konaktan-egiada-tam-destek

Konak’tan EGİAD’A Tam Destek

Tartan: Genç İşadamları gözüyle bakış açısı önemlidir.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Ayşe KULİN İzmir İçin Okudu

  ‘Yazarlar İzmir için Okuyor’un kasım konuğu Ayşe Kulin, İzmirli okuyucularıyla buluştu

 • İKÇÜ 2012-2013 AKADEMİK YILI AÇILIŞI BAKAN YILDIRIM'LA GERÇEKLEŞTİ

  İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi 2012-2013 akademik açılışı ve Aydınlıkevler Sağlık Yerleşkesinin açılışı Rektör Prof.Dr. Galip Akhan evsahipliğinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

 • Kentsel dönüşüm 7’de 1’ini yutacak

  KARABAĞLAR’da, 53 bin nüfuslu 21 mahalleyi kapsayan 540 hektarlık bölge, Aralık 2012’de Bakanlar Kurulu kararıyla Türkiye’nin en büyük riskli alanı ilan edildi.

 • İzmir Mask müzesi yaşayanları ölümsüzleştiriyor

  İzmir Mask Müzesi açıldığından bu yana çeşitli aktivitelerle tüm İzmirlilerin ilgi odağı oldu. Bu zamana kadar mask yapmayı öğrenmeye gelen kursiyerler, ortaya çıkardıkları değişik maskları da müzede sergileme fırsatı buluyor.

 • Ata’ya İzmir’den sevgi seli

  Konak Belediyesi’nin düzenlediği kültür gezilerinin son durağı Ankara oldu. Konaklı kadınlar iki günlük gezi kapsamında Anıtkabir’in yanı sıra Atatürk Evi ile 1. ve 2. Meclis binalarını da gezme fırsatı yakaladılar.

Son Güncelleme: 22 Şubat 2013, Cuma
Haber 44 kez görüntülendi.

 

Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD), Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Anıt Park Projesine ilişkin değerlendirmeler konuşuldu. Ortak bir projeye adım atacak olan Konak Belediyesi ve EGİAD yönetimi ön protokol çalışmalarını başlattı. Ziyarete, EGİAD Başkanı Seda Kaya, Başkan Vekili Serkan İpek, Yönetim Kurulu Üyeleri Demir Koloğlu ve Cenk Öztap katıldı. 

EGİAD projeleri ile ilgili bilgi paylaşımının da yapıldığı görüşmede, Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, her zaman yakından takip ettiği EGİAD’a desteğinin tam olduğunu belirterek, ‘EGİAD ile birlikte Global Compact BM İlkeler Sözleşmesine imza atmaktan gurur duyarım. Derneğin Anıt Park Projesinin de başarıya ulaşacağından şüphem yok. Konak Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazırız’ dedi. Tartan, İzmir’in gelişimi ve sorunlarının çözümünde genç işadamlarının bakış açısına ve önerilerine büyük önem verdiğini söyledi.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri