izmirli-mardinliler-vakfi-baskan-tartan8217a-8216yanindayiz8217-mesaji-verdi

İzmirli Mardinliler Vakfı Başkan Tartan’a ‘yanındayız’ mesajı verdi

İzmir Mardinliler Kültür ve Dayanışma Vakfı (MARVAK) Başkanı Rasim Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Ballıkuyu Caddesi’ni birbirine bağlayan yeni yol için Başkan’a teşekkür ettiler

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ballıkuyu’da yapılan istinat duvarı ve açılan bağlantı yolunu yerinde inceledi. 5307 Sokak ile Ballıkuyu Caddesi’ni birbirine bağlayan yeni yol için Başkan’a teşekkür eden vatandaşlar, kentsel dönüşümdeki son bilgileri de “birinci ağızdan” dinledi.

 • "ÇİFT KATLI" MEZARLAR GELİYOR

  Kentin mezarlık ihtiyacını karşılamak amacıyla planlı çalışmalar gerçekleştiren İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1164 kabir kapasitesine sahip Pamukyazı Mezarlığı’nda sona yaklaştı. Kabirlerin 1073'ü "birinci derece akrabalar" için "çift katlı" olarak hazırlandı.

 • Bornova’da açılış şov: 12 kurdele kesilecek 7 temel atılacak

  Son 3.5 yılda yaptığı yaklaşık 200 milyon liralık yatırımla rekor kıran Bornova Belediyesi görkemli bir açılış şova hazırlanıyor. Toplam değeri 50 milyon lirayı bulan tam 12 değişik tesisin açılışının yanı sıra 7 yeni projenin de temeli atılacak. Açılış ve temel atmalar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı törenle 3 Kasım 2012 saat 14.30’da yapılacak. Kılıçdaroğlu’nun Bornova Cumhuriyet Meydanı’ndan butona basmasıyla 19 projenin açılışı ve temel atma işlemi gerçekleştirilecek.

 • “Benimle Delirir Misin?”

  Karabağlar’da sahnelendi

 • BALÇOVA’DA YAŞLILARI SEVİNDİREN DESTEK

  Balçova Belediyesi ve 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanlığı, ilçede yaşayan 80 yaş üstündeki yaşlı vatandaşlara destek olmak için özel bir ekip kurdu. Oluşturulan ekip sağlıktan, günlük hayatı kolaylaştırmaya kadar birçok konuda yaşlı vatandaşlara hizmet veriyor.

Son Güncelleme: 19 Aralık 2012, Çarşamba
Haber 121 kez görüntülendi.

Kısa bir süre önce İzmir Mardinliler Kültür ve Dayanışma Vakfı’nı kurduklarını söyleyen Başkan Rasim Kahraman, Başkan Tartan’la tanışmak ve bundan sonra Konak Belediyesi’nin işbirliğinde bulunmak istediklerini söyledi. Başkan Tartan’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade eden Kahraman, “İzmir'de yaşayan Mardinlileri bir çatı altında toplamak, iyi-kötü günleri paylaşmak adına vakfımızı hayata geçirdik. İzmir’de yaşayan Mardinliler adına yapacağımız etkinliklerde sizi de yanımızda görmek istiyoruz. Sizin kent için yaptığınız çalışmaları yakından izliyor ve takdir ediyoruz. Her zaman sizin yanınızda olacağız” diye konuştu. Başkan Kahraman, ilk etkinliklerinin 21 Aralık’ta vakfın tanıtımı adına Balçova Termal Kardelen Salonu’nda gerçekleşeceğini ve Başkan Tartan’ı da davet ettiklerini belirtti. 

Bir yerel yönetici olarak bütün vatandaşlarını kucakladığını kaydeden Başkan Tartan, “Yerel yöneticinin makamı siyasi bir makam değildir. Bütün vatandaşlarımıza ayırt etmeden hizmet vermek, imkanlarım ölçüsünde destek olmak benim görevim. Desteğime ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızdayım. Konak’ta bir dostunuz olduğunu unutmayın” diye konuştu. Başkan Tartan, Vakıf Başkanı Rasim Kahraman’a ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.  

Başkan Tartan, İzmir Mardinliler Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkan Yardımcısı aynı zamanda 2. Kadriye Mahalle Muhtarı olan Adnan Acar’ın muhtarlık ofisi için bilgisayar hediye etti.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri