8216bunun-adi-ekonomik-mucize8217

‘Bunun adı ekonomik mucize’

Geleneksel hale gelen yemekli bayramlaşmada bir araya geldiği çalışanların ikramiyelerini yatırdıklarını söyleyen Gaziemir Belediye Başkanı Şenol, “Gıda yardımı çeklerinizi aldığınız bu ay sizlere 2 milyon 65 bin lira ödedik. Emeğin karşılığı, alın teri kurumadan ödenir” dedi

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 24 Ekim 2012, Çarşamba
Haber 185 kez görüntülendi.

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, personeliyle geleneksel hale getirilen yemekli bayramlaşmada bir araya geldi. Kavurma, pilav ve ayran dağıtımı yapılan bayramlaşmaya, il genel meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, CHP Parti Meclisi Üyesi Seniye Nazik Işık, CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Nazan Çetin, CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Belediye İş Sendikası 4 No’lu Şube Başkanı Cemal Küpeli de katıldı.
Eğitimden sağlığa, çevreden tarihe, kültür-sanattan altyapıya sayısız projeyi hayata geçirdikleri Gaziemir’in son yıllarda büyük gelişme kaydettiğini dile getiren Başkan Şenol, “Kente kimlik kazandıracak projeleri hayata geçiriyoruz” dedi. Eğitim ve sağlık alanında model alınan projeler başlattıklarını, sosyal belediyecilikte örnek çalışmalara imza attıklarını dile getiren Şenol, ekonomik çöküşteki belediyeyi ayağa kaldırdıklarını anlattı.

Küpeli: Bu başkana sahip çıkın

3 Kasım’da yeni belediye hizmet binasının temelini atacaklarını, ardından Atıfbey
Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ilçenin ikinci meydanının açılışını yapacaklarını ifade eden Şenol, göreve geldiği günden bu yana çalışanların maaşlarında yüzde 60’ın üzerinde iyileştirme yaptıklarını söyledi. Daha önce olmayan gıda, yakacak, yol ve eğitim yardımı gibi sosyal haklar getirdiklerinin altını çizen Başkan Şenol, geçen hafta gıda yardımı çeklerini alan çalışanların ikramiyelerini de bayram öncesinde yatırdıklarının müjdesini verdi.
Emeğin karşılığının alın teri kurumadan ödenmesi gerektiğine vurgu yapan Şenol, personele sadece bu ay 2 milyon 65 bin lira ödeme yaptıklarına dikkat çekti. Bayramlaşmada konuşma yapan Belediye İş Sendikası 4 No’lu Şube Başkanı Cemal Küpeli ise, Başkan Şenol’un Gaziemir’de ekonomik mucize imza attığını savundu. Küpeli, “Birkaç yıl öncesine kadar maaşlarını bile düzenli alamayan çalışanlarımız bu dönemde ekonomik ve demokratik haklar bakımından çok iyi bir noktaya ulaştı. Sizler de Başkanınıza sahip çıkın” dedi.

Etiketler :  

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri