birlik-beraberlik-ruhu-bucadan-turkiyeye-yayilsin

Birlik beraberlik ruhu Buca’dan Türkiye’ye yayılsın

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, CHP İl Başkanı Deniz Yücel ve CHP 1. Bölge Milletvekili Adayı Kazım Umdular’la birlikte Buca Avcılık ve Dağcılık Spor Kulübü’nün Üçkuyular Meydanı’nda düzenlediği sahur sofrasına katıldı. Dostluk, kardeşlik ve paylaşım ruhuyla kurulan ortak sofrada Bucalılara seslenen Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, görüş ve düşüncesi ne olursa olsun tüm vatandaşları oy kullanmaya davet ederken, CHP İl Başkanı Deniz Yücel, Buca’da gördüğü birlik, beraberlik ve hoşgörü ortamının tüm Türkiye’ye yayılmasını diledi. Yücel, “Dilerim tüm Türkiye İzmir gibi olur” dedi.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Çalkaya Dünya’nın en akıllı çocuğunu konuk etti

  Bu yıl Antalya’da düzenlenen 2012 Dünya Hafıza Şampiyonluğunda birinciliği elde eden 12 yaşındaki Ege Can Meriç, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya’yı ziyaret etti.

 • TED'DEN 'TAM EĞİTİM BURSU’ SINAVI

  Türk Eğitim Derneği'nin (TED) başarılı ama maddi olanakları yetersiz çocuklara verdiği burs için başvurular devam ediyor. 7 Ocak'ta başlayan başvuru süresi 03 Mart 2013 Pazar günü sona eriyor.

 • Bayraklı’da her mahalleye bir semt merkezi

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, göreve geldiğinden itibaren uygulamaya başladığı semt merkezleri projesi kapsamında her mahalleye bir merkez açarak, Bayraklı Belediyesi hizmetlerini vatandaşların ayağına getirdiklerini, böylece hizmetlerin daha hızlı ve sağlıklı işlediğini belirtti.

 • Tartan: İzmir’de bir fark yarattıysak kadınlar sayesinde oldu

  Kadınların en büyük destekçisi Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, kadın dernekleri temsilcilileriyle kahvaltıda buluştu. Konak Kent Konseyi Kadın Meclisinin de yeni yönetimini tanıttığı toplantıda, sivil toplum kuruluşlarında kadın gücünün önemi bir kez daha ortaya çıktı.

 • Dünya Bankası’ndan Büyükşehir’e 45 milyon Euro’luk kredi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Akıllı Trafik Yönetim Sistemi ve alımı yapılacak 114 adet acil müdahale aracı için Dünya Bankası’nın alt kuruluşu IFC (International Finance Corporation-Uluslararası Finans Kuruluşu) ile 45 Milyon Euro’luk kredi anlaşması imzaladı. Başkan Kocaoğlu, imzalanan bu anlaşmanın İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin güvenilirliğine uluslararası finans kuruluşlarının verdiği onayın bir göstergesi olduğunu söyledi.

Son Güncelleme: 08 Haziran 2018, Cuma
Haber 100 kez görüntülendi.

 

Buca Avcılar ve Dağcılar Spor Kulübü’nün Buca Üçkuyular Meydanı’nda düzenlediği sahur yemeğine CHP İl Başkanı Deniz Yücel, İlçe Başkanı Kasım Akdağ, CHP 1. Bölge Milletvekili Adayı Kazım Umdular, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, ULUBELDEF Başkanı Ekrem Selimler dernek başkanları ve yöneticileri katıldı. Ramazan coşkusunun birlik beraberlik ruhuyla birleştiği sahur öncesi davul zurna eşliğinde halaylar çekildi.

Ne olursa olsun sandığa gidin

Sahur yemeği öncesi vatandaşlara seslenen Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina,” Bu sofralarda hep birlikte oturup acıyı tatlıyı paylaşabilmek, hoşgörüyle birbirimize bakabilmek çok kıymetli. Ne yapın ne edin lütfen sandığa gidin, oy kullanın. Temsil oranı ne kadar artarsa demokrasi ülkemize o oranda geri dönecektir” dedi.

Buca’dan tüm Türkiye’ye yayılsın

CHP İl Başkanı Deniz Yücel’de yaptığı konuşmada hangi kesimden hangi görüş ve düşünceden olursa olsun herkesi oy kullanmaya davet ederken “ Bizim mücadelemiz, millet için, devlet için, vatanımız için. Kimseyi ötekileştirmeye, dışlamaya ve ayrıştırmaya hakkımız yok. Demokrasinin, hukukun üstünlüğünün tesis edilmesi için herkesi 24 Haziran’da sandığa gitmeye ve sandıklara sahip çıkmaya çağırıyorum. Bugün Buca’da gördüğüm birlik, beraberlik ve hoşgörü ortamının tüm Türkiye’ye yayılmasını istiyorum. Dilerim tüm Türkiye İzmir gibi olur” dedi.

Etiketler : BUCA  BİRLİK BERABERLİK 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri