yaptiklarimiz-yapacaklarimizin-teminatidir

“YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”

Gazete Denge olarak Bucalı mahalle muhtar ve muhtar adaylarını tanıtmaya devam ediyoruz. Göksal Bozkurt Gazete Denge’ye yaptığı açıklamalarda mahallemizin birçok eksiği olduğunu tespitini yaptıktan sonra muhtar adayı olmaya karar verdim dedi. Bozkurt abisi Sürmeli Bozkurt’un mahallenin kurucu muhtarı olduğunu ve abisinin yarım kalan projelerini tamamlamak adına muhtar olmaya karar verdiğini belirtti.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Özgüven’e Yargıtay şoku: Hapis cezası onandı

  Dikili Belediye Başkanı Osman Özgüven’e Belediye Başkanı Osman Özgüven’e, iki ayrı davada “ihaleye fesat karıştırma” suçundan verilen hapis cezasının Yargıtayca onandığı bildirildi.

 • Birsen Tezer ‘İkinci Cihan’la sahnedeydi

  Kendine özgü tarzıyla sürdürdüğü 25 yıllık müzik yaşamını ‘İkinci Cihan’ isimli albümüyle taçlandıran Birsen Tezer, Bornova Belediyesi’nin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında İzmirlilerle buluştu. 2009 yılında çıkardığı ‘Cihan’ isimli albümüyle büyük ilgi toplayan Tezer’in her iki albümünden de şarkılarını seslendirdiği Bornova Belediyesi Nikah Sarayı’ndaki konseri büyük ilgi gördü

 • Koro zengini Bornova

  Bornova Belediyesi bünyesindeki koro sayısı dörde yükseldi

 • BUCA’NIN 12 D FİLM ARACI YOLLARDA

  Buca Belediyesi’nin 12 boyutlu film gösterim aracı çocuklarla buluşmaya devam ediyor. Hafta içi her gün farklı bir mahalleyi ziyaret eden özel donanımlı 12 D film aracı, tüm duyulara hitap eden filmleriyle Bucalı çocuklara farklı bir deneyim yaşatıyor. Temmuz ayının son ziyaretini Karacaağaç Köyü’ne yapan film aracı, çocukların yanı sıra 70 yaşındaki Memnune Yıldırım’a da hayatında heyecan dolu bir ilki yaşattı.

 • BENİN ve TÜRKİYE Cumhuriyeti arasında DOSTLUK TOHUMLARI MENEMEN’DE ATILDI

  Türkiye ile Afrika’nın Benin Cumhuriyeti arasındaki ilişkileri güçlendirecek dostluk tohumları Menemen’de atıldı.

Son Güncelleme: 12 Temmuz 2018, Perşembe
Haber 1155 kez görüntülendi.

 

“ABİM SÜRMELİ BOZKURT’A VERMİŞ OLDUĞUM SÖZÜ YERİNE GETİRMENİN VAKTİ GELDİ”

Yeşilbağlar’ın kurucu muhtarları olan Sürmeli Bozkurt’un mahalleliye sunduğu hizmetleri Göksal Bozkurt şu sözlerle ifade etti:  “Abim Yeşilbağlar mahallesinin kurucu muhtarıdır. Yeşilbağlar’a verdiği hizmeti ve emekleri sözler ile ifade edilemez. Mahalleli adına büyük hayalleri vardı, Abimin yarım kalan ve tamamlayamadığı projeleri ben tamamlanacağım. Öncelikle abimin yarım bıraktığı projeleri tamamlamak ardından Yeşilbağların hak etiği hizmeti sunmak abime vermiş olduğum sözdü. Bu sözü yerine getirme vakti geldi”.

 

“YAŞİLBAĞLAR MAHALLESİ HALKININ YOĞUN İSTEK VE TALEBİ DOĞRULTUSUNDA ADAY OLDUM”

Bozkurt muhtarlık adaylığını açıklarken,  mahallelinin yoğun talebi olduğunu belirtti. “Yerel seçimlerde adaylığımı koymam gerektiğini yoğun isteği ve talebi gördüğümde karar verdim. Muhtar olmak ve halkınıza hizmet etmek isteyebilirsiniz, ama bundan daha önemli olan halkınız sizi o konumda görmek istemesidir. Mahallemizin birçok eksiği ve ihtiyacı mevcut, Yeşilbağlar mahallesine bu hizmeti en doğru ve hızlı biçimde yerine getirebilecek kişi benim olduğumu düşünmektedirler. Halkımın refah düzeyini artırmak için gerekli çalışmaları ve projeleri Yeşilbağlar’a getireceğim.“

“NERESESİNDEN TUTARSAN TUT ELİNDE KALIR”

Yeşilbağlar’ın sıkıntılarından ve hayata geçirilememiş projelerinden bahseden Göksal Bozkurt, bu sıkıntıları şu sözlerle ifade etti “Yeşilbağlar’a yapılan projeleri incelediğinizde, oldukça yüzeysel, çağın ihtiyaçlarının olduça gerisinde ve yarım yamalak yapıldığını fark edersiniz. Öncelikle bir toplumun temel ihtiyacı olan yol, asfalt ve kaldırım çalışmaları Yeşilbağlar’da oldukça yetersiz ve verimsiz. Cadde olması gerek ama hala sokak ile adlandırılan yollarımız mevcut. Bir halkın refah düzeyini en iyi biçimde özetleyen husus Sosyal Tesislerdir. Mahallemizde Spor Tesisleri, Park, Bahçe ve Oyun Alanları yok denilecek kadar az. Yeşilbağlar unutulmuş ve kaderine terk edilmiş durumdadır ne yazık ki. Eksiklerimiz çok, neresinden tutarsan tut elinde kalır, Yeşilbağlar daha mutlu, huzurlu ve geleceğe umutla bakmayı hak ediyor.”

“EĞİTİM ARAÇ GEREÇLERİ YETERSİZ”

Yeşilbağlar’da eğitim imkanlarının ve araç gereçlerin yetersiz olduğundan bahseden Bozkurt, eğitime verdiği önemi şu sözleri ile ifade etti “Yeşilbağlar’daki ilk okulun açılmasını abim Sürmeli Bozkurt sağlamıştır. Dönemin Cumhurbaşkanı Sayın Demirel ile birlikte Yeşilbağlar’ın ilkokulu olan Recep Ersayın İlkokulun açılışını yapmışlardır. O günden bu güne eğitimde ciddi bir reform ve iyileştirme yapılmadı Yeşilbağlarda. Okullarımız ve okullardaki araç gereçler yeterli değil. Eğer muhtar seçilirsem ilk projemi ve çalışmam eğitim üzerine olacaktır.”

“YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”

“Geçmişten günümüze kadar Bozkurt ailesinin Yeşilbağlar’a katığı değer ve destek mahalleli tarafından takdir edilmiştir ve dolayısı ile beni muhtarlık makamında görmek için kendilerinden yoğun bir istek ve talep mevcuttur. Bu yoğun talebi geri çevirmeyerek yerel seçimlerde muhtarlık adaylığımı koymaktayım. Yeşilbağlar’a söylemek istediğim söz, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.”

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

muro baskan
2018-07-16 17:37:44
Başarilar dilerim baskan yakisir sana hayirlisi olsun yanindayiz

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri