sosyal-projelerde-ortak-hareket-edecekler

Sosyal Projelerde Ortak Hareket Edecekler

Yerel seçimlerin ardından yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşayan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu bu kez İzmir Kadınlar Birliği Derneği (İZKAB) ziyaret etti. Selvitopu ziyarette halkın yararına olan tüm sosyal projelerde dayanışmaya hazır olduklarını söyledi.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • BENİN ve TÜRKİYE Cumhuriyeti arasında DOSTLUK TOHUMLARI MENEMEN’DE ATILDI

  Türkiye ile Afrika’nın Benin Cumhuriyeti arasındaki ilişkileri güçlendirecek dostluk tohumları Menemen’de atıldı.

 • Gümüldür’de su kesintisi

  İZSU Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada...

 • ŞİMDİ KUM DENİZİ ZAMANI

  Hava sıcaklıklarının yükseldiği şu günlerde İzmirliler’in bu yılki durağı da Urla Kum Denizi Plajı oldu. Yaklaşık 1 kilometrelik sahili ve tertemiz suyu ile mavi bayrak hakkını kazanmış olan Kum Denizi plajı, Karantina Adası manzarasında ziyaretçilerine serin bir plaj keyfi sunmaya devam ediyor.

 • Şeboy’dan Tatı’ya Buca-Mar salvosu!

  Buca Belediyesi’nde benzin istasyonları nedeniyle yaşanan kriz devam ediyor. Belediye Başkanı Ercan Tatı’nın “Kiralar 2022 yılına kadar peşin alınmış. Paraların belediye şirketine girişi yok. Nereye harcandığı da belli değil. Kayıtlarda bulamadık” sözlerine cevap gecikmedi. Buca Belediyesi eski Başkanı Cemil Şeboy, “Şirketi kendileri batırdı. Yalan söylüyorlar. Belediye başkanı adını söylerken bile doğru konuşmuyor” dedi.

 • Başkan Tatı’ya Uluslararası Organik Fuar’dan davet

  Sırbistan’ın Novi Pazar Şehri Belediye Başkanı Meho Mahmutoviç, Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı’yı ziyaret etti ve bu yıl ikincisini düzenleyecekleri uluslararası organik fuara davet etti.

Son Güncelleme: 12 Mayıs 2014, Pazartesi
Haber 52 kez görüntülendi.

Dernek Başkanı Aydan Kurt Nacar ve dernek üyelerinin katıldığı ziyarette kadınlar, Karabağlar Belediyesi ile birlikte Karabağlar ve İzmir’de yaşayan kadınlara yönelik sosyal projeler hazırlamak istediklerini belirttiler. Bugüne kadar yaptıkları çalışmaları Başkan Selvitopu ile paylaşan kadınlar, bundan sonra da sosyal projelerde görev almak istediklerini, güçbirliği içerisinde Karabağlar’a daha faydalı olacaklarını ifade ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ise açık, şeffaf, katılımcı yönetim anlayışını benimsediklerini hatırlatarak Karabağlar’a hizmet etme noktasında kadınların da katılımcı yönetim anlayışında yer alacaklarını söyledi. Toplum yararına olan tüm sosyal projelerde dayanışmaya her zaman açık olduklarını belirten Muhittin Selvitopu,  “480 nüfuslu Karabağlar’ı hep birlikte yöneteceğiz.” Mesajı verdi.

DAYANIŞMA BİZE GÜÇ KATAR

Başkan Selvitopu derneğin çalışmalarını çok başarılı bulduğunu da vurgulayarak şunları söyledi. “ “İlçemizde kadınlarla ortak çalışmalar yapmaktan, onlarla ortak projelerde yer almaktan büyük mutluluk duyarım. İZKAB da ilçemizde kadınlarla ilgili çok güzel çalışmalar yapan bir dernek. Sosyal projelerini bizlerle paylaşmaları bize güç katar. Derneğin bundan sonra da başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyorum.” dedi.

Ziyarette, İZKAB Başkanı Aydan Kurt Nacar Başkan Selvitopu’na kadınların dernekte el sanatları kursunda Quilin Kağıt Katlama Sanatı tekniğiyle yapılan tablo hediye etti.


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri