buyuksehirin-iztav-destegi-suruyor

Büyükşehir'in İZTAV desteği sürüyor

İzmir tanıtımı için 3 milyon lira

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • “Ben başarabilirim” projesi başarıyla tamamlandı

  Bucalı Genç Kızlar Eğitimi Tamamladı

 • “Türkiye’nin Renkleri Konak’ta Buluşuyor”

  22–23 Aralık 2012 tarihlerinde Fuar Atlas Pavyonu’nda; Manisa, Şanlıurfa Erzurum ve Konya illerinden İzmir’de bulunan hemşehri derneklerinin de yer aldığı yöresel yiyecek, içecek, halk oyunları, gelenek ve göreneklerinin sergileneceği etkinlik gerçekleştiriliyor.

 • Konaklı kadınlar film izledi

  Konak Belediyesi kadınları sanatla buluşturmak amacıyla yönetmenliğini Ruhi Karadağ’ın yaptığı, Kasım 2012’de vizyona giren ve çok sayıda ödül kazanan Simurg filmiyle buluşturdu.

 • İzmir’de süt devrimi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, ‘Süt Kuzusu Projesi’nde hedef büyüttü. Geçtiğimiz yıl 0-5 yaş grubunda çocuğu olan 46 bin aileye süt desteği veren Belediye, bu yıl 350 mahallede tam 80 bin aileye ulaşacak. 21 Ocak’ta başlayacak yeni dönemde, evlerin kapısına kadar götürülen sütlerin dağıtımı için 51 ekip görev yapacak.

 • ‘Engeller eğitim ve azimle aşılıyor’

  Dünya Engelliler Derneği’ndeki kasiyerlik eğitimi gören engelli kursiyerleri ziyaret eden Başkan Şenol, istekleri dinledi, “Belediye olarak hep yanınızda olacağımızı bilin” dedi…

Son Güncelleme: 14 Nisan 2018, Cumartesi
Haber 111 kez görüntülendi.

 

İzmir Tanıtım Vakfı’nın da başkanlığını yürüten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kente gelen turist sayısını artırmak ve İzmir’in turizmle büyümesini sağlamak için yürütülecek tanıtım çalışmalarına 3 milyon liralık kaynak daha aktaracaklarını açıkladı. Büyükşehir, kentin tanıtım çalışmaları için geçen yıl da vakfa 4 milyon lira aktarmıştı.

 

Kent turizminde etkin bir hamle için İzmir Turizm ve Tanıtma Vakfı (İZTAV) çatısı altında oluşturulan güç birliği meyvelerini verirken, İZTAV’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı da üstlenen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, tanıtım çalışmalarında kullanılmak üzere 2018 yılı için vakfa 3 milyon liralık kaynak daha aktaracaklarını açıkladı.

2018 yılında aktarılacak olan bütçe kapsamında, kampanyanın ana odak noktası "yurt dışı odaklı" olacak. Yurt içinde ise sosyal medyada "İzmir’e doyamazsın" adıyla hazırlanan deniz, doğa, güneş, lezzet ve tarih temalı filmler dijital mecralarda yayınlanacak. Instagram'da ise “City Of İzmir” adlı hesapta yurt dışına yönelik düzenli içerikler paylaşılarak daha çok insana ulaşılacak. Ayrıca bir YouTube kanalı oluşturulacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, geçen sene Mayıs ayından itibaren yoğun bir şekilde başlayan İZTAV tanıtım faaliyetleri için 4 milyon lira kaynak aktarmıştı.       

Etiketler : izmir 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri