karabaga-tesekkur-plaketi

KARABAĞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’a, Cengizhan Mahallesi’ndeki Şafak Camii’ne yaptığı destek ve yardımlardan dolayı teşekkür plaketi verildi. Göreve geldiklerinden bu yana din, dil, ırk ayrımı yapmadan herkese eşit mesafede yaklaşarak, tüm ibadethanelerin temizliklerini üstlendiklerini ve destek verdiklerini söyleyen Başkan Karabağ, bu dayanışmanın süreceğini kaydetti.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Vapur Seferleri

  Gün içinde, hava şartlarına bağlı olarak yeni düzenlemeler yapılabilecektir.

 • Orhan Veli’nin dizeleri Karşıyaka’da müzikle buluştu

  Türk Edebiyatı’nın usta şairlerinden Orhan Veli’nin dizeleri Karşıyaka’da müzikle buluştu. Karşıyaka Belediyesi Opera ve Tiyatro Sahnesi’ndeki etkinlikte, Ruşen Güneş usta şairin şiirlerini müzik eşliğinde seslendirdi.

 • Konak muhtarlarıyla “ikinci” zirve

  Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak’taki 25 muhtarla daha buluşup rotayı çizdi: “Tarihi bölgeleri ayağa kaldırarak ilçeyi turizmin kalbinin attığı bir yer haline getirmek istiyoruz.”

 • Karabağlar İstihdam zirvesinde

  Karabağlar Belediyesi, yenilikçi işletmelerle nitelikli genç işgücünü buluşturmak amacıyla bu yıl ilk kez düzenlenen İzmir İstihdam Zirvesi’nde yerini aldı.

 • Sekiz ayda 4 ton atık yağ toplandı

  Güzelbahçe Belediyesi, bitkisel atık yağların ekonomiye geri kazandırılması ve çevre kirliliğini önlemek için başlattığı çalışma kapsamında sekiz ayda 3 bin 600 kilogram atık yağ toplandı.

Son Güncelleme: 07 Şubat 2013, Perşembe
Haber 96 kez görüntülendi.

 

Başkan Hasan Karabağ’a plaketini Şafak Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği adına mahalle muhtarı Yusuf Özden verdi. Öğlen saatlerinde aynı zamanda cami cemaati ile de bir araya gelen Karabağ, pilav yedi, vatandaşların akıllarındaki soruları yanıtlayarak, bir süre sohbet etti.

“İBADETHANELERİMİZİ TEMİZLEMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Her platformda tüm inançlara saygılı olduklarını belirterek, Belediyelerin görevleri olmamasına rağmen 4 yıldır tüm cami, cemevi, kilise ve hatta okulların temizliğini yaptıklarını dile getiren Başkan Karabağ, “Reklam yapmak için değil, dine olan inancımız ve saygımızdan dolayı ibadethanelerimize önem veriyoruz vermeye de devam edeceğiz. Gerek boya badana, gerekse ihtiyaçların giderilmesi noktasında bugüne kadar nasıl destek verdiysek, aynı kararlılıkla bu inancımızı ve hizmeti sürdüreceğiz” diye konuştu. Daha sonra vatandaşların sorunlarını dinleyen Karabağ, çözüm önerileri için birim yetkililerine talimatlar verirken, mahalle sakinleri Başkan Karabağ’ı aralarında görmekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri