kordon-trafige-aciliyor

Kordon trafiğe açılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1. Kordon’un (Atatürk Caddesi) araç trafiğine kapatılmasıyla ilgili uygulamanın sürdürülüp sürdürülmemesi kararını Kordon’da yaşayan İzmirlilerle birlikte vermek için düzenlediği anketi sonuçlandırdı. Anket sonucuna göre mevcut durumdan memnun olanların sayısı 456, memnun olmayanların sayısı ise 497 olarak çıktı. Bu sonuç üzerine Büyükşehir Belediyesi 1 Kasım 2012 (yarın) tarihinden itibaren Kordon’u araç trafiğine yeniden açıyor.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Karşıyaka Belediyesi Filarmoni Orkestrası Konseri

  Karşıyaka’da sanat dolu günler filarmoni orkestrası ile sürüyor. Dünyaca ünlü orkestra şefimiz, Devlet Sanatçısı Prof. Dr. Gürer Aykal’ın önderliğinde geçtiğimiz yıl kurulan Karşıyaka Belediyesi Filarmoni Orkestrası sezonun ilk konserine çıkıyor.

 • KNK Kent Konak ile İzmir’i okumak

  KNK Kent Konak, yeni sayısında da dopdolu içeriğiyle İzmir’de yaşamanın güzelliğini hatırlatıyor

 • ACINIZ ACIMIZDIR

  Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışarak insana dokunan projeler hayata geçiren Buca Belediyesi, ilçedeki vatandaşların acı günlerinde de yanında oluyor. “Acınız acımızdır” diyerek vatandaşların mutlu günlerinde olduğu gibi acılı günlerinde de destek veren Buca Belediyesi, taziye evlerine ulaşım desteğinin yanı sıra, ilk gün 50 kişilik pilav ve ayran, yedinci günde de 50 kişilik helva malzemesi dağıtımı yaparak acılı vatandaşlarını zor günlerinde yalnız bırakmıyor.

 • BENİN’Lİ KADINLARA MENEMEN’DE ÇÖMLEKÇİLİK EĞİTİMİ

  Menemen Belediyesi ve Başbakanlık Türkiye İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) işbirliğinde gerçekleştirilen ‘2012 Türkiye’de Benin’li Çömlekçilerin Eğitim Programı’ kapsamında, Afrika’nın Benin Cumhuriyeti’nden 8 kadın Menemen’de çömlekçilik eğitimi almaya başladı.

 • İzmir’in arıtma çamuruna 4 talip çıktı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Çiğli’de inşaatını sürdürdüğü dev tesiste kurutacağı arıtma çamurlarına şimdiden büyük ilgi oluştu. İzmir ve Marmara bölgesinde faaliyetlerini sürdüren 4 çimento fabrikası, kurutulmuş arıtma çamurlarını ısı üretiminde ek yakıt olarak kullanabilmek için İZSU ile temasa geçti.

Son Güncelleme: 31 Ekim 2012, Çarşamba
Haber 102 kez görüntülendi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 1. Kordon’un (Atatürk Caddesi) araç trafiğine kapatılıp- kapatılmamasıyla ilgili anketi güzergah üzerinde ikamet eden konut ve işyeri sahiplerinin görüşlerini alarak gerçekleştirdi. Kordon sakinlerine dağıtılan anket formlarında, “Kordon’un yayalaştırılmasından memnun musunuz?” “Kordon’un trafiğe kapalı olduğu saat aralığından (12.00-03.00) memnun musunuz?” ve “Sizce Kordon, hangi saatler arasında trafiğe kapatılmalı?” soruları da bulunuyordu. Anketin son bölümünde ise beklenti ve öneriler alındı.
Halk arasında Kordonboyu olarak bilinen Atatürk Caddesi üzerinde bulunan 1095 adet konut ve işyerinde anket çalışması yapıldı. 142 adet anket sahibi görüş belirtmedi.

Etiketler : izmir  kordon  trafik 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri