tartan-8220gecmis-yillari-aratmayan-huzur-mutluluk-saglik-dolu-bir-yil-diliyorum8221

Tartan: “Geçmiş yılları aratmayan; huzur, mutluluk, sağlık dolu bir yıl diliyorum”

Konak yeni yılı karşıladı Halk Üniversitesi öğrencileri, eğitmenleri ve belediye personeli yeni yılı Konak Belediyesi’nin düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutladı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • İzmir’in eğitim duayeni Doğanata vefat etti

  İzmir'in eğitim çınarlarından, İzmir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Necdet Doğanata, atalarının uzun yıllar önce göç ettiği Yunanistan'ın Midilli Adası'nı ziyareti sırasında, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

 • Foça’da 5 bin yıllık tarih ayağa kalkıyor

  İzmir’in turizm cenneti Foça’da Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle süren kazı ve restorasyon çalışmalarında önemli mesafe katedildi. Phokaia Antik Kenti’ni çevreleyen surların restorasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, “Geçmişimizi bilip geleceğe yön vermeye çalışıyoruz” dedi.

 • BUCA PARKLARIYLA GÜZEL

  Buca Belediyesi kentteki yeşil alanları ve parkları daha nefes alınabilir hale getirmek için yoğun bir mesai harcıyor. Son 4 yılda kente 25 yeni park, 16 bin yeni ağaç kazandıran Buca Belediyesi, mevcut parkları da yenileyerek aydınlatma ve peyzaj çalışmalarını sürdürüyor. Hızla büyüyen Buca’nın dört bir köşesinde çalışan Buca Belediyesi ekipleri, ilçenin değişik bölgelerinde ağaç dikimi ve çim kesme çalışması da yapıyor.

 • Körfez'e 4 ayda 671 ton çöp attık!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin denizden ve karadan gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarına rağmen Körfez’den toplanan çöp miktarındaki artış dikkat çekiyor. 2014 yılının ilk 4 ayında denizden toplam 671 ton çöp toplayan Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları İzmir Körfezi’ni temiz tutmaları konusunda özenli olmaya çağırdı. Kirliliğe neden olan başlıca etkenin, kaynak ve derelere atılan çöplerin yağışlarla denize taşınması olduğu açıklandı.

 • Kordon fetvacılarının peşindeler

  Kordon’daki şok görüntüler İzmir Emniyeti’ni harekete geçirdi. Yetkililer benzeri bir olayın daha önce yaşanıp yaşanmadığını araştırıyor.

Son Güncelleme: 28 Aralık 2012, Cuma
Haber 83 kez görüntülendi.

Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Konak’ın gülen yüzünü oluşturan İzmirlilerle çeşitli mekanlarda düzenlenen yeni yıl  kutlamalarında bir araya geldi.  Başkan Tartan sırasıyla; Halk Üniversitesi  kursiyerleriyle Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Semt Merkezi’nde, Konak Belediyesi personeliyle Fuar Evlendirme Dairesi’nde, kurs öğretmenleriyle de akşam yemeğinde Hilton Otel’de buluştu,

Kursiyerler, Grup Şurup ve Mikrop Hikmet'in şarkıları ile eğlenirken, şirret bacı tiplemesiyle komedyen Sedat Bayram’la  renkli anlar yaşadı.  Kursiyerlerin yeni yılını kutlayan Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, geleneksel hale getirdikleri yeni yıl kutlamalarında birlik ve beraberlik ortamı oluştuğunu söyledi. Tartan, “Hayat paylaştıkça güzel. Oluşturduğumuz bu tablo da paylaşımın, güzelliğin fotoğrafı. Kadınlarımız mutlu, huzurlu olursa Türkiye mutlu olur. Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılda herkese sağlık, sıhhat, mutluluklar diliyorum. Bütün olumsuzluklar 2012’de kalsın” diye konuştu.

Kursiyerler Başkan Tartan’a nazar boncuğu, tablo gibi kendi yaptıkları hediyelik ürünleri yeni yıl hediyesi olarak verdiler. Tartan da her yıl olduğu gibi tüm kursiyerler çeşitli hediyeler sundu. 

Fuar Evlendirme Dairesi’nde personele, dayanışma, sevgi, dostluk ve beraberlik mesajları veren Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, “Biz kocaman bir aileyiz. Şimdiye kadar disiplin ve özveri içinde nasıl çalıştıysak bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Hepiniz; Konak Belediyesi’ni, Hakan Tartan’ı temsil ediyorsunuz. İzmir için, Konak için elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız.  Şimdiye kadar nasıl çalıştıysanız yine öyle özverili çalışacağınızdan eminim. 2013 hepimize mutluluk, sağılık, sıhhat getirsin” diye konuştu.  Konak Belediyesi’nde yılbaşı kutlaması Hilton Otel’de de öğretmenlerin buluşmasıyla devam etti. Burada da sevgi, barış, dayanışma, beraberlik ve vefa ön plana çıktı. Konak Belediyesi Türk Halk Müziği Koro Şefi Bahar Almaç kurs öğretmenleri adına Başkan Tartan’a yağlı boya tablo hediye etti.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri