kocaelide-binlerce-kisi-israili-proteto-etti

Kocaeli'de Binlerce Kişi İsrail'i Proteto Etti

Siyonist İsrail işgal ordusunun, Gazze’ye yönelik olarak başlattığı ve Kassam Tugayları komutanı El-Caberi’yi şehit etmesiyle süren zalimce saldırıları Kocaeli’nde büyük tepki uyandırdı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Bu kanunla bütün sular özelleşecek

  TMMOB, Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın hazırladığı "Su Kanunu Tasarısı" konusunda kamuoyunu uyardı: "Bu, su kanunu değil, suyun tahsisi kanunu. Geleceğimizin satışı anlamına gelen bu tasarıdan bir an önce vazgeçilmeli!"

 • Mehmet Ali Birand yoğun bakımda

  Kanal D Ana Haber sunucusu Mehmet Ali Birand, Amerikan Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı

 • Yağışlar devam ediyor!

  Hangi illerde etkili olacak?

 • Her Derde Deva Kefir, Alabalık Yemi De Oldu

  KEFİRİN pek çok sağlık sorununa iyi geldiği bilgisinden hareket eden Süleyman Demirel Üniversitesi'ndeki (SDÜ) bilim insanları, kefirli alabalık yemi üretti. Bilim insanları, kefirli yemle beslenen balıkların hastalıklara daha dirençli, etinin ise daha lezzetli olduğunu söyledi.

 • 112 Acil Çağrı Merkezleri Projesi

  '112 Acil Çağrı Merkezleri Projesi' için Türkiye genelinde 9 il ile birlikte pilot il seçilen Kırşehir'de altyapı çalışmaları tamamlandı.

Son Güncelleme: 22 Kasım 2012, Perşembe
Haber 114 kez görüntülendi.

Siyonist işgal ordusunun sinsi ve hain saldırılarını lanetlemek, Gazze'deki kardeşlerimize destek vermek amacıyla Cuma namazını müteakiben, İzmit Fevziye camisinin önünde toplanan Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri Platformu bağlı STK lara bağlı binlerce kişi katil İsrail’i protesto etti. Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri
Platform başkanı ve MÜSİA Kocaeli Şube başkanı Bilal Şengün yaptığı konuşmada, “saldırılarından dolayı katil İsrail’i lanetlerken, İsrail ile Türkiye arasında yapılan tüm anlaşmaların feshedilmesini ve İsrail mallarına boykot uygulanmalı” dedi. Konuşması Cuman namazından çıkan halk tarafından sık sık, “katil İsrail Filistin’den defol”, “oluk oluk kan aksa , kurtulacak el Aksa” ve tekbir sesleri ile kesilen Şengün, konuşmasının son kısmında,” Filistin halkı yalnız değildir, biz Filistinli Müslüman kardeşlerimizin sonuna kadar yanındayız” diyerek, açıklamasını tamamladı.

Etiketler : israil  kocaeli 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri