akdag-hedef-2019

Akdağ “Hedef 2019”

Yaklaşan 2019 seçimleri öncesi çalışmalarına hızla devam eden CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ Güven mahallesindeydi.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Çevre Komisyonu’nun derdi de mi EXPO adaylığı?

  Çevre Komisyonu İzmir Gaziemir’deki radyoaktif atık skandalını incelemeyi reddetti. Komisyonun bu tavrının arkasında İzmir’in EXPO adaylığının olumsuz etkilenebileceği kaygısının yattığı düşünülüyor. Ulaştırma Bakanı Yıldırım’ın da benzer kaygılar taşıdığı bilinmekte.

 • ÇOCUKLARI SEVİN, ZORLAMAYIN

  Türkiye’de her beş çocuktan biri istismara uğruyor. Rakamlar net değil, çünkü çoğu zaman istismar saklanıyor. İstismar karşısında farkındalık yaratarak bilinç eksikliğini gidermek için yola çıkan Buca Belediyesi Özgecan Aslan Kadın Danışma Merkezi uzmanları Bucalı kadınlara eğitim semineri düzenledi. Çocuk istismarı ve ihmalinin bir halk sağlığı sorunu olduğuna dikkat çeken uzmanlar, istismarın çocuk üzerindeki uzun yıllara dayanan sancılı süreçlerini Bucalı kadınlarla irdeledi, “çocukları sevin ama zorlamayın” vurgusu yaptı.

 • KARABAĞLAR'DA HEYKELLER BAKIMDA

  Karabağlar Belediyesi, ilçenin çeşitli noktalarında bulunan ve zamanla yıpranan anıt, heykel, büst ve rölyefler için bakım ve onarım çalışmalarına başladı

 • KONAK’TA YATIRIMLAR TAM GAZ

  Konak Belediyesi’nin yatırım rüzgarı bu kez Beştepeler Semti olarak da bilinen 1. Kadriye Mahallesi’nde esecek. Kente değer katacak bir yatırımın daha inşaasına çok yakında başlanıyor.

 • İZMİR SGK MALİ MÜŞAVİRLER BUCA- ŞİRİNYER TEMSİLCİLİĞİ

  Yeni çıkan SGK kanunları ile ilgili sosyal güvenlik kurulunun bilgilendirme toplantısı;

Son Güncelleme: 07 Nisan 2018, Cumartesi
Haber 292 kez görüntülendi.

 

Yaklaşan 2019 seçimleri öncesi çalışmalarına hızla devam eden CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ Güven mahallesindeydi. Güven mahallesi muhtarı Mustafa Sepin’i ziyaret eden  Akdağ, mahallenin temel sorunları hakkında bilgi aldı. Ardından mahalle esnafı ile tek tek görüşen CHP İlçe Başkanı, esnafın CHP’den beklentileri ve istekleri hakkına bilgi aldı. Akdağ’ın  ziyaretine mahallelinin ilgisi oldukça büyüktü.    

 

Esnaf ve mahalleli tarafından sevgi ile karşılandı

Akdağ esnaf ve mahalleli tarafından ilgi ile karşılandı. Muhtar ziyaretini oldukça keyifli bir sohbetle tamamlayan Başkan Akdağ, ardından hemen esnaf ziyaretine ve mahalleli ile görüşmeye geçti. Esnafla ve halkla selamlaşan Kasım Akdağ, gidilmedik yer, ziyaret edilmedik kimse bırakmayacaklarını belirti.  “Vatandaşlarımız kendilerini ziyaret eden, talep ve şikayetlerini dinleyen bir Cumhuriyet Halk Partli ilçe başkanının  olmasından son derece memnunlar. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler de en küçük sorununu bile kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında ilgili birimlere talimat veriyoruz. Makam odasında oturup talimat vermek yerine birebir halk ve esnaf ziyaretleri yaparak yoğun şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Esnaf ziyaretleri sırasında çokça bilgi alışverişinde bulunuldu. Esnafın sattığı ürünler ve kentin ticari durumu hakkında bilgiler alan  Akdağ  “Daha verimli günler için taşın altına hepimiz elimizi koymalıyız, daha yaşanabilir bir Türkye için hedef 2019” dedi.


Ziyarette Başkan Akdağ’a  Buca CHP Kadın Kolları Başkanı Hülya Altun ve birçok partili üye eşlik etti. 

Etiketler : CHP  Kasım Akdağ 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri