karsiyakali-memurlara-zam-mujdesi

KARŞIYAKALI MEMURLARA ZAM MÜJDESİ

İş barışını sağlamak, çalışanların moral - motivasyonunu yükseltmek ve halka hizmette performansı artırmak isteyen Karşıyaka Belediyesi ile Tüm Yerel-Sen arasında, belediyenin tüm memurlarını kapsayan Toplu Sözleşme imzalandı. Maaşlara yapılan yüzde 30 zam, Karşıyakalı memurların yüzünü güldürdü.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • “Çatışma yok, uzlaşma var”

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ulaştırma Bakanlığı Alt Yapı Yatırımları Genel Müdürlüğü (eski adı DLH) tarafından iç körfezde yapımı planlanan 3 yat limanına karşı dava açmalarının söz konusu olmadığını, çekincelerini bildirdikleri Genel Müdürlük ile pek çok konuda mutabık kaldıklarını açıkladı.

 • ALİAĞA BELEDİYESİ ÇOCUK EVİ’NDE YARIYIL MUTLULUĞU.

  GELİŞİM RAPORLARI İLE OBJEKTİFLERE POZ VERDİLER

 • Karabağlar Belediyesi’nde masa tenisi turnuvası

  Karabağlar Belediyesi personeline yönelik düzenlenen “ Birimlerarası 1. Masa Tenisi Turnuvası’ heyacanlı geçen final mücadelesiyle tamamlandı.

 • ‘Matrak Adamlar’ Gaziemir’de

  İzmir Sanat Kulesi’nin 4 yılda 500 kez sahneye koyduğu ödüllü doğaçlama oyunu “Matrak Adamlar”, Gaziemir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde adeta kahkaha tufanı estirdi…

 • Avukatlar ve mali müşavirler sokakta kalmadan sorun çözülmeli.

  CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hülya Güven, meskenlerdeki avukatlık ve mali müşavirlik bürolarının kapatılmasını öngören düzenleme gereğince 24 Şubat’tan itibaren sorun yaşayacak olan avukat ve mali müşavirler için harekete geçti.

Son Güncelleme: 07 Temmuz 2018, Cumartesi
Haber 83 kez görüntülendi.

 

ENGELLİ ÇOCUK VE ÖLÜM YARDIMI DA VAR

İmzalanan Toplu Sözleşmeye göre; memur ve sözleşmeli memur maaşlarına ek verilen sosyal denge tazminatına 300 lira zam yapıldı. Sözleşmeye bu yıl ilk kez 297 liralık ulaşım yardımı da eklendi. Birinci derece yakınını kaybeden memurlara toplamda 2 bin 952 lira yardım yapılması ve yüzde 40 ve üzeri engelli çocuğu bulunan personelin maaşına da artı 313 lira ek yapılması kararı da sözleşmede yer aldı. Zam oranları memurların yüzünü güldürdü. 

“BAŞARILAR, HEPİMİZİN ESERİDİR”

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Belediyemizde iş barışını en yüksek seviyeye taşımak için gayret gösteriyoruz. Bütçemizi zorlayıp çalışanlarımıza daha iyi şartlar sağlayabilmenin peşindeyiz. Tüm Yerel-Sen ile imzaladığımız bu sözleşmeyle de personelimize bir nebze olsun rahat nefes aldırmayı amaçladık. Alnınızın teriyle kazandığınız bu para size helal olsun. Elde ettiğimiz başarılar, bir kişinin değil tüm çalışan arkadaşlarımın eseridir. Emeğin yanında olmaya ve emekçinin hakkını sonuna kadar vermeye devam edeceğiz” dedi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Tüm Yerel-Sen İzmir 2 No’lu Şube Başkanı Tamer Yiğit Güler ise “Karşıyaka Belediyesi, Türkiye’de hizmetleriyle, halka verdiği önemle, halkın sevgisiyle öne çıkmış durumda. Belediye Başkanımıza, sınırlı şartlar altında yapılan yüzde 30’luk artış için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Etiketler : İZMİR  KARŞIYAKA  MEMURLARA ZAM 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri