karsiyakali-memurlara-zam-mujdesi

KARŞIYAKALI MEMURLARA ZAM MÜJDESİ

İş barışını sağlamak, çalışanların moral - motivasyonunu yükseltmek ve halka hizmette performansı artırmak isteyen Karşıyaka Belediyesi ile Tüm Yerel-Sen arasında, belediyenin tüm memurlarını kapsayan Toplu Sözleşme imzalandı. Maaşlara yapılan yüzde 30 zam, Karşıyakalı memurların yüzünü güldürdü.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Işılay Saygın Bucalılarla buluştu

  Buca Belediyesi tarafından düzenlenen 'Müzikli Kilise Söyleşileri'nin bu ayki konuğu Eski Bakan ve Buca Belediyesi eski Başkanı Işılay Saygın oldu. Saygın, hizmete adanmış hayatını, siyasetin içinde yaşadığı acı tatlı hatıralarını içten sohbetiyle Bucalılarla paylaştı.

 • ÖNCÜ ŞEHİR İZMİR

  İzmir'deki Akıllı Ulaşım Sistemleri Çalıştayı'na katılan AB Türkiye Delegasyonu Müsteşarı François Begeot, “Torunlarımıza temiz bir çevre bırakmak gibi büyük bir sorumluluğumuz var. İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu zorlu mücadele için çalışıyor; uygulamaları gelecek vaat ediyor. İzmir, Türkiye’de öncü olan bir şehir. Sadece güzelliğiyle değil, yenilik şehri olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor” dedi.

 • Ballıkuyu Caddesi’ni birbirine bağlayan yeni yol için Başkan’a teşekkür ettiler

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ballıkuyu’da yapılan istinat duvarı ve açılan bağlantı yolunu yerinde inceledi. 5307 Sokak ile Ballıkuyu Caddesi’ni birbirine bağlayan yeni yol için Başkan’a teşekkür eden vatandaşlar, kentsel dönüşümdeki son bilgileri de “birinci ağızdan” dinledi.

 • 20. kez “Merhaba Caz”

  Avrupa Caz Festivali, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun da katıldığı bir törenle başladı. 20 Mart’a kadar devam edecek festivalin tüm konserleri İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde düzenlenecek.

 • Dünyada ilk kez 2 bin 400 gönüllüyle Atatürk portresini gerçekleştirdi.

  Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan portredeki yerini Kars’tan gelen bir vatandaşa bırakarak çerçevede yer aldı.

Son Güncelleme: 07 Temmuz 2018, Cumartesi
Haber 104 kez görüntülendi.

 

ENGELLİ ÇOCUK VE ÖLÜM YARDIMI DA VAR

İmzalanan Toplu Sözleşmeye göre; memur ve sözleşmeli memur maaşlarına ek verilen sosyal denge tazminatına 300 lira zam yapıldı. Sözleşmeye bu yıl ilk kez 297 liralık ulaşım yardımı da eklendi. Birinci derece yakınını kaybeden memurlara toplamda 2 bin 952 lira yardım yapılması ve yüzde 40 ve üzeri engelli çocuğu bulunan personelin maaşına da artı 313 lira ek yapılması kararı da sözleşmede yer aldı. Zam oranları memurların yüzünü güldürdü. 

“BAŞARILAR, HEPİMİZİN ESERİDİR”

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Belediyemizde iş barışını en yüksek seviyeye taşımak için gayret gösteriyoruz. Bütçemizi zorlayıp çalışanlarımıza daha iyi şartlar sağlayabilmenin peşindeyiz. Tüm Yerel-Sen ile imzaladığımız bu sözleşmeyle de personelimize bir nebze olsun rahat nefes aldırmayı amaçladık. Alnınızın teriyle kazandığınız bu para size helal olsun. Elde ettiğimiz başarılar, bir kişinin değil tüm çalışan arkadaşlarımın eseridir. Emeğin yanında olmaya ve emekçinin hakkını sonuna kadar vermeye devam edeceğiz” dedi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Tüm Yerel-Sen İzmir 2 No’lu Şube Başkanı Tamer Yiğit Güler ise “Karşıyaka Belediyesi, Türkiye’de hizmetleriyle, halka verdiği önemle, halkın sevgisiyle öne çıkmış durumda. Belediye Başkanımıza, sınırlı şartlar altında yapılan yüzde 30’luk artış için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Etiketler : İZMİR  KARŞIYAKA  MEMURLARA ZAM 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri