asistan temsilcisi olarak Dr. Alper Özgönül ile birlikte görev yaptık.

 

Ben konumum gereği daha yazı , proje işleri üzerinde önce DSP de daha sonra CHP de üye olarak görev yaptım.

Buca ve İzmir Büyükşehir belediye meclis üyeliği görevinde bulundum.

5.5 yıldır İzmir Büyükşehir belediyesi projesi olan “Engelsizmir Projesinin “ yürütme kurulu ve kongre başkanlığını  halen sürdürmekteyim.

 

Eşim ve çocuklarım ile birlikte “ Köstem Kültür Eğitim ve Müzecilik Vakfı” nı kurdum ve halen bu vakfı yürütüyoruz. “Köstem Zeytinyağı Müzesini” kurdum ve şu sıralar kurumsallaştırma çalışmalarımız devam ediyor. Buca merkezde doğup büyüdüğüm mahalledeki bir evimizi “ Buca Kent Evi “ adı altında halka açtık. Bir çok derneğe ev sahipliği yapan bu binada haftada en az 150 kişi kurs görmektedir ve yavaş yavaş kamuya mal olmaktadır.

 

Siyasette her zaman , ilkeli olmaya, kendim ve yakınlarım ile ilgili bir şey istememeyi kendime prensip edindim.

 

Yerel yönetimler benim hep ilgi alanım oldu. Ama burada Yerel Yönetim – Belediyecilik farkının ortaya konulmasını için mücadele verdim. Kendi görüşlerime göre ne gibi farkları olduğunu ileri yazılarımda anlatmaya kendi bakış penceremi açmaya çalışacağım.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri