izmir-sgk-mali-musavirler-buca--sirinyer-temsilciligi

İZMİR SGK MALİ MÜŞAVİRLER BUCA- ŞİRİNYER TEMSİLCİLİĞİ

Yeni çıkan SGK kanunları ile ilgili sosyal güvenlik kurulunun bilgilendirme toplantısı;

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Zehir isyanı sürüyor!

  Pınarbaşı Işıkkent çevre yolunda bulunan taş ocakları, kırma tesisleri ve çimento fabrikaları zehir saçmaya devam ediyor. Fabrikaların etrafında yaşayanlar isyan ediyor.

 • 'Bu mutluluğun tarifi yok'...

  Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan'ın girişimiyle dünyada ilk kez 2 bin 400 gönüllünün katılımı ile gerçekleşen 'canlı Atatürk portresi’ projesine katılan İzmirliler, “Bu mutluğun tarifi yok. Çok mutlu olduk” dediler.

 • BİR YASTIKTA 50 YIL

  Evliliklerinde yarım asrı aşan yedi çift özel günde buluştu

 • İZMİR, MARBLE FUARI’NA HAZIRLANIYOR

  MARBLE Danışma Kurulu, 27 – 30 Mart 2013 tarihleri arasında 19’uncu kez gerçekleştirilecek MARBLE - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı hazırlık çalışmaları için toplandı.

 • Geleceğin yetenekleri Bornova’da yetişiyor

  Vatandaşların ilgi duyduğu alanlarda yeteneklerini geliştirmeleri için kurslar açan Bornova Belediyesi, eğitimleri tek bir merkez yerine değişik semtlere yayarak vatandaşların ayağına götürüyor. Son bir yıl içinde Bornova Belediyesi kurslarından 3 bin 600 kişi mezun oldu. Devam eden kış dönemi kurslarında da binlerce Bornovalı; piyano, dans, tiyatro, seramik, takı tasarım, resim gibi dallarda eğitim alıyor

Son Güncelleme: 17 Aralık 2012, Pazartesi
Haber 171 kez görüntülendi.

  Sosyal Güvenlik Kurulu, Muhasebeci ve mali müşavirleri yeni sosyal güvenlik yasasının e- uygulamaları hakkında bilgilendirildi. Buca belediyesi şirinyer düğün salonunda birçok  muhasebeci ve mali müşavir katıldı.

 Bilgilendirme toplantısına, İzmir Sosyal Güvenlik Kurulu Buca Şube Müdürü Halil DERİN, İzmir Mali Müşavirler Odası Başkan yardımcısı İlham BORA, TESMER Yönetim Kurulu üyesi-sekreteri Mustafa YILMAZ, ÇAĞDAŞ GRUP Yürütme Kurulu Yönetim Kurulu üyesi –sayman Hüseyin ÇİMENLİ, Şirinyer–Buca semt temsilcisi Özgür ÖNER’in katılımlarıyla gerçekleşti.Yapılan sunumlarda öncelikle işverenlere yönelik yeni kurum uygulamaları olan;

 • İlişiksizlik belgesine ilişkin başvuruların e-sigorta kanalıyla yapılmasına imkân sağlayan düzenlemeler,
 • E-bildirge sistemi üzerinden altılı NACE kodu güncelleme işlemlerinin yapılabilmesi,
 • E-ödenek sistemi ve işverenlerimizin yapması gereken işlemler hakkında bilgiler verildi.

 

Bundan sonraki değişiklikler ve oda temsilcilerinin karşılaştıkları sorunlar ile ilgili olarak her zaman bilgilendirme toplantıları talep etmeleri halinde buca Sosyal Güvenlik merkezi olarak destek verileceği belirtildi. Oda temsilcilerinin SGK ile yürütmüş oldukları iş ve işlemlerde yaşadıkları sorunlar tespit edildi. Çözüm önerileri alındı.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri