8220en-aydinlik8221-kampanya

“En aydınlık” kampanya

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Kütüphanesi, kısa süre önce başlattığı ‘Okunmuş Kitap Kampanyası’ ile Türkiye’nin dört bir yanındaki kitapseverlere yaklaşık 2 bin adet ‘okunmuş kitap’ ulaştırdı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Tianjin’den sevgilerle…

  Çin Halk Cumhuriyeti’nin Tianjin kenti Belediye Başkan Yardımcısı Zhang Junfang başkanlığındaki heyet, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. İzmir’in kardeş kenti Tianjin’in yerel yöneticileri, Başkan Kacaoğlu’nu ziyaret etmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 • "ÇİFT KATLI" MEZARLAR GELİYOR

  Kentin mezarlık ihtiyacını karşılamak amacıyla planlı çalışmalar gerçekleştiren İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1164 kabir kapasitesine sahip Pamukyazı Mezarlığı’nda sona yaklaştı. Kabirlerin 1073'ü "birinci derece akrabalar" için "çift katlı" olarak hazırlandı.

 • Konak muhtarlarıyla “ikinci” zirve

  Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak’taki 25 muhtarla daha buluşup rotayı çizdi: “Tarihi bölgeleri ayağa kaldırarak ilçeyi turizmin kalbinin attığı bir yer haline getirmek istiyoruz.”

 • Hasanağa Bahçesi “yeniden” doğacak

  Büyükşehir, 4 milyon liralık düzenleme çalışmalarına başladı İçinde kauçuk koşu yolları, basket sahaları, tenis kordu, kaykay pisti ve çocuk oyun alanları oluşturulan tarihi Hasanağa Bahçesi’nin mobilya ve ışıklandırması da yenilenecek. Bahçe, eski cazibesine yeniden kavuşacak.

 • KARŞIYAKA’NIN SERTİFİKALI GİRİŞİMCİLERİ

  Karşıyaka Belediyesi’nin KOSGEB işbirliğiyle başlattığı kredi imkanlı kurs tamamlandı.

Son Güncelleme: 25 Aralık 2012, Salı
Haber 95 kez görüntülendi.

İzmir’de yaşayan kitapseverlerin bilgi edinmek, kendini geliştirmek ve zamanlarını değerlendirmek amacıyla yayınlardan serbestçe yararlanmalarına olanak sağlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Kütüphanesi, çok anlamlı bir kampanyaya imza attı. Kent Kütüphanesi, kısa bir süre önce başlattığı ‘Okunmuş Kitap Kampanyası’yla kitap okumayı seven ama kısıtları nedeniyle bu olanağa sahip olmayan yüzlerce okuru kitapla buluşturdu.

Büyükşehir Belediyesi’nin 2008 yılında tarihi Anadolu Kulübü’nü restore ederek kent hayatına kazandırdığı Kent Kütüphanesi, okunmuş kitap kampanyası ile hem kitaba tutkuyla bağlı olanların isteklerine yanıt veriyor, hem de okudukları kitapları başkalarıyla paylaşmak isteyenlere aracılık ediyor. Kent Kütüphanesi, kampanya çerçevesinde Tarsus’tan Şanlıurfa’ya, Tekirdağ’dan Erzincan’a, Sinop’tan Şırnak’a kadar Türkiye’nin bir çok kentine, yaklaşık 2 bin adet okunmuş kitap ulaştırdı. Kütüphane yetkilileri, kendilerine ulaşan kitap taleplerine koşullar elverdiğince yanıt vermeye çalıştıklarını belirtti.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri