cocuk-parklarinda-kamera-uygulamasi-724-izlenecek

ÇOCUK PARKLARINDA KAMERA UYGULAMASI! 7/24 İZLENECEK...

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, 4 ay önce çocuk parklarının Belediye tarafından güvenlik kameraları ile donatılması için başlatılan proje tamamlandı. Şehir merkezi ve turistik mahallelerde bulunan 60 parka 80 tane güvenlik kamerası takılarak 7 gün 24 saat izlenilmeye başlandı.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Minik Fidan ‘daha iyi görmeyi’ hayal etti

  Yeni yıl nedeniyle Konak Belediyesi’nin ‘Hayal Et Gerçekleşsin’ kampanyası çerçevesinde bir hafta içinde 350, 3 yıl içinde ise 5 bin çocuk hayallerine kavuştu. ‘Hayal Et Gerçekleşsin’ kampanyasına binlerce mektup yağıyor.

 • Derneklerle bir arada olmaya devam

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ haftasonu mesaisini Bayraklı’nın yöre derneklerine ayırdı.

 • Buca'nın Köyleri sağlıklı su

  Buca’nın Belenbaşı, Kıraklar, Karaağaç, Doğancılar köyleri ile Menderes’in Bulgurca Köyü, İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü’nün 2.1 milyon liralık yatırımıyla sağlıklı şebekeye kavuştu. Eskiyen borular nedeniyle yeterli su alamayan 5 köyün sıkıntısı sona erdi.

 • “Önce moral”

  İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu üyeleri, 2013’ün ilk toplantısında buluştu. Açılışta konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, “Paranız, pulunuz, bilgi birikiminiz, her şeyiniz olabilir ama eğer moraliniz düşükse, ileriye pozitif bakmak mümkün olmuyorsa, büyüme sağlanamaz” dedi.

 • Bornova Çöp Transfer Merkezleri CHP'lileri Birbirine Düşürdü

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından, Bornova ilçesinin Işıklar ve Egemenlik mahallelerine katı atık transfer merkezi yapılacak olması tartışmalara yol açtı.

Son Güncelleme: 07 Temmuz 2018, Cumartesi
Haber 71 kez görüntülendi.

 

Mart ayında bir özel okulun birinci sınıf öğrencileri, 'Başkanın Görevi' konulu dersleri kapsamında Marmaris Belediye Başkanı CHP'li Ali Acar'ı makamında ziyaret etti. Bir kız öğrenci, ziyaret sırasında Başkan Acar'dan parklara güvenlik kamerası takılmasını istedi. Başkan Acar da Park Bahçeler Müdürlüğü'ne talimat vererek, parklara güvenlik kamerası takılmasını istedi. İlk etapta nisan ayında 20 çocuk parkına gece görüşlü, kapalı devre sistemine sahip güvenlik kamerası takıldı. Projenin devamında temmuz başından itibaren şehir merkezi ve turistik İçmeler ile Armutalan Mahallesi'nde 40 parka daha güvenlik kamerası kuruldu. Böylelikle 4 ay içinde 60 parka toplam 80 güvenlik kamerası takıldı.

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, "Halkımızın ve özellikle çocuklarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak adına her türlü tedbiri almaya çalışıyoruz. Proje kapsamında kullanımın yoğun olduğu parklardan başlamak üzere birçok parka güvenlik kameralarımız takıldı. Zabıta ve özel güvenlik ekiplerimiz parklarımızı 7 gün 24 saat süreyle izliyor. Hedefimiz yıl sonuna doğru kamera sayısını kırsal mahalleleri de kapsayacak şekilde arttırmak. Ayrıca, parklar için ebeveynlere yönelik uyarı tabelaları da hazırlattık. Yakın zamanda onlar da parklardaki yerlerini alacak. Tabelalarda, ebeveynlerinin çocuklarını parka yalnız göndermemeleri, kendilerinin de çocukların yanında bulunması gerektiği gibi önemli uyarılar yer alacak" dedi.

Etiketler : izmir  çocuk parkları 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri