eski-baskanlara-vefa

Eski başkanlara vefa

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, merkezi İzmir’de bulunan Belediye Başkanları Birliği Derneği’ni ziyaret etti.

Demokrat Parti'den Karşıyaka tepkisi

Benzer Haber Başlıkları

 • Altınpark’a kardeş proje

  İzmir Kalkınma Ajansı’nın 2012 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında Konak Belediyesi’nin ‘İzmir Kültür Turizminin Geliştirilmesine Yönelik 960 Sokak Sağlıklaştırma ve Kentsel Tasarım Projesi’ destek almaya hak kazandı.

 • Buca’da engellilere moral eğlencesi

  Buca Belediyesi ve Buca Kent Konseyi işbirliği ile Buca’da yaşayan engelli vatandaşlara moral gecesi düzenlendi.

 • Tatı, bu kez de Bolu’ya yardım eli uzattı

  Kardeş belde belediyelerine sahip çıkan Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, Uşak, Karaman, Elazığ ve Ordu’dan sonra bu kez de Bolu’nun Mudurnu Belediyesi’ne hizmet amaçlı bir kamyon hediye etti.

 • Yürekler engel tanımaz

  Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, Ahmet Şefika Kilimci Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek, öğrencilerin gösterilerini izledi.

 • “Gönülden” bir iş oldu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nı (TEGV) ziyaret ederek çocuklarla birlikte “mono baskı” yaptı. Dr. Türkegül Kocaoğlu’na ziyaretinde, Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak’ın eşi Ayfer Solak da eşlik etti.

Son Güncelleme: 14 Kasım 2012, Çarşamba
Haber 104 kez görüntülendi.

Dernek Başkanlığı görevini üstlenen Bornova Belediyesi eski Başkanı Cengiz Bulut, kuruluş aşamasında verdiği destekler için Başkan Aziz Kocaoğlu’na teşekkür etti. Dernek İkinci Başkanı olan Konak Belediyesi eski Başkanı Ahmet Sarışın da, Başkan Aziz Kocaoğlu’na taleplerini içeren bir dosya verdi. Sarışın, “Eski belediye başkanları olarak sadece iade-i itibar istiyoruz” dedi.

Kentin önemli ilçe ve beldelerinde uzun yıllar belediye başkanlığı yapmış dernek üyelerini dinleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, Cengiz Bulut’un öncülüğünde gerçekleştirilen “dernekleşme hareketi”nin önemine değinerek “Böyle bir derneğe ciddi anlamda ihtiyaç vardı. Aynı çatı altında olmak, hem dayanışma ve kaynaşma hem de moral ve motivasyon açısından büyük önem taşıyor” şeklinde konuştu.

Egemenlik Evi’nde (Eski belediye binası) gerçekleşen buluşmaya Cengiz Bulut ve Ahmet Sarışın’ın dışında Narlıdere eski Belediye Başkanı Mustafa Karahan, Güzelbahçe Belediyesi eski Başkanı Ertan Avkıran, Seyrek Belediyesi eski Başkanı Nurgül Uçar, Urla Belediyesi eski Başkanı Bülent Baratalı, Karşıyaka Belediyesi eski Başkanı Cihan Türsen, Narlıdere Belediyesi eski Başkanı İhsan Erbakış, Aliağa Belediyesi eski Başkanı Hakkı Ülkü, Kemalpaşa Belediyesi eski Başkanı M. Ali Özüdoğru, Zeytindağ Belediyesi eski Başkanı Ümit Nuri Çiftçi ve Birlik Genel Sekreteri Tanju Akkaya da katıldı.

Etiketler : Aziz Kocaoğlu  cengiz bulut   

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Teknoloji Haberleri