izmir-sgk-mali-musavirler-buca--sirinyer-temsilciligi

İZMİR SGK MALİ MÜŞAVİRLER BUCA- ŞİRİNYER TEMSİLCİLİĞİ

Yeni çıkan SGK kanunları ile ilgili sosyal güvenlik kurulunun bilgilendirme toplantısı;

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Yeniden Altay

  Altay Sosyal Dayanışma Derneği üyeleri, yenilenen ofislerindeki ilk davetlerinde Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan’ı konuk etti.

 • Karabağlar’da “Sevgililer Günü” renkli geçecek

  Sevgililer Günü’nde Karabağlar’da eğlence ve nikah

 • Bayraklı’nın yağmursuyu problemi çözülüyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bayraklı’nın en işlek caddelerinden Şehit Hakan Uysal’a üst kesimlerinden gelen yağmur sularını ayrı bir hatta toplayacak çalışmalara start verdi. 4 mahallede birden yürütülecek çalışmalar yaz başında tamamlanacak.

 • Son giysiler Ahmet’e

  Konak Belediyesi Giysi Bankası elinde kalan son kışlık giysiyi görme engelli Ahmet Orak’a verdi. Ballıkuyu’da tek başına yaşayan ve işsiz olan Ahmet Orak zaman zaman ihtiyaçlarını karşılamak için Giysi Bankası’na geldiğini söyledi.

 • Başkan Tatı adına sahte Facebook açtılar

  Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı adına kötü niyetli kişiler tarafından sahte “Facebook” açıldı.

Son Güncelleme: 17 Aralık 2012, Pazartesi
Haber 302 kez görüntülendi.

  Sosyal Güvenlik Kurulu, Muhasebeci ve mali müşavirleri yeni sosyal güvenlik yasasının e- uygulamaları hakkında bilgilendirildi. Buca belediyesi şirinyer düğün salonunda birçok  muhasebeci ve mali müşavir katıldı.

 Bilgilendirme toplantısına, İzmir Sosyal Güvenlik Kurulu Buca Şube Müdürü Halil DERİN, İzmir Mali Müşavirler Odası Başkan yardımcısı İlham BORA, TESMER Yönetim Kurulu üyesi-sekreteri Mustafa YILMAZ, ÇAĞDAŞ GRUP Yürütme Kurulu Yönetim Kurulu üyesi –sayman Hüseyin ÇİMENLİ, Şirinyer–Buca semt temsilcisi Özgür ÖNER’in katılımlarıyla gerçekleşti.Yapılan sunumlarda öncelikle işverenlere yönelik yeni kurum uygulamaları olan;

 • İlişiksizlik belgesine ilişkin başvuruların e-sigorta kanalıyla yapılmasına imkân sağlayan düzenlemeler,
 • E-bildirge sistemi üzerinden altılı NACE kodu güncelleme işlemlerinin yapılabilmesi,
 • E-ödenek sistemi ve işverenlerimizin yapması gereken işlemler hakkında bilgiler verildi.

 

Bundan sonraki değişiklikler ve oda temsilcilerinin karşılaştıkları sorunlar ile ilgili olarak her zaman bilgilendirme toplantıları talep etmeleri halinde buca Sosyal Güvenlik merkezi olarak destek verileceği belirtildi. Oda temsilcilerinin SGK ile yürütmüş oldukları iş ve işlemlerde yaşadıkları sorunlar tespit edildi. Çözüm önerileri alındı.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri