sosyal-projelerde-ortak-hareket-edecekler

Sosyal Projelerde Ortak Hareket Edecekler

Yerel seçimlerin ardından yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşayan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu bu kez İzmir Kadınlar Birliği Derneği (İZKAB) ziyaret etti. Selvitopu ziyarette halkın yararına olan tüm sosyal projelerde dayanışmaya hazır olduklarını söyledi.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Büyükşehir ve ESHOT’un faaliyet raporları onaylandı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)’nin ‘ret’ oyu verdiği faaliyet raporlarına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) destek verdi.

 • Hem alışveriş hem toplumsal dayanışma

  Tartan:Büyük AVM’lere inat sokakta dahi olsa pazardan yanayım

 • İzmir’de “Dali” izdihamı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Gerçeküstücülük akımının dünyadaki en önemli isimlerinden ressam Salvador Dali’nin eserlerini İzmirli sanatseverlerle buluşturdu. Serginin açılışına yüzlerce sanatsever katıldı.

 • YERLİ MALI YURDUN MALI

  Buca’da Yerli Malı Haftası şenlik gibi kutlandı. Ülke ekonomisinin ancak yerli malı tüketimiyle kalkınabileceği bilincinden yola çıkarak ilçede eğitim gören çocuklara taze mevsim meyveleri dağıtıldı. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, yerli malı kullanma bilincinin küçük yaşlarda aşılanabileceğini söyledi.

 • Cami teşekkürü

  Bahçe düzenlemesi, temizlik, tuvalet, korkuluk ve demir kapı gibi ihtiyaçları Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanan camilerin dernek başkan ve imamları, Başkan Aziz Kocaoğlu’nu kahvaltıda ağırlayıp teşekkür etti.

Son Güncelleme: 12 Mayıs 2014, Pazartesi
Haber 135 kez görüntülendi.

Dernek Başkanı Aydan Kurt Nacar ve dernek üyelerinin katıldığı ziyarette kadınlar, Karabağlar Belediyesi ile birlikte Karabağlar ve İzmir’de yaşayan kadınlara yönelik sosyal projeler hazırlamak istediklerini belirttiler. Bugüne kadar yaptıkları çalışmaları Başkan Selvitopu ile paylaşan kadınlar, bundan sonra da sosyal projelerde görev almak istediklerini, güçbirliği içerisinde Karabağlar’a daha faydalı olacaklarını ifade ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ise açık, şeffaf, katılımcı yönetim anlayışını benimsediklerini hatırlatarak Karabağlar’a hizmet etme noktasında kadınların da katılımcı yönetim anlayışında yer alacaklarını söyledi. Toplum yararına olan tüm sosyal projelerde dayanışmaya her zaman açık olduklarını belirten Muhittin Selvitopu,  “480 nüfuslu Karabağlar’ı hep birlikte yöneteceğiz.” Mesajı verdi.

DAYANIŞMA BİZE GÜÇ KATAR

Başkan Selvitopu derneğin çalışmalarını çok başarılı bulduğunu da vurgulayarak şunları söyledi. “ “İlçemizde kadınlarla ortak çalışmalar yapmaktan, onlarla ortak projelerde yer almaktan büyük mutluluk duyarım. İZKAB da ilçemizde kadınlarla ilgili çok güzel çalışmalar yapan bir dernek. Sosyal projelerini bizlerle paylaşmaları bize güç katar. Derneğin bundan sonra da başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyorum.” dedi.

Ziyarette, İZKAB Başkanı Aydan Kurt Nacar Başkan Selvitopu’na kadınların dernekte el sanatları kursunda Quilin Kağıt Katlama Sanatı tekniğiyle yapılan tablo hediye etti.


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri