bucada-siyasi-partilerden-ortak-karar

Buca'da Siyasi Partilerden ortak karar

İzmir'in en büyük ilçesi Buca'da altı siyasi parti ilçe başkanı dostane bir yemekte bir araya geldi. 24 haziran seçimlerinde kaynak israfının ve çevre kirliliğinin önlenmesi, görüntü kirliliğine yol açılmaması, seçim çalışmaları esnasında provakasyonlara dikkat edilmesi ve gerginliğe müsade edilmemesi konusunda ortak karar aldı..

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Bornova Novipazar’la kardeş oldu

  Bornova Belediyesi, Sırbistan’ın Novipazar kenti ile kardeş şehir protokolü imzaladı. Novipazar’dan gelen heyeti önce makamında kabul eden Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır daha sonra İzmir Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Balçova Termal Otel’de düzenlediği Dostluk ve Dayanışma Gecesi’nde Novipazar Belediye Başkanı Dr. Meho Mahmodoviç ile kardeş kent protokolünü imzaladı

 • CHP'li vekiller Kılıçdaroğlu'nun cevabını yorumladı

  CHP Genel Başkanı’nın İzmir’de ‘Adayınız Kocaoğlu mu?’ sorusuna verdiği yanıt kamuoyunda ‘malumun ilanı’ olarak nitelendi. CHP İzmir Milletvekilleri Genel Başkan’ın kent turunu ve o açıklamasını Egedesonsöz’e değerlendirdi.

 • Sanata ve kadına tam destek

  Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Kültür ve Sanat Merkezi film seti oldu, “En İyi Film” ödülü İzmir’e geldi

 • Kocaoğlu’na ‘rakamlarla’ müfettiş yanıtı

  AK Parti İzmir Milletvekili, Büyükşehir Belediye Başkanı’nın “İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni ayrı bir incelemeye tabi tutuyorlar ve müfettişten ve soruşturmadan çalışamıyoruz” şeklindeki eleştirilerine İstanbul ve Ankara’dan ‘sayı vererek’ karşı çıktı.

 • Bir asırlık danteller görücüye çıktı

  Buca Belediyesi Kadın Aktivite Merkezi’nde düzenlenen “Altın tiğ” dantel sergisinde birbirinden değerli örnekler Bucalı kadınları ağırlıyor.

Son Güncelleme: 11 Mayıs 2018, Cuma
Haber 194 kez görüntülendi.

 

Türkiye hızla 24 haziran seçimlerine doğru ilerlerken, İzmir'in en büyük ilçesi buca'da  altı siyasi parti ilçe başkanı dostane bir yemekte bir araya geldi, Seçimler üzerine sohbet etti Seçim meydanları hareketlenirken Düzenlenen yemekli toplantıda buca'daki seçimlerin çevre ve gürültü kirliliği oluştumaması, vatandaşları rahatsız edecek şekilde hoparlörle anonslar yapılmaması seçim çalışmaları esnasında provakasyonlara dikkat edilmesi ve gerginliğe müsade edilmemesi, huzur ve barış içersinde geçmesi için sürekli temas halinde olunması ve fair play çerçevesi içinde geçmesi gibi hususlarda mutabakat sağlandı. Düzenlenen toplantıya AK Parti Buca İlçe Başkanı Mustafa Arslan, CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ, MHP Buca İlçe Başkanı Bekir Arnavut, Saadet Partisi Buca İlçe Başkanı Muhsin Temur, İP Buca İlçe Başkanı Fikret Aktaş ve BBP Buca İlçe Başkanı Ahmet Kuzucu katıldı. Siyasi parti ilçe başkanlarının,24 haziran seçimlerinde Buca'da propaganda çalışmalarında tüm buca genelinde gerekli hassasiyetin gösterilmesi ve ve özellikle okullar, hastaneler ile ibadethaneler çevresinde daha da özenli davranılması hususunda ortak kanaat taşıdıklarını ifade ettikleri kaydedildi. 3 saate yakın süren toplantıda şu konularda ortak görüş birliğine varıldı.

 

1. Seçim ofisleri önü haricinde bayraklama yapılmayacak

2. Tüm Buca genelinde sabah saat 10:30 ila akşam saat 20:00 arası anons araçları dolaştırılacak sabah 10:30 dan önce ve akşam 20:00 dan sonra anons araçları dolaştırılmayacak.Vatandaşları rahatsız edecek şekilde yüksek sesle hoparlörle anonslar yapılmayacak

3. Seçim çalışmaları esnasında provakasyonlara dikkat edilmesi ve gerginliğe müsade edilmemesi, huzur ve barış içersinde geçmesi için sürekli temas halinde olunması ve fair play çerçevesi içinde geçmesi gibi hususlarda mutabakat sağlandı.

Etiketler : buca  siyasi partilerden  ortak karar 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri