8220en-aydinlik8221-kampanya

“En aydınlık” kampanya

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Kütüphanesi, kısa süre önce başlattığı ‘Okunmuş Kitap Kampanyası’ ile Türkiye’nin dört bir yanındaki kitapseverlere yaklaşık 2 bin adet ‘okunmuş kitap’ ulaştırdı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Su kesintisine dikkat

  Kahramanlar ve Mimar Sinan Mahallesi'e Cuma akşamı su verileyemeceği bildirildi.

 • Karabağlar Belediyesi’nde masa tenisi turnuvası

  Karabağlar Belediyesi personeline yönelik düzenlenen “ Birimlerarası 1. Masa Tenisi Turnuvası’ heyacanlı geçen final mücadelesiyle tamamlandı.

 • Ve Dikili ‘yeni başkanı’nı seçti…

  Osman Özgüven’in 8.5 yıllık hapis cezasının Yargıtay tarafından onanması ve İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınmasının ardından ilçe belediye meclisi sandık başına gitti… CHP’nin uzun görüşmeler ve grup oylaması sonunda aday gösterdiği Yusuf Altıparmak sandıktan üç tur sonunda zaferle ayrıldı ve koltuğa oturacak isim oldu…

 • Buca'ya metro müjdesi: Kocaoğlu tarih verdi!

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karabağlar'da başlattığı "Muhtarlar Bulaşması" etkinliğinin ikincisinde Buca'daki 47 muhtarla bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen Başkan Kocaoğlu, Buca Metrosu'nun projesinin tamamlandığını ve temelinin 2018 yılında atılacağını açıkladı

 • İzmirli Esnaf Engellileri Unutmadı…

  Toplu Ulaşım Haftası nedeniyle yapılan etkinliklere katkı veren İzmir Esnaf Teşkilatı, engelli vatandaşları da unutmadı.

Son Güncelleme: 25 Aralık 2012, Salı
Haber 72 kez görüntülendi.

İzmir’de yaşayan kitapseverlerin bilgi edinmek, kendini geliştirmek ve zamanlarını değerlendirmek amacıyla yayınlardan serbestçe yararlanmalarına olanak sağlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Kütüphanesi, çok anlamlı bir kampanyaya imza attı. Kent Kütüphanesi, kısa bir süre önce başlattığı ‘Okunmuş Kitap Kampanyası’yla kitap okumayı seven ama kısıtları nedeniyle bu olanağa sahip olmayan yüzlerce okuru kitapla buluşturdu.

Büyükşehir Belediyesi’nin 2008 yılında tarihi Anadolu Kulübü’nü restore ederek kent hayatına kazandırdığı Kent Kütüphanesi, okunmuş kitap kampanyası ile hem kitaba tutkuyla bağlı olanların isteklerine yanıt veriyor, hem de okudukları kitapları başkalarıyla paylaşmak isteyenlere aracılık ediyor. Kent Kütüphanesi, kampanya çerçevesinde Tarsus’tan Şanlıurfa’ya, Tekirdağ’dan Erzincan’a, Sinop’tan Şırnak’a kadar Türkiye’nin bir çok kentine, yaklaşık 2 bin adet okunmuş kitap ulaştırdı. Kütüphane yetkilileri, kendilerine ulaşan kitap taleplerine koşullar elverdiğince yanıt vermeye çalıştıklarını belirtti.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri