baskan-tati8217ya-uluslararasi-organik-fuar8217dan-davet

Başkan Tatı’ya Uluslararası Organik Fuar’dan davet

Sırbistan’ın Novi Pazar Şehri Belediye Başkanı Meho Mahmutoviç, Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı’yı ziyaret etti ve bu yıl ikincisini düzenleyecekleri uluslararası organik fuara davet etti.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Çiğli Belediyesi’nden Avrupa fırsatları

  Çiğli Belediyesi, Avrupa Birliği Bakanlığı’ndan aldığı akreditasyonla yurtdışı projeleri için gençleri yurt dışına gönderebilme yetkisini elde eden İzmir’deki tek belediye oldu. Artık gençler için Avrupa hayal değil.

 • Kocaoğlu Bucalı'larla Birlikteydi

  Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı ile birlikte Bucalı muhtarları dinleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, tek tek not aldığı sorunları hızla çözmeye çalışacaklarını söyledi.

 • Anma ve Çalıştay bir arada

  Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen çalıştayda buluşan YKKED üyeleri ve Köy Enstitüsü mezunları 4+4+4 eğitim sistemini tartıştı

 • Karabağlar’a Japon gelin

  Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, turizm sektöründe çalışan 31 yaşındaki Mesut Doğan ile ihracat firmasında çalışan 34 yaşındaki Japon Junko Tomita’nın nikahlarını kıydı.

 • Yardımlar yerine ulaştı

  Vatani görevini yaptığı sırada felç geçiren ve evinden dışarı çıkmadan yaşamını sürdürmeye çalışan İsmail Danış, tekerlekli sandalyesine kavuştu.

Son Güncelleme: 12 Aralık 2012, Çarşamba
Haber 153 kez görüntülendi.

 

Novi Pazar Belediye Başkanı Meho Mahmutoviç, Meclis Başkanı Fuat Baçiçanin, Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Sulyeviç, Turizm Müdürü Haris Gegiç, Sancak Dostları Platformu Başkanı Salih Akgül, Adana Bosna Hersek Kardeşlik Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Kasım Gül ve İzmir Bosna Hersek Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkan Yardımcısı Ömer Oruç ile birlikte Başkan Ercan Tatı’yı makamında ziyaret etti.

Buca Belediye Başkan Yardımcısı Suat Nezir’inde katıldığı ziyarette Novi Pazar Belediye Başkanı Meho Mahmutoviç, Novi Pazar’ın organik tarıma çok uygun bir şehir olduğunu ve ürünlerini tüm Avrupa’ya duyurabilmek için geçen yıl ilkini gerçekleştirdikleri ‘Uluslararası Organik Fuar’na Başkan Ercan Tatı’yı davet etti. Mahmutoviç, “Kosova-Karadağ-Sırbistan’ın kesiştiği bölgede bulunan şehrimiz coğrafi konumu gereği ile organik tarımda öncü şehirlerdendir. Bizde şehrimizin bu özelliğini tüm Avrupa’ya duyurabilmek için geçen yıl ilkini düzenlediğimiz uluslararası organik fuarımızın 20 Nisan’da ikincisini gerçekleştireceğiz. Sizi de aramızda görmek bizi onurlandıracaktır” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organik tarıma verdiği değeri gerçekleştirdiği festivaller ve kurduğu organik pazarlarla her fırsatta gösteren Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı,  20 Nisan’da Novi Pazar Uluslararası Organik Fuar’ında yer alacaklarını söyledi. Başkan Tatı, “Tarımın geleceği ancak organik tarım ile mümkündür. Biz belediye olarak çiftçi ve köylümüzün her zaman yanındayız. Onların sıkıntılarını biliyoruz ve bu sıkıntıları düzenlediğimiz organik ürünler festivalleri ve kurduğumuz organik pazarlarımız ile bir nebze olsun azaltmak için çalışıyoruz.Uluslararası Organik Fuarı’nıza katılmak bizim içinde mutluluk verici olacaktır. 20 Nisan’da Novi Pazar’da yerimiz alacağız dedi.

Başkan Ercan Tatı bu nazik ziyaretlerinden dolayı Boşnak misafirlerine Bucaspor forması ve Buca’nın tanıtımı ile ilgili kitaplar hediye etti. 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri