torbali-belediyesinden-temizlik-timi

TORBALI BELEDİYESİ’NDEN TEMİZLİK TİMİ

Torbalı Belediyesi 603 km2’lik hizmet alanının tamamında aynı standartlarda hizmet verebilmek amacıyla anlık ‘Temizlik Timi’ kurdu.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • BUCA İBADETHANELERİ PIRIL PIRIL

  Buca Belediyesi, Kurban Bayramı’nda vatandaşların daha temiz ortamlarda ibadetlerini yapmalarını sağlamak için ilçedeki ibadethanelerde bayram temizliği yapıyor. Belediye bünyesinde oluşturulan temizlik ekibi, camilerin içini ve bahçelerini pırıl pırıl yapıyor. Ekipler, camilerin iç kısımları profesyonel makinalar ile özenle temizlerken, çevre düzenlemesini de gerçekleştiriyor.

 • KARŞIYAKALI MEMURLARA ZAM MÜJDESİ

  İş barışını sağlamak, çalışanların moral - motivasyonunu yükseltmek ve halka hizmette performansı artırmak isteyen Karşıyaka Belediyesi ile Tüm Yerel-Sen arasında, belediyenin tüm memurlarını kapsayan Toplu Sözleşme imzalandı. Maaşlara yapılan yüzde 30 zam, Karşıyakalı memurların yüzünü güldürdü.

 • CHP’li Susam'dan amatör spor kulüplerine destek teklifi

  CHP’li Susam, belediyelerin amatör spor kulüplerine daha fazla destek vermesinin önünü açacak yasa teklifini Meclis’e verdi.

 • ALMAN ÖĞRENCİLER KARŞIYAKA’YA HAYRAN KALDI

  Öğrenci değişim programı ile Almanya’dan İzmir’e gelen öğrenciler Karşıyaka’ya hayran kaldı.

 • Tartan’dan tarihi adım

  Basmane semtinde bulunan Altınpark kazı alanının yanındaki 960 Sokak turizme kazandırılacak.

Son Güncelleme: 06 Kasım 2018, Salı
Haber 61 kez görüntülendi.

 

İzmir’in en hızlı gelişen ilçeleri arasında yer alan Torbalı’da temizlik hizmetlerinin bütün yaşam alanlarında aynı standartlarda yapılabilmesi amacıyla  ‘Temizlik Timi’  kuruldu.

 

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, ilçe nüfusunun son 5 yılda 45 bin dolayında arttığını bu büyümeye karşılık yeni birimlerin oluştuğunu belirterek şunları söyledi “ buradaki amaç anlık olarak mesaiye ve belli bir bölgeye bağlı olmaksızın sürekli sahada olacak bir ekibin görevde kalmasını sağlamak. ‘Topyekün temizlik’ adı verilen uygulamada temizlik işleri personeli bir mahalleye girip, A’dan Z’ye her yeri temizleyip mahalleden öyle çıkıyor. 3 adet vakum süpürge aracı, 1 adet moloz toplama aracı, 1 adet çöp konteyner dezenfekte aracı ve 15 meydancıdan oluşan temizlik timi, ilk olarak Atatürk Sanayi Sitesi’ne girdi. Sanayi sitesinin içinde dolaşan ekipler, tüm ara sokakları gezerek temizlik yaptı. Çevreye dökülen molozlar alındı, sokaklar tek tek süpürüldü, bölgedeki çöp konteynırları ise ilaçlanarak temizlendi. Bu  eksiklik his edilen bütün mahallelerde uygulanacak” dedi.

 

 

VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR

 

Torbalı’da vatandaşların kentlilik bilinciyle hareket ettiklerini, ilçenin temizliği konusunda çok duyarlı davrandıklarını belirten Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez “İlçemizde 800 dolayında büyük ölçekli sanayi kuruluşu bulunuyor. Çevre ve temizlik konusunda aynı duyarlılığı herkesten bekliyoruz. Çok hızlı büyüdük.  Şehircilik, altyapı konusunda hazırlıklıydık. Makine parkımızda buna uygun biçimde hazırladık. Yaşam kalitesini arttırmak adına İzmir’in en temiz ilçesi olmak istiyoruz. En hızlı büyüyen ilçesine en temiz ilçe olmak yakışır” şeklinde konuştu.

 

Etiketler : izmir  torbalı  temizlik timi 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri