baskan-selvitopu-insani-sevgi-ve-saygiyi-one-alan-anlayisla-calismaya-devam-edecegiz

Başkan Selvitopu: “İnsanı, sevgi ve saygıyı öne alan anlayışla çalışmaya devam edeceğiz”

İlçede hizmetlerin daha iyi ve eksiksiz olması için Zabıta Personeli’yle düzenli toplantılar düzenleyen Başkan Selvitopu, yapmış oldukları hizmetlerden dolayı zabıta personeline teşekkür ederken, “Bundan sonra da insanı, sevgi ve saygıyı öne alan görev anlayışıyla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Kuzey harekatı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni yasayla bağlanan ilçelere daha hızlı hizmet götürebilmek için kentin üç farklı noktasında “hizmet üsleri” kurmayı planlıyor. İlk adımın atılacağı Kuzey bölgesi için sabah erken saatlerinde yer tesbiti yapan Başkan Kocaoğlu, “Fen işleri, zabıta, çevre sağlığı, İZSU ve İZBETON’un şantiye olanakları ve iş makinelerinin hepsinin olacağı, bölge müdürlüğü diyebileceğimiz sistem kurmak istiyoruz” dedi.

 • Yılbaşı dilekleri Başkan Karabağ’dan

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bayraklı’nın farklı bölgelerine kurduğu stantlarla çocukların yılbaşı dileklerini topladı. Çocukların dileklerini bu yılbaşında hediyeye çeviren Başkan Karabağ hediyeleriyle birlikte çocukları evlerinde ziyaret etti.

 • Gönüllerin şampiyonu

  İzmir Büyükşehir Spor Kulübü, dev bütçeli kulüpler arasında ikinci oldu

 • Çiğli’ye yeni yol süpürme araçları

  Çiğli Belediyesi cadde ve sokakların temizliği için iki yeni süpürme aracını hizmete sunuyor. “Temiz sokaklar, temiz Çiğli” ilkesiyle hareket eden Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak, önümüzdeki ay iki yeni süpürme aracı daha almayı planlıyor.

 • URLA CEMEVİ 22 TEMMUZ’DA AÇILIYOR

  Urla Belediyesi tarafından yapılan Zeytinalanı Kültür Merkezi – Cemevi binasının yapımını tamamlandı.

Son Güncelleme: 05 Temmuz 2018, Perşembe
Haber 102 kez görüntülendi.

 

Başkan Muhittin Selvitopu, Belediye Ana Hizmet Binası Meclis Salonu’nda Karabağlar Belediyesi Zabıta Personeli ile bir araya geldi. Başkan Yardımcıları, Y. Güven Güngörmüş, Alev Ağrı ve Ceyhan Kayhan ile Zabıta Müdürü Ramazan Baran’ın katıldığı toplantıda Başkan Selvitopu, Karabağlar Belediyesi’nin 4 yıllık süreçte saygın bir konuma gelmesinde zabıtanın da emeğinin büyük olduğunu söyledi.

“Belediye’nin aynası sizlersiniz”

Özellikle düzensiz bir kentte zabıta olarak da görev yapmanın zorluklarını bildiğini belirten Selvitopu “Hangi koşullarda olursa olsun, bu kentte yaşayan insanların düzgün bir ortamda yaşamalarını sağlamak, sokakta düzeni sağlamak bizim görevimiz. Sokakta bu düzeni, nizamı ne kadar sağlayabilirsek, burada yaşayan insanlarımız da o ölçüde rahat eder. Belediyenin kolluk gücü olarak bunu sağlayan sizlersiniz, Bir nevi belediyenin aynası sizlersiniz Bu emekleriniz için, alın teriniz için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

İnsanı, sevgi ve saygıyı öne alan görev anlayışıyla çalışmaya devam edeceğiz”

Görev yaparken Belediye Başkanı’nın değil, Karabağlar Belediyesi’nin zabıtası olduğunu unutmamalarını isteyen Başkan Selvitopu, “İnsanı, sevgi ve saygıyı öne alan anlayışla çalıştık, Bundan sonrada bu anlayışla çalışmalara devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Etiketler : KARABAĞLAR  ZABITA TOPLANTISI 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri