karabaglar-chp8217de-mahalle-toplantilari

Karabağlar CHP’de mahalle toplantıları

CHP Karabağlar İlçe Başkanlığı, mahalle sakinleriyle buluşma programını sürdürüyor.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • “Büyükşehir’in süt projesi, kente göçü önledi”

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü Süt Kuzusu projesinin, Türkiye’de yerel yönetimler tarafından uygulanan “en büyük sosyal sorumluluk projesi” olduğunu söyleyen Tire Süt Kooperatifi Başkanı Eskiyörük, “Büyükşehir’in alımlarından bir hafta sonra süt fiyatları değişti. Üretim de üçe katlandı. Eğer bu proje uygulanmasıydı, köyden kente göç daha da artardı” dedi.

 • 22 Sokak güneş yüzü görecek

  Güzelyalı Mahallesi 22 Sokak’ta sahipleri tarafından yıllar önce terk edilen binalar Konak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yıkıldı. Yıkımla birlikte 22 Sokak güneş yüzü görmeye başladı.

 • “Çatışma yok, uzlaşma var”

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ulaştırma Bakanlığı Alt Yapı Yatırımları Genel Müdürlüğü (eski adı DLH) tarafından iç körfezde yapımı planlanan 3 yat limanına karşı dava açmalarının söz konusu olmadığını, çekincelerini bildirdikleri Genel Müdürlük ile pek çok konuda mutabık kaldıklarını açıkladı.

 • Karabağlar’da su kesintisi

  Karabağlarda 9 saat su kesintisi yaşanıcaktır

 • ÇAY MAHALLESİ’NE DEV PAZAR YERİ

  Bayraklı Belediyesi’nin Çay Mahallesi’nde bulunan Jandarma Komando Çavuş Hakan Şakar Pazar Yeri için önceki günlerde kura çekimi yapıldı. Esnaf hafta sonu ilk kez kendi yerlerinde pazara çıktı. 302 pazarcının yer aldığı modern pazar yerinde 584 tezgâh bulunuyor.

Son Güncelleme: 07 Aralık 2012, Cuma
Haber 103 kez görüntülendi.

Esenyalı, Metin Oktay, Şehitler ve Adnan Süvari Mahalleri’nin sakinleriyle düzenlenen ve Karabağlar İlçe Başkanı Polat Manduz’un ev sahipliği yaptığı kahvaltıda, sorunlar masaya yatırıldı, beklentiler ve çözüm önerileri değerlendirildi.

Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm’ün de katıldığı buluşmada, CHP İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Susam ve Mustafa Moroğlu, CHP Konak İlçe Başkanı Sinan Karamustafaoğlu, CHP İl Yöneticileri, muhtarlar ve meclis üyeleri ile çeşitli sivil toplum örgütleri de yer aldı. Adnan Süvari, Metin Oktay ve Esenyalı Mahalleri’nden sorumlu meclis üyesi Yaşar Geylani, mahalle sakinlerinin beklentilerini dile getirdi. Vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği kahvaltılı toplantı programında konuşan İlçe Başkanı Manduz, her mahallede çalışma grupları oluşturduklarını söyledi. Her hafta sonu bir mahallede buluşmayı sürdüreceklerini ifade eden Manduz, “CHP ailesi giderek büyüyor ve güç kazanıyor, önümüzdeki yerel seçimlerin galibi CHP olacaktır. Dayanışma, birlik ve beraberlikle yerel seçimleri kazanacağımızdan hiç kuşkum yok” dedi.

Etiketler : karabağlar  sıtkı kürüm 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri