chp-izmir-il-disiplin-kurulu-uyesi-celal-balikci-dan-gazete-dengeye-ziyaret

CHP izmir il Disiplin Kurulu Üyesi Celal Balıkçı’ dan Gazete Denge’ye ziyaret

Gazete Denge’yi ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Disiplin Kurulu Üyesi Celal Balıkçı gazete denge’nin yayın hayatına geri dönmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Buca’nın güçlü yerel basın organı eksikliği yaşadığını belirten Balıkçı, Gazete Denge’nin yayın hayatına tekrar girmesi ile Buca’nın da güçlü bir yerel gazetesine sahip olmasından duyduğu memnuniyeti belirti.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 04 Mayıs 2018, Cuma
Haber 583 kez görüntülendi.

 

Celal Balıkçı

“Bilindiği üzere Buca İzmir’in en büyük ilçesidir, oldukça derin ve karmaşık bir kültür tabakasına sahiptir. Gazete Denge yayın hayatına ara verdikten sonra Buca’da şeffaf, tarafsız ve özgür bir yerel basın organı eksikliği yaşadı. Evet, İzmir ve Buca ile ilgili haber yapan ve yayınlayan değerli haber mensuplarımız mevcut, fakat bunların hiçbiri yerel olmayıp, Buca’ya has ve özgün değiller. Buca’nın sorunlarını ve sıkıntılarını anlayıp bunu haberleştirebilmek için Buca’nın kültür ve yaşam dokusunu iyi anlamak gerek. Bazen anlamakta yetmez, yaşamak gerek. Bu bağlamda doğru, tarafsız ve şeffaf bir basın adına Buca güçlü yerel basına ihtiyaç duymaktadır. Yerel basınımız ne kadar güçlü olursa Buca’mız da o derecede kuvvetli olur. Gazete Denge kısmen de olsa bu açığı kapatacağı için tekrar yayına girmesi beni memnun etti, başarılarının devamını dilerim.” Dedi.

İLK BASKI

Heyecanla Gazete Denge’nin ilk baskısını beklediğini belirten Celal Balıkçı, ilk baskı tarihini sormayı ihmal etmedi. Gazete denge yayım sahibi Eyüp Yalur ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti ve ilk baskının  Oldukça yakın bir tarih olduğunu belirtti. Gazete Denge, okuyucularına şeffaf ve tarafsız bir gazetecilik anlayışı vadettiğini söyledi.

Etiketler : izmir  buca  celal balıkçı 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri