baskan-selvitopu-insani-sevgi-ve-saygiyi-one-alan-anlayisla-calismaya-devam-edecegiz

Başkan Selvitopu: “İnsanı, sevgi ve saygıyı öne alan anlayışla çalışmaya devam edeceğiz”

İlçede hizmetlerin daha iyi ve eksiksiz olması için Zabıta Personeli’yle düzenli toplantılar düzenleyen Başkan Selvitopu, yapmış oldukları hizmetlerden dolayı zabıta personeline teşekkür ederken, “Bundan sonra da insanı, sevgi ve saygıyı öne alan görev anlayışıyla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • ULAŞIMDA "BAYRAM ŞEKERİ"

  İzmirliler Kurban Bayramı süresince, Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu ulaşım araçlarıyla "yüzde 50 indirimli", mezarlıklara da "ücretsiz" seyahat edecek. Mordoğan ve Foça seferlerinin aktarmasız yapılabilmesi için iki gemi birden kaldırılacak. 22-26 Ağustos tarihleri arasında uygulanacak deniz programında Yassıcaada seferleriyle Foça-Mordoğan arasında direkt seferler de var.

 • İzmir’in eğitim duayeni Doğanata vefat etti

  İzmir'in eğitim çınarlarından, İzmir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Necdet Doğanata, atalarının uzun yıllar önce göç ettiği Yunanistan'ın Midilli Adası'nı ziyareti sırasında, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

 • CHP Grup Başkanvekili İnce’den gençlere fizik dersi

  İnce, KARBEM’de (Karabağlar Belediyesi Eğitim Merkezi) öğrencilere fizik dersi verdi.

 • Başkan Solak'tan müjde

  Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak, Çiğli'de projesi tamamlanan 75 yıl parkı ve kapalı spor salonu için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun destek vereceğini söyledi. Proje Çiğli’nin çehresini değiştirmeye aday…

 • Balçova Kadınları Tek Yürek Oldu

  Balçova Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle etkinliğe katılan CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan, salonu dolduran kadınlara “Cumhuriyet’in bize kazandırdıklarından vazgeçecek misiniz?” diye sordu yüzyıllardır Balçova Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Ali Çalkaya, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin ve yaklaşık 2 bin kadın katıldı.

Son Güncelleme: 05 Temmuz 2018, Perşembe
Haber 78 kez görüntülendi.

 

Başkan Muhittin Selvitopu, Belediye Ana Hizmet Binası Meclis Salonu’nda Karabağlar Belediyesi Zabıta Personeli ile bir araya geldi. Başkan Yardımcıları, Y. Güven Güngörmüş, Alev Ağrı ve Ceyhan Kayhan ile Zabıta Müdürü Ramazan Baran’ın katıldığı toplantıda Başkan Selvitopu, Karabağlar Belediyesi’nin 4 yıllık süreçte saygın bir konuma gelmesinde zabıtanın da emeğinin büyük olduğunu söyledi.

“Belediye’nin aynası sizlersiniz”

Özellikle düzensiz bir kentte zabıta olarak da görev yapmanın zorluklarını bildiğini belirten Selvitopu “Hangi koşullarda olursa olsun, bu kentte yaşayan insanların düzgün bir ortamda yaşamalarını sağlamak, sokakta düzeni sağlamak bizim görevimiz. Sokakta bu düzeni, nizamı ne kadar sağlayabilirsek, burada yaşayan insanlarımız da o ölçüde rahat eder. Belediyenin kolluk gücü olarak bunu sağlayan sizlersiniz, Bir nevi belediyenin aynası sizlersiniz Bu emekleriniz için, alın teriniz için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

İnsanı, sevgi ve saygıyı öne alan görev anlayışıyla çalışmaya devam edeceğiz”

Görev yaparken Belediye Başkanı’nın değil, Karabağlar Belediyesi’nin zabıtası olduğunu unutmamalarını isteyen Başkan Selvitopu, “İnsanı, sevgi ve saygıyı öne alan anlayışla çalıştık, Bundan sonrada bu anlayışla çalışmalara devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Etiketler : KARABAĞLAR  ZABITA TOPLANTISI 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri