eski-baskanlara-vefa

Eski başkanlara vefa

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, merkezi İzmir’de bulunan Belediye Başkanları Birliği Derneği’ni ziyaret etti.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Oğuz Aksaç, Uğur Mumcu anısına Bornovalılar için söyledi

  Türk Halk Müziği Sanatçısı Oğuz Aksaç, Bornova Belediyesi'nin Araştırmacı Gazeteci Yazar Uğur Mumcu'yu anma etkinlikleri kapsamında unutulmayacak bir konser verdi

 • 60 Yaş kartlarında vize kolaylığı

  Vakıfbank ve Denizbank şubelerinde de vize yapılabilecek.. İzmir'de toplu ulaşımda kullanılan 60 yaş kartlarında vize işlemlerinin yılbaşından sonra 31 Ocak akşamına kadar yaptırılması gerekiyor. Vize işlemi yapılmayan kartlar 1 Şubat 2013 tarihinden itibaren kullanıma kapatılacak. Bu yıl ilk kez başlatılan bir uygulama ile kart vizeleri anlaşmalı banka şubelerinde de yaptırılabilecek.

 • Toplu ulaşıma yeni model

  Başkan Aziz Kocaoğlu, genişleyen Büyükşehir sahasındaki toplu ulaşım hizmetleri için üzerinde çalıştıkları yeni modeli açıkladı: “Menemen’den Menderes’e, Güzelbahçe’den Belkahve’ye kadar olan bölgenin dışındaki toplu ulaşımı kooperatifçilerin, otobüsçülerin yapmasını istiyoruz. Minibüslerimizi de daha kısa mesafeli ring ve besleme hatlarında değerlendireceğiz. Hepsinin para kazanmasını arzu ediyoruz. Ancak bunun için tüm kaçakların önlenmesi ve ‘paralı-parasız herkesin’ Kent Kart sistemine dahil edilmesi gerekiyor.''

 • Moroğlu: AKP, halkın parasının Hesabını veremiyor

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabağlar İlçe Örgütü’nün mahalle ve sokak temsilcilerinin yanı sıra ilçedeki sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerini buluşturan toplantıları yoğun ilgi görüyor.

 • Buca'da Memurların Toplu Sözleşme Sevinci

  Buca Belediyesi ile Tüm Bel Sen İzmir 2. No’lu Şube arasında 240 belediye memurunu ilgilendiren 29 maddelik toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Son Güncelleme: 14 Kasım 2012, Çarşamba
Haber 128 kez görüntülendi.

Dernek Başkanlığı görevini üstlenen Bornova Belediyesi eski Başkanı Cengiz Bulut, kuruluş aşamasında verdiği destekler için Başkan Aziz Kocaoğlu’na teşekkür etti. Dernek İkinci Başkanı olan Konak Belediyesi eski Başkanı Ahmet Sarışın da, Başkan Aziz Kocaoğlu’na taleplerini içeren bir dosya verdi. Sarışın, “Eski belediye başkanları olarak sadece iade-i itibar istiyoruz” dedi.

Kentin önemli ilçe ve beldelerinde uzun yıllar belediye başkanlığı yapmış dernek üyelerini dinleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, Cengiz Bulut’un öncülüğünde gerçekleştirilen “dernekleşme hareketi”nin önemine değinerek “Böyle bir derneğe ciddi anlamda ihtiyaç vardı. Aynı çatı altında olmak, hem dayanışma ve kaynaşma hem de moral ve motivasyon açısından büyük önem taşıyor” şeklinde konuştu.

Egemenlik Evi’nde (Eski belediye binası) gerçekleşen buluşmaya Cengiz Bulut ve Ahmet Sarışın’ın dışında Narlıdere eski Belediye Başkanı Mustafa Karahan, Güzelbahçe Belediyesi eski Başkanı Ertan Avkıran, Seyrek Belediyesi eski Başkanı Nurgül Uçar, Urla Belediyesi eski Başkanı Bülent Baratalı, Karşıyaka Belediyesi eski Başkanı Cihan Türsen, Narlıdere Belediyesi eski Başkanı İhsan Erbakış, Aliağa Belediyesi eski Başkanı Hakkı Ülkü, Kemalpaşa Belediyesi eski Başkanı M. Ali Özüdoğru, Zeytindağ Belediyesi eski Başkanı Ümit Nuri Çiftçi ve Birlik Genel Sekreteri Tanju Akkaya da katıldı.

Etiketler : Aziz Kocaoğlu  cengiz bulut   

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri