tartan-8220gecmis-yillari-aratmayan-huzur-mutluluk-saglik-dolu-bir-yil-diliyorum8221

Tartan: “Geçmiş yılları aratmayan; huzur, mutluluk, sağlık dolu bir yıl diliyorum”

Konak yeni yılı karşıladı Halk Üniversitesi öğrencileri, eğitmenleri ve belediye personeli yeni yılı Konak Belediyesi’nin düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutladı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • ‘Tepeden tırnağa’ kent temizliği

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ve 20 ilçe belediyesinin birlikte başlatmış oldukları temizlik imecesi kampanyasında Gaziemir’in cadde, sokak ve parkları temizlendi

 • TARİHİ HAMAM ESKİ İHTİŞAMINA KAVUŞTU

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, 16. yüzyıldan kalma Namazgah Hamamı'nın restorasyon işini de tamamladı.

 • KAMUDA KILIK-KIYAFET ÖZGÜRLÜĞÜNE İZMİR’DEKİ SİYASİ PARTİLER DESTEK VERDİ.

  Memur-Sen Konfederasyonu’nun “ Kamuda Kılık-Kıyafet Özgürlüğü için 10 milyon İmza” Kampanyası’na İzmir’deki Siyasi Parti temsilcileri destek verdi.

 • Kursiyerlerden profesyonel sergi

  Konak Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü yetişkin kursiyerler Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi’nde 2012 yılının son resim sergisini açtı. Konak Belediyesi’nin desteğiyle açılan sergide 26 kursiyerin yaklaşık 40 eseri sergilendi. Yağlıboya çalışan kursiyerlerin tabloları büyük beğeni topladı.

 • Tatı’dan köy ziyaretleri

  Bucanın köylerini karış karış gezen Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı’nın ilk durağı Doğancılar köyü ve Belenbaşı köyü oldu.

Son Güncelleme: 28 Aralık 2012, Cuma
Haber 159 kez görüntülendi.

Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Konak’ın gülen yüzünü oluşturan İzmirlilerle çeşitli mekanlarda düzenlenen yeni yıl  kutlamalarında bir araya geldi.  Başkan Tartan sırasıyla; Halk Üniversitesi  kursiyerleriyle Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Semt Merkezi’nde, Konak Belediyesi personeliyle Fuar Evlendirme Dairesi’nde, kurs öğretmenleriyle de akşam yemeğinde Hilton Otel’de buluştu,

Kursiyerler, Grup Şurup ve Mikrop Hikmet'in şarkıları ile eğlenirken, şirret bacı tiplemesiyle komedyen Sedat Bayram’la  renkli anlar yaşadı.  Kursiyerlerin yeni yılını kutlayan Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, geleneksel hale getirdikleri yeni yıl kutlamalarında birlik ve beraberlik ortamı oluştuğunu söyledi. Tartan, “Hayat paylaştıkça güzel. Oluşturduğumuz bu tablo da paylaşımın, güzelliğin fotoğrafı. Kadınlarımız mutlu, huzurlu olursa Türkiye mutlu olur. Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılda herkese sağlık, sıhhat, mutluluklar diliyorum. Bütün olumsuzluklar 2012’de kalsın” diye konuştu.

Kursiyerler Başkan Tartan’a nazar boncuğu, tablo gibi kendi yaptıkları hediyelik ürünleri yeni yıl hediyesi olarak verdiler. Tartan da her yıl olduğu gibi tüm kursiyerler çeşitli hediyeler sundu. 

Fuar Evlendirme Dairesi’nde personele, dayanışma, sevgi, dostluk ve beraberlik mesajları veren Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, “Biz kocaman bir aileyiz. Şimdiye kadar disiplin ve özveri içinde nasıl çalıştıysak bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Hepiniz; Konak Belediyesi’ni, Hakan Tartan’ı temsil ediyorsunuz. İzmir için, Konak için elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız.  Şimdiye kadar nasıl çalıştıysanız yine öyle özverili çalışacağınızdan eminim. 2013 hepimize mutluluk, sağılık, sıhhat getirsin” diye konuştu.  Konak Belediyesi’nde yılbaşı kutlaması Hilton Otel’de de öğretmenlerin buluşmasıyla devam etti. Burada da sevgi, barış, dayanışma, beraberlik ve vefa ön plana çıktı. Konak Belediyesi Türk Halk Müziği Koro Şefi Bahar Almaç kurs öğretmenleri adına Başkan Tartan’a yağlı boya tablo hediye etti.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri