kordon-trafige-aciliyor

Kordon trafiğe açılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1. Kordon’un (Atatürk Caddesi) araç trafiğine kapatılmasıyla ilgili uygulamanın sürdürülüp sürdürülmemesi kararını Kordon’da yaşayan İzmirlilerle birlikte vermek için düzenlediği anketi sonuçlandırdı. Anket sonucuna göre mevcut durumdan memnun olanların sayısı 456, memnun olmayanların sayısı ise 497 olarak çıktı. Bu sonuç üzerine Büyükşehir Belediyesi 1 Kasım 2012 (yarın) tarihinden itibaren Kordon’u araç trafiğine yeniden açıyor.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • “Kendimi evimde gibi hissediyorum”

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Bosna-Hersek Çevre ve Turizm Bakanı Branka Duric, ülkesine yapılacak turizm yatırımları için Başkan Aziz Kocaoğlu’ndan destek istedi. İzmir’de hiç yabancılık çekmediğini de dile getiren konuk Bakan, “Burada kendimi evimde gibi hissediyorum” dedi.

 • Dersimiz müzeler…

  Gültepe İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencileri Konak Belediyesi’nin kültür gezisine katıldı. Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi ile başlayan gezi, İzmir Mask Müzesi, Neşe ve Karikatür Müzesi, Tarih ve Sanat Müzesi ile devam etti.

 • CHP Berlin Birliği Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirdi

  Kısa süre önce kurulan CHP Berlin Birliği derneği Esplanade Otel'de bir tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

 • Tartan: İzmir’in sesini kadınlar duyuracak

  Galibiyet 57 sayı farkla geldi

 • Bayraklı Belediyesi’nden satılık dairler

  Bayraklı Belediyesi Adalet Mahallesi’nde kat karşılığı yerinde daire olarak elde edilen lüks dairelerin satışına başlanıyor. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ bu ve bunun gibi birçok daireye daha önce de sahip olduklarını ve satarak Bayraklı Belediyesi’nin gelirlerini arttırdıklarına dikkat çekti.

Son Güncelleme: 31 Ekim 2012, Çarşamba
Haber 123 kez görüntülendi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 1. Kordon’un (Atatürk Caddesi) araç trafiğine kapatılıp- kapatılmamasıyla ilgili anketi güzergah üzerinde ikamet eden konut ve işyeri sahiplerinin görüşlerini alarak gerçekleştirdi. Kordon sakinlerine dağıtılan anket formlarında, “Kordon’un yayalaştırılmasından memnun musunuz?” “Kordon’un trafiğe kapalı olduğu saat aralığından (12.00-03.00) memnun musunuz?” ve “Sizce Kordon, hangi saatler arasında trafiğe kapatılmalı?” soruları da bulunuyordu. Anketin son bölümünde ise beklenti ve öneriler alındı.
Halk arasında Kordonboyu olarak bilinen Atatürk Caddesi üzerinde bulunan 1095 adet konut ve işyerinde anket çalışması yapıldı. 142 adet anket sahibi görüş belirtmedi.

Etiketler : izmir  kordon  trafik 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri