birlik-beraberlik-ruhu-bucadan-turkiyeye-yayilsin

Birlik beraberlik ruhu Buca’dan Türkiye’ye yayılsın

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, CHP İl Başkanı Deniz Yücel ve CHP 1. Bölge Milletvekili Adayı Kazım Umdular’la birlikte Buca Avcılık ve Dağcılık Spor Kulübü’nün Üçkuyular Meydanı’nda düzenlediği sahur sofrasına katıldı. Dostluk, kardeşlik ve paylaşım ruhuyla kurulan ortak sofrada Bucalılara seslenen Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, görüş ve düşüncesi ne olursa olsun tüm vatandaşları oy kullanmaya davet ederken, CHP İl Başkanı Deniz Yücel, Buca’da gördüğü birlik, beraberlik ve hoşgörü ortamının tüm Türkiye’ye yayılmasını diledi. Yücel, “Dilerim tüm Türkiye İzmir gibi olur” dedi.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Erzurumlulardan Başkan Karabağ’a büyük destek

  Bayraklıda yaşayan Erzurum dernekleri bir araya gelerek, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’a destek olduklarını açıkladı.

 • Bornova Belediyesi ile amatör kulüpler dayanışması

  Önceki yıllarda da amatör spor kulüplerine hem nakdi hem de malzeme ve altyapı anlamında ciddi yardımlarda bulunan Bornova Belediyesi bu desteğini sürdürüyor. İlçedeki amatör spor kulüplerinin temsilcileri ile biraraya gelen Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, onların görüş, öneri ve sıkıntılarını dinledi. Ocak ayından itibaren amatör spor kulüplerine İller Bankası’ndan gelen belediye payının binde 7’sini aktaracaklarını ifade eden Sındır, “Biz daha fazla nakdi yardım yapmak istiyoruz ama yeni çıkan Büyükşehir Belediye Yasası bu konuda belediyelere binde 7 gibi bir sınırlama getirdi” dedi

 • Bayraklı’da yangın tatbikatı

  Bayraklı Belediyesi Nene Hatun Kız Misafirhanesi’ndeki öğrenciler uygulamalı yangın tatbikatı ile bilgilendirildi. Eğitim uzmanı Cavit Durna tarafından verilen eğitimde yangın öncesi alınması gereken tedbirler, sırasında ve sonrasında yapılacaklar görsel ve uygulamalı olarak anlatıldı.

 • BUCA’NIN CAN DOSTLARINA YEPYENİ MAMA KAPLARI

  Borusan çalışanlarının gönüllülük faaliyetleri için oluşturduğu “Okyanus Gönüllü Borusanlılar Platformu” üyeleri, engelli hayvanların ihtiyaçlarına dikkat çekmek ve sahiplenilmelerini sağlamak amacıyla Buca Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek yeni bir projeyi hayata geçirdi. Özgür Hayvan Parkı’nda gerçekleştirilen atölyelerde borulardan mama kapları yapan gönüllüler, engelli kedi evini ziyaret edip can dostlarıyla keyifli bir gün geçirdi.

 • İzmir merkezli uyuşturucu operasyonu: 22 gözaltı

  İzmir merkezli olarak üç kentte gerçekleştirilen operasyonda, yaklaşık 400 kilogram esrar ele geçirildi, 22 kişi gözaltına alındı.

Son Güncelleme: 08 Haziran 2018, Cuma
Haber 139 kez görüntülendi.

 

Buca Avcılar ve Dağcılar Spor Kulübü’nün Buca Üçkuyular Meydanı’nda düzenlediği sahur yemeğine CHP İl Başkanı Deniz Yücel, İlçe Başkanı Kasım Akdağ, CHP 1. Bölge Milletvekili Adayı Kazım Umdular, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, ULUBELDEF Başkanı Ekrem Selimler dernek başkanları ve yöneticileri katıldı. Ramazan coşkusunun birlik beraberlik ruhuyla birleştiği sahur öncesi davul zurna eşliğinde halaylar çekildi.

Ne olursa olsun sandığa gidin

Sahur yemeği öncesi vatandaşlara seslenen Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina,” Bu sofralarda hep birlikte oturup acıyı tatlıyı paylaşabilmek, hoşgörüyle birbirimize bakabilmek çok kıymetli. Ne yapın ne edin lütfen sandığa gidin, oy kullanın. Temsil oranı ne kadar artarsa demokrasi ülkemize o oranda geri dönecektir” dedi.

Buca’dan tüm Türkiye’ye yayılsın

CHP İl Başkanı Deniz Yücel’de yaptığı konuşmada hangi kesimden hangi görüş ve düşünceden olursa olsun herkesi oy kullanmaya davet ederken “ Bizim mücadelemiz, millet için, devlet için, vatanımız için. Kimseyi ötekileştirmeye, dışlamaya ve ayrıştırmaya hakkımız yok. Demokrasinin, hukukun üstünlüğünün tesis edilmesi için herkesi 24 Haziran’da sandığa gitmeye ve sandıklara sahip çıkmaya çağırıyorum. Bugün Buca’da gördüğüm birlik, beraberlik ve hoşgörü ortamının tüm Türkiye’ye yayılmasını istiyorum. Dilerim tüm Türkiye İzmir gibi olur” dedi.

Etiketler : BUCA  BİRLİK BERABERLİK 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri