baskan-selvitopu-insani-sevgi-ve-saygiyi-one-alan-anlayisla-calismaya-devam-edecegiz

Başkan Selvitopu: “İnsanı, sevgi ve saygıyı öne alan anlayışla çalışmaya devam edeceğiz”

İlçede hizmetlerin daha iyi ve eksiksiz olması için Zabıta Personeli’yle düzenli toplantılar düzenleyen Başkan Selvitopu, yapmış oldukları hizmetlerden dolayı zabıta personeline teşekkür ederken, “Bundan sonra da insanı, sevgi ve saygıyı öne alan görev anlayışıyla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • İzmir’de ulaşım artık daha pahalı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi artan benzin fiyatları, vergiler ve toplu sözleşme artışları nedeniyle zam yaptı. Yüzde 5-6 oranında yapılan zam 26 Kasım’dan itibaren otobüs, metro, İZBAN ve vapurlarda uygulanacak.

 • “DAHA GÜZEL BİR GÖKSU İÇİN EL ELE”

  Gazete Denge olarak Bucalı mahalle muhtar ve muhtar adaylarını tanıtmaya ve araştırmaya devam ediyoruz. Göksu mahalle muhtarı Ramazan Ateş ile görüştük. Kırk sene önce Muş’tan İzmir Buca’ya göç eden Ateş, 2014 yılında Göksu mahalle muhtarı seçildi. Görevinin dördüncü yılını tamamlayan muhtar Ramazan Ateş 2014 yılından bu yana Göksu mahallesine sunduğu hizmetleri anlatırken, mahallenin sıkıntılarından ve ihtiyaçlarından da bahsetti. Yeni dönemde tekrar muhtar adayı olacağını açıklayan Ramazan Ateş, halkına daha güzel bir Göksu mahallesi adına daha büyük projeler vadetti.

 • İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ve ESHOT Genel Müdürlüğü faaliyet raporlarının görüşüldüğü Meclis toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Biz kendimizle yarışıyoruz, hedeflerimizle yarışıyoruz. 'İzmir'in çevre projeleri yerinde saydı' diyenlere sesleniyorum. Kim ne derse desin, İzmir bu konuda açık ara bir numaradır. Yarışacak varsa, çıkarsın rakamları. TÜİK orada, bizim rakamlarımız da burada. 2020’ye kadar karbon salımını yüzde 20 azaltma sözünü taahhüt eden başka belediye yok" dedi.

 • YANLIŞ ANLADI ALKIŞ ALDI

  Piriştina, Bucalı kadınlarla birlikte haykırdı “Kadına Şiddete Hayır” Yanlış anladı alkış aldı

 • Dokuz Eylül Buca’yı konuştu

  Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, “Dokuz Eylül Buca’yı Konuşuyor” başlıklı çalıştayda, “Bundan böyle Buca’yı üniversite ve üniversiteliler ile birlikte yöneteceğiz” dedi. Genç Başkan, belediye-üniversite işbirliğine vurgu yaptı.

Son Güncelleme: 05 Temmuz 2018, Perşembe
Haber 59 kez görüntülendi.

 

Başkan Muhittin Selvitopu, Belediye Ana Hizmet Binası Meclis Salonu’nda Karabağlar Belediyesi Zabıta Personeli ile bir araya geldi. Başkan Yardımcıları, Y. Güven Güngörmüş, Alev Ağrı ve Ceyhan Kayhan ile Zabıta Müdürü Ramazan Baran’ın katıldığı toplantıda Başkan Selvitopu, Karabağlar Belediyesi’nin 4 yıllık süreçte saygın bir konuma gelmesinde zabıtanın da emeğinin büyük olduğunu söyledi.

“Belediye’nin aynası sizlersiniz”

Özellikle düzensiz bir kentte zabıta olarak da görev yapmanın zorluklarını bildiğini belirten Selvitopu “Hangi koşullarda olursa olsun, bu kentte yaşayan insanların düzgün bir ortamda yaşamalarını sağlamak, sokakta düzeni sağlamak bizim görevimiz. Sokakta bu düzeni, nizamı ne kadar sağlayabilirsek, burada yaşayan insanlarımız da o ölçüde rahat eder. Belediyenin kolluk gücü olarak bunu sağlayan sizlersiniz, Bir nevi belediyenin aynası sizlersiniz Bu emekleriniz için, alın teriniz için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

İnsanı, sevgi ve saygıyı öne alan görev anlayışıyla çalışmaya devam edeceğiz”

Görev yaparken Belediye Başkanı’nın değil, Karabağlar Belediyesi’nin zabıtası olduğunu unutmamalarını isteyen Başkan Selvitopu, “İnsanı, sevgi ve saygıyı öne alan anlayışla çalıştık, Bundan sonrada bu anlayışla çalışmalara devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Etiketler : KARABAĞLAR  ZABITA TOPLANTISI 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri