izmir-sgk-mali-musavirler-buca--sirinyer-temsilciligi

İZMİR SGK MALİ MÜŞAVİRLER BUCA- ŞİRİNYER TEMSİLCİLİĞİ

Yeni çıkan SGK kanunları ile ilgili sosyal güvenlik kurulunun bilgilendirme toplantısı;

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Çizmeli Kedi’den hayat dersleri

  Engelliler Günü’nde Gaziemir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde oynanan Çizmeli Kedi tiyatrosu çocuk izleyicilerine keyifli anlar yaşatırken, hayat dersleri de verdi.

 • Dokuz Eylül Buca’yı konuştu

  Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, “Dokuz Eylül Buca’yı Konuşuyor” başlıklı çalıştayda, “Bundan böyle Buca’yı üniversite ve üniversiteliler ile birlikte yöneteceğiz” dedi. Genç Başkan, belediye-üniversite işbirliğine vurgu yaptı.

 • Büyükşehir, Kale’ye “zeytin ormanı” kuruyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, heyelan tehdidi nedeniyle boşalttığı Kadifekale’nin Yeşildere’ye bakan yüzünü bir zeytin ormanına dönüştürüyor.

 • KARŞIYAKA’NIN SERTİFİKALI GİRİŞİMCİLERİ

  Karşıyaka Belediyesi’nin KOSGEB işbirliğiyle başlattığı kredi imkanlı kurs tamamlandı.

 • DİKİLİ'DE ADALETE SİYASİ İNFAZ DEVAM EDİYOR

  Dikili Belediye Başkanı Osman Özgüven ve arkadaşları hakkında Yargıtay'ca verilen 2 ayrı cezanın onama kararının ardından başlatılan infaz sürecinde 2.davadan mahkûm olanlar da adalete teslim oldu.

Son Güncelleme: 17 Aralık 2012, Pazartesi
Haber 199 kez görüntülendi.

  Sosyal Güvenlik Kurulu, Muhasebeci ve mali müşavirleri yeni sosyal güvenlik yasasının e- uygulamaları hakkında bilgilendirildi. Buca belediyesi şirinyer düğün salonunda birçok  muhasebeci ve mali müşavir katıldı.

 Bilgilendirme toplantısına, İzmir Sosyal Güvenlik Kurulu Buca Şube Müdürü Halil DERİN, İzmir Mali Müşavirler Odası Başkan yardımcısı İlham BORA, TESMER Yönetim Kurulu üyesi-sekreteri Mustafa YILMAZ, ÇAĞDAŞ GRUP Yürütme Kurulu Yönetim Kurulu üyesi –sayman Hüseyin ÇİMENLİ, Şirinyer–Buca semt temsilcisi Özgür ÖNER’in katılımlarıyla gerçekleşti.Yapılan sunumlarda öncelikle işverenlere yönelik yeni kurum uygulamaları olan;

 • İlişiksizlik belgesine ilişkin başvuruların e-sigorta kanalıyla yapılmasına imkân sağlayan düzenlemeler,
 • E-bildirge sistemi üzerinden altılı NACE kodu güncelleme işlemlerinin yapılabilmesi,
 • E-ödenek sistemi ve işverenlerimizin yapması gereken işlemler hakkında bilgiler verildi.

 

Bundan sonraki değişiklikler ve oda temsilcilerinin karşılaştıkları sorunlar ile ilgili olarak her zaman bilgilendirme toplantıları talep etmeleri halinde buca Sosyal Güvenlik merkezi olarak destek verileceği belirtildi. Oda temsilcilerinin SGK ile yürütmüş oldukları iş ve işlemlerde yaşadıkları sorunlar tespit edildi. Çözüm önerileri alındı.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri