saglik-calisanlari-piknikte-bulustu

Sağlık çalışanları piknikte buluştu

Sağlık-Sen İzmir 2 No’lu Şubesi Anneler Günü ile Ebeler ve Hemşireler Günü nedeniyle piknik düzenledi.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • TED Aliağa Koleji’nden cezaevine anlamlı bağış

  TED Aliağa Koleji öğrenci ve öğretmenlerinin birlikte yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında toplanan kitaplar, mahkumların okuması için cezaevi kütüphanesine bağışlandı.

 • Konaklı sporcular güvenilir ellerde

  Konaklı sporcuların tedavi ve kontrolleri Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne emanet edildi. Konak Belediyesi ile Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi arasında Konak Belediyesi Spor Kulübü sporcuları ve antrenörlerini kapsayan bir protokol imzalandı.

 • Göksu'ya Ateş Gibi Muhtar

  Bucanın en büyük mahallesi olan Göksu’da 30 Martta yapılan yerel seçimlerde sekiz aday 50 bin nüfuslu mahallede muhtar olmak için kıran kırana yarışa girdi. Bu büyük muhtarlık yarışında, oyların ezici çoğunluğunu alan Ramazan Ateş Mahalle Muhtarı seçilerek ipi göğüsledi.

 • Bornova Belediyesi’nde yüzde 99’luk bütçe başarısı

  Uyguladığı idari ve mali disiplinle son 4 yılda bütçesini 95 milyon liradan 204 milyon liraya çıkaran Bornova Belediyesi bu anlamda önemli başarılara imza atıyor. Bornova Belediyesi’nin tamamlanan 2012 yılı kesin hesabından da bir rekor çıktı. Geçen yılın gelir bütçesinin yüzde 99 oranında gerçekleştiği görüldü. Bu durum Bornova Belediyesi’nde planlamanın ne kadar gerçekçi yapıldığını ve hedeflere ulaşıldığını rakamsal olarak da ortaya koydu.

 • Buca sohbetlerinde “Türkiye’nin geleceği” tartışıldı

  Buca Atatürkçü Düşünce Derneği, Buca Kent Konseyi ve Buca Belediyesi’nin “Buca Sohbetleri” başlığı altında gerçekleştirdiği “Türkiye nereye gidiyor” konferansına katılan siyasiler ve gazeteciler düşüncelerini özgürce paylaştı.

Son Güncelleme: 07 Mayıs 2018, Pazartesi
Haber 176 kez görüntülendi.

Buca’da düzenlenen piknik etkinliğinde konuşan Sağlık-Sen İzmir 2 No’lu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, Sağlık-Sen’in hizmet sendikacılığında bayrağı her yıl biraz daha yükseğe taşıdığını söyledi. Sağlık çalışanlarının sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini ifade eden Özdemir, “Sorunlarla her daim İlgilenen bir başkanınız ve bir yönetim kurulumuz var, çözebileceğimiz sorunları İzmir Sağlık-Sen olarak çözdük. Çözemediklerimizi ilimizin sağlık yöneticilerine taşıdık. Buradan da çözülmeyenlerimizi genel merkezimize taşıyarak çözüm önerileri aradık. Sorunun değil çözümün bir parçası olmak için mücadele verdik. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl İzmir’de yetkimizi aldık. Bu yılda sizlerin vermiş olduğu destekle üye sayımızı 5 bin 200’lere çıkartarak yetkimizi perçinledik. Sağlık-Sen olarak, üyelerimizin bize verdiği yetki emanetine en iyi şekilde sahip çıkacak, sorunlarını çözüme, taleplerini kazanıma dönüştüreceğiz. Sorunların çözümü için her mecrayı değerlendirecek, her platformu sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarının konuşulduğu ve çözüm üretildiği mekanlara dönüştüreceğiz” diye konuştu.

 

Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Kemal Çırak ise Sağlık-Sen 2 No’lu Şube’nin hızla büyüyen şubeler arasında yer aldığını belirterek, “Ülkemiz önemli bir süreçten geçiyor. Hepimiz güçlü bir Türkiye arzuluyor. Önümüzde 24 Haziran seçimleri yine istikrar ve demokrasinin tecelli edeceği bir süreçtir. Ülkemiz her seçimden güçlenerek çıkmıştır. Bunu da yine başaracağız. İstikrar hepimiz için çok önemli” dedi.

Etiketler : buca  sağık çalışanları 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri