konaktan-egiada-tam-destek

Konak’tan EGİAD’A Tam Destek

Tartan: Genç İşadamları gözüyle bakış açısı önemlidir.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • KONAK’TA EN ‘TATLI’ BULUŞMA

  Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, belediyenin Aziziye Semt Merkezi’nde pastacılık kursu gören kadınlarla bir araya geldi. Kursiyerler ve onlara eğitim veren uzman şefle birlikte pasta süsü yapan Başkan Pekdaş, keyifli olduğu kadar tatlı bir ziyarete de imza atmış oldu.

 • KEMERALTI'NDA 3 BÜYÜK ADIM

  İzmir Tarih Projesi kapsamında kentlilerin tarihle bağını güçlendirmek ve Kemeraltı bölgesinde canlılığı artırmak için projeler üreten Büyükşehir Belediyesi, Balıkçılar Meydanı'nı tamamlayıp Namazgah Hamamı'nda son rötüşlere başladı. Büyükşehir, aşırı yağışlardan zarar görmemesi için Kemeraltı'nın çevresine 4.5 kilometrelik kuşaklama hattı da yapıyor.

 • BAŞKENT'TE “İZMIR MESAISI”

  Başkan Aziz Kocaoğlu, İzmir'in onay bekleyen projeleri için gittiği Ankara'da bakanlar, bakan yardımcıları ve genel müdürlerle toplantılar yaptı. Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Şengül de, Başkan'ın davetini geri çevirmeyerek Başkent'teki tüm görüşmelere katıldı. Siyasi rekabetin bir kenara bırakıldığı günün sonundaki ortak mesaj “İzmir kazanacak” oldu

 • KÖYE "MAHALLE" DEMEKLE İŞ BİTMİYOR

  Bergama’yı ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bütünşehir Yasası'nda köylerin "mahalle" yapılmasını eleştirerek, "Köyün adını değiştirmekle iş bitmiyor" dedi. Başkan Kocaoğlu, köylerin yeniden eski statülerine döndürülmesi durumunda, daha önce olduğu gibi yine "indirimli su" vereceklerini açıkladı.

 • Hasanağa Bahçesi “yeniden” doğacak

  Büyükşehir, 4 milyon liralık düzenleme çalışmalarına başladı İçinde kauçuk koşu yolları, basket sahaları, tenis kordu, kaykay pisti ve çocuk oyun alanları oluşturulan tarihi Hasanağa Bahçesi’nin mobilya ve ışıklandırması da yenilenecek. Bahçe, eski cazibesine yeniden kavuşacak.

Son Güncelleme: 22 Şubat 2013, Cuma
Haber 91 kez görüntülendi.

 

Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD), Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Anıt Park Projesine ilişkin değerlendirmeler konuşuldu. Ortak bir projeye adım atacak olan Konak Belediyesi ve EGİAD yönetimi ön protokol çalışmalarını başlattı. Ziyarete, EGİAD Başkanı Seda Kaya, Başkan Vekili Serkan İpek, Yönetim Kurulu Üyeleri Demir Koloğlu ve Cenk Öztap katıldı. 

EGİAD projeleri ile ilgili bilgi paylaşımının da yapıldığı görüşmede, Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, her zaman yakından takip ettiği EGİAD’a desteğinin tam olduğunu belirterek, ‘EGİAD ile birlikte Global Compact BM İlkeler Sözleşmesine imza atmaktan gurur duyarım. Derneğin Anıt Park Projesinin de başarıya ulaşacağından şüphem yok. Konak Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazırız’ dedi. Tartan, İzmir’in gelişimi ve sorunlarının çözümünde genç işadamlarının bakış açısına ve önerilerine büyük önem verdiğini söyledi.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri