karabaglar-chp8217de-mahalle-toplantilari

Karabağlar CHP’de mahalle toplantıları

CHP Karabağlar İlçe Başkanlığı, mahalle sakinleriyle buluşma programını sürdürüyor.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Minik Fidan ‘daha iyi görmeyi’ hayal etti

  Yeni yıl nedeniyle Konak Belediyesi’nin ‘Hayal Et Gerçekleşsin’ kampanyası çerçevesinde bir hafta içinde 350, 3 yıl içinde ise 5 bin çocuk hayallerine kavuştu. ‘Hayal Et Gerçekleşsin’ kampanyasına binlerce mektup yağıyor.

 • Yerel seçime doğru

  Büyükşehir için CHP’nin pusulası Kocaoğlu’nu gösterirken, AK Parti cephesinde de isimler netleşti… Peki ilçelerde durum ne? Egedesonsöz İzmir’in ilçelerinde üç partiden başkanlık için adı geçen isimleri derledi. İlk durak Konak…

 • ‘Ben Anadolu’ ayakta alkışlandı

  Mitolojik çağlardan, Kurtuluş Savaşı’na kadar binlerce yıllık süreçteki kadının toplumda bulunduğu yeri sorgulayan oyun, Gaziemir Atatürk Kültür Merkezi’nde sahneye kondu…

 • 'Bu mutluluğun tarifi yok'...

  Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan'ın girişimiyle dünyada ilk kez 2 bin 400 gönüllünün katılımı ile gerçekleşen 'canlı Atatürk portresi’ projesine katılan İzmirliler, “Bu mutluğun tarifi yok. Çok mutlu olduk” dediler.

 • Eski ev yeni sanat

  2.Eski Ev Yeni Sanat Sempozyumu Sergisi Konak Belediyesi Güzelyalı Kültür ve Sanat Merkezi’nde açıldı

Son Güncelleme: 07 Aralık 2012, Cuma
Haber 84 kez görüntülendi.

Esenyalı, Metin Oktay, Şehitler ve Adnan Süvari Mahalleri’nin sakinleriyle düzenlenen ve Karabağlar İlçe Başkanı Polat Manduz’un ev sahipliği yaptığı kahvaltıda, sorunlar masaya yatırıldı, beklentiler ve çözüm önerileri değerlendirildi.

Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm’ün de katıldığı buluşmada, CHP İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Susam ve Mustafa Moroğlu, CHP Konak İlçe Başkanı Sinan Karamustafaoğlu, CHP İl Yöneticileri, muhtarlar ve meclis üyeleri ile çeşitli sivil toplum örgütleri de yer aldı. Adnan Süvari, Metin Oktay ve Esenyalı Mahalleri’nden sorumlu meclis üyesi Yaşar Geylani, mahalle sakinlerinin beklentilerini dile getirdi. Vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği kahvaltılı toplantı programında konuşan İlçe Başkanı Manduz, her mahallede çalışma grupları oluşturduklarını söyledi. Her hafta sonu bir mahallede buluşmayı sürdüreceklerini ifade eden Manduz, “CHP ailesi giderek büyüyor ve güç kazanıyor, önümüzdeki yerel seçimlerin galibi CHP olacaktır. Dayanışma, birlik ve beraberlikle yerel seçimleri kazanacağımızdan hiç kuşkum yok” dedi.

Etiketler : karabağlar  sıtkı kürüm 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri