universite-tercih-gunleri-basliyor

ÜNİVERSİTE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR

Buca Belediyesi öğrencilerin üniversite tercihlerini belirlemede destek olmak amacıyla “ Üniversite Tercih Günleri” düzenliyor. Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi rehberlik ve psikolojik danışmanlar eşliğinde düzenlenecek tercih günlerinden tüm Bucalı üniversite adayları yararlanabilecek. Öğrencilerin gelecekleri için atacağı büyük adımda yol gösterecek olan destek programı, 1 Ağustos’ta başlayıp 18 Ağustos’a kadar devam edecek.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Kılıç Gibi Keskin Sözler

  Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, 52. yıl töreninde yaptığı konuşmada, "Yargının karşı karşıya kaldığı iddiaların adı; vicdan yolsuzluğudur.'' dedi.

 • Ege Orman Vakfı Genel Müdürü METİN GENÇOL’UN SEL FELAKETLERİ AÇIKLAMASI

  Yaşadığımız her sel felaketi sonrası merhum Orman Yüksek Mühendisi Kemal Aşk’ın ‘’Erozyonla Savaş El Kitabı’’ aklıma gelir. Kitabında erozyonla ve selle mücadeleyi anlatırken Fransız İnşaat Mühendisi Joseph Chaılley’in(1795-1861) şu sözünü öne çıkarmıştır: ‘’Su çetin bir muarızdır (karşı çıkandır), bütün hataları keşfetmesini bilir ve en küçük hatayı çok pahalı ödetir.’’

 • Yasağa rağmen yürüyüş!

  5 bin polis görev aldı

 • Minibüslerde yeni dönem!

  Artık zorunlu hale geliyor...

 • Türk Jetleri Kuzey Irak'ta

  Diyarbakır'dan bu sabah kalkan F-16 savaş uçakları, PKK'nın Irak'ın kuzeyindeki kamplarını bombaladı.

Son Güncelleme: 20 Temmuz 2018, Cuma
Haber 107 kez görüntülendi.

Buca Belediyesi’nin ailelerin eğitim giderlerine destek olmak amacıyla projelendirip, yılda 1000 öğrenciye ücretsiz ders desteği verdiği Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi (BEM)  “Üniversite Tercih Günleri” düzenliyor.

Belediye’nin açtığı ücretsiz ders desteği programından yararlanan öğrencilerin yanı sıra Bucalı tüm üniversite adaylarının başvurabileceği destek programı 1 Ağustos’ta başlayacak. Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi “Üniversite Tercih Günleri” programı ile öğrencilerin doğru ve bilinçli tercih yapabilmesi amaçlanıyor.

Rehberlik ve psikolojik danışmanlar eşliğinde verilecek olan hizmet 1- 18 Ağustos tarihleri arasında 12.00- 17.30 saatlerinde verilecek.      

 

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri