izmir-sgk-mali-musavirler-buca--sirinyer-temsilciligi

İZMİR SGK MALİ MÜŞAVİRLER BUCA- ŞİRİNYER TEMSİLCİLİĞİ

Yeni çıkan SGK kanunları ile ilgili sosyal güvenlik kurulunun bilgilendirme toplantısı;

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • SU SEVİNCİ

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, su sıkıntısı çeken Ödemiş’in Kutlubeyler Mahallesi’nin sorununu çözdü.

 • Çiğli’de Öğretmenler Günü’ne anlamlı kutlama

  Çiğli’de 24 Kasım Öğretmenler Günü, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla düzenlenen coşkulu etkinliklerle kutlandı. Çiğli Kaymakamı Mustafa Arı, Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak ile tüm konuklar, duygulu anların yaşandığı konuşma ve gösterilerin ardından hep birlikte öğretmen marşını okudular.

 • Türk Kızılayı’na ‘taze kan’

  Bu yıl 2 bin 200 öğrenciye ücretsiz dershane hizmeti veren Gaziemir Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi’nde düzenlenen ‘kan bağışı kampanyasına’ gençler büyük ilgi gösterdi

 • Buca’nın örnek projeleri beğeni topladı

  Cumhuriyet Halk Partisi’nin ikincisini düzenlediği "Yerel seçimler için Hedef 2014" toplantısında Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı’nın Buca’da hayata geçirdiği projeler beğeni topladı.

 • Sağlık çalışanları piknikte buluştu

  Sağlık-Sen İzmir 2 No’lu Şubesi Anneler Günü ile Ebeler ve Hemşireler Günü nedeniyle piknik düzenledi.

Son Güncelleme: 17 Aralık 2012, Pazartesi
Haber 223 kez görüntülendi.

  Sosyal Güvenlik Kurulu, Muhasebeci ve mali müşavirleri yeni sosyal güvenlik yasasının e- uygulamaları hakkında bilgilendirildi. Buca belediyesi şirinyer düğün salonunda birçok  muhasebeci ve mali müşavir katıldı.

 Bilgilendirme toplantısına, İzmir Sosyal Güvenlik Kurulu Buca Şube Müdürü Halil DERİN, İzmir Mali Müşavirler Odası Başkan yardımcısı İlham BORA, TESMER Yönetim Kurulu üyesi-sekreteri Mustafa YILMAZ, ÇAĞDAŞ GRUP Yürütme Kurulu Yönetim Kurulu üyesi –sayman Hüseyin ÇİMENLİ, Şirinyer–Buca semt temsilcisi Özgür ÖNER’in katılımlarıyla gerçekleşti.Yapılan sunumlarda öncelikle işverenlere yönelik yeni kurum uygulamaları olan;

 • İlişiksizlik belgesine ilişkin başvuruların e-sigorta kanalıyla yapılmasına imkân sağlayan düzenlemeler,
 • E-bildirge sistemi üzerinden altılı NACE kodu güncelleme işlemlerinin yapılabilmesi,
 • E-ödenek sistemi ve işverenlerimizin yapması gereken işlemler hakkında bilgiler verildi.

 

Bundan sonraki değişiklikler ve oda temsilcilerinin karşılaştıkları sorunlar ile ilgili olarak her zaman bilgilendirme toplantıları talep etmeleri halinde buca Sosyal Güvenlik merkezi olarak destek verileceği belirtildi. Oda temsilcilerinin SGK ile yürütmüş oldukları iş ve işlemlerde yaşadıkları sorunlar tespit edildi. Çözüm önerileri alındı.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri